Penzion Vřesná, Frymburk

Frymburk 1, Frymburk, 38279

od 400 Kč
osoba/noc
Snídaně není v ceně
Připojení k internetu
Bez restaurace
Parkování
Možnost koupání
Domácí zvířata

O nás

Lipno Penzion Vřesná se nachází v krásném romantickém prostředí u Černého potoka, který se vlévá do Lipna.

Další informace

Lipno Penzion Vřesná nabízí 11 pokojů. Každý pokoj má nově vybudovanou samostatnou koupelnu s WC. Na pokojích jsou k dispozici ručníky a ložní prádlo. V penzionu se nachází jídelna s denním barem a krbem. Zde můžete využít nabídky polopenze. Snídaně je podávána formou švédského stolu. Své chutě uspokojí milovníci klasické české snídaně (vejce, šunka, párky, salám, sýry, marmeláda), ale i vyznavači zdravé výživy (celozrnné pečivo z domácí pekárny, musli, jogurt, ovoce).Večeře je podávána jednotná o dvou chodech (hlavní jídlo a desert). Vegetariánům, alergikům, popřípadě gurmánům rádi vyjdeme vstříc.

Součástí penzionu je hala-společenská místnost, ve které je TV a litinová kamna navozující za nepřízně počasí pohodovou romantickou atmosféru. Dále je možno využít prostoru tělocvičny k pořádání sportovních a společenských akcí, nebo jen k protažení těla při stolním tenise. Ubytovaní klienti si mohou bezplatně zapůjčit sportovní náčiní. Na terase jsou k dispozici lehátka, určená k relaxaci a houpací síť, která láká k příjemnému odpočinku v blízkosti šumícího potoka.

 Zájemcům rádi poskytneme gril s příslušným vybavením. Vyznavače klasického táboráku jistě nadchne ohniště, nacházející se v pravé přírodní scenérii, kde při mihotajícím se ohni a vůni špekáčků zapomenou na všední starosti. Penzion se pyšní vlastním zpracováním cyklistický tras, podle délky, náročnosti a dostupnosti terénu s odkazy na turisticky zajímavá místa. Ty je možno si vytipovat podle přiložené fotodokumentace. Auta je možno parkovat před objektem penzionu bezplatně. Pro motocykly a kola je vyhrazeno místo v prostorách uzamykatelného dvora.

Ceny

Snídaně 80 Kč
Domácí mazlíček 50 Kč
Cena za osobu 400 Kč

Služby

Dětský koutek
Parkoviště
Parkoviště uzavřené
Připojení k internetu
Terasa
Vstup domácích zvířat
Zahrada
Úschovna kol, lyží

Kapacita ubytování a služeb

Počet apartmánů 11

Vybavení pokojů

Vlastní koupelna
WC

Restaurace

 

Kongresové možnosti

Plátno
Připojení k internetu
Satelitní, kabelová TV

Firemní akce

Též je možné využít prostoru tělocvičny k pořádání sportovních a společenských akcí, nebo jen k protažení těla při stolním tenise.

Sportovní možnosti v okolí

Adrenalinové sporty Bazén vnitřní
Bowling, kuželky Běžkařské stopy
Cyklostezky Fitness, posilovna
Horolezectví In-line bruslení
Jachting, windsurfing Koupání řeka, jezero
Kulečník, billiard Lyžařská škola
Lyže, snowboard Motokáry
Půjčovna kol Půjčovna lodí
Půjčovna lyží Půjčovna skútrů
Rybolov Solárium
Sportovní hala Squash
Tenisový kurt Vodáctví, lodě
Volejbalový kurt

Okolí

Lipno Penzion Vřesná se nachází v klidné lokalitě Lipenska u 2 km vzdáleného městečka Frymburk. Svou polohou poskytuje hostům ideální podmínky k relaxaci a načerpání nových sil. K idylické atmosféře přispívají okolní lesy, 200 m vzdálená lipenská přehrada, ale i šumící potok, který protéká v bezprostřední blízkosti penzionu. Na své si u nás přijdou lyžaři, cyklisté, rybáři, houbaři, vyznavači vodních sportů, ale i obdivovatelé nesčetných historických památek Jižních Čech.

Zjistit dostupnost
zobrazit kontakty

Penzion Vřesná: kontakty

Telefon: 777 938 258

Mapa

Autobus 100m
Velká mapa