Předchozí
Další

Penzion Zámeček Strání, Strání

nám. U Zámečku 71, Strání, 687 65

od 480 Kč
osoba/noc
Zobrazit další ceny
Snídaně není v ceně
Připojení k internetu
Restaurace
Parkování
Možnost koupání Možnost koupání - Ne
Domácí zvířata Domácí zvířata - NE
Zjistit dostupnost

O nás

Penzion a restaurace Zámeček se nachází v centru obce Strání v jihovýchodním cípu Zlínského kraje na Moravsko-slovenském pomezí. Poloha obce pod Velkou Javorinou - nejvyšší horou Bílých Karpat, poskytuje návštěvníkům jedinečné možnosti pro turistiku a cykloturistiku v malebné horské krajině.

Další informace

Restaurace a penzion Zámeček ve Strání je ideálním místem pro Vaše výlety, firemní večírky, teambuildingy a školení. Nachází se v obci, která je proslulá lidovou kulturou, překrásnou přírodou a výrobou ručně vyráběného skla. K dispozici máte výběr ze čtyř luxusních salonků, galerii a velký sál s kompletním servisem a zařízením. Pro prezentaci Vám poskytneme velkou širokoúhlou televizi, projektor, ozvučení a notebook. V prostorách Zámečku je připojení WIFI internetu ZDARMA. Pro vícedenní pobyt je pro Vás připraveno 8 útulných pokojů hotelového typu s LED TV. Celodenní stravování, snídaně a rauty.

Penzion nabízí ubytování v 6 pokojích. Cena za ubytování se stanovuje podle počtu osob na pokoji, počtu strávených nocí a využívání dalších služeb restaurace a penzionu. Např. možnost slevy pokud je ubytování spojeno s organizací oslav, svateb, firemních školení, apod.

Těšíme se na Vaši návštěvu.

Ceny

Cena za osobu 480 Kč
Dvoulůžkový pokoj 900 Kč
Snídaně 95 Kč

Služby

Bezbariérový přístup
Parkoviště
Společenské prostory
Dětský koutek
Připojení k internetu
Konferenční možnosti
Restaurace

Vybavení pokojů

TV
Vlastní koupelna
WC

Kongresové možnosti

Data projektor
Ozvučení, reprobedny

Firemní akce

Oslavy, výročí, párty - připravíme a zorganizujeme pro Vaše hosty příjemné posezení dle Vašich požadavků. Pořádáme akce od malé rodinné oslavy až po velké párty s doprovodným programem: oslavy narozenin, výročí, párty, rauty, recepce, bankety, ochutnávky, košty.

Svatební den je dnem, na který budeme rádi vzpomínat. Den obklopený romantikou a úžasnou atmosférou. Aby ve Vás svatba zanechala jen ty nejkrásnější vzpomínky, zajistíme servis na profesionální úrovni. Můžete si vybrat služby, které Vám vyhovují a mít svatbu podle svých představ. Prodiskutujeme s Vámi Vaše představy a pomůžeme Vám vybrat tu nejvhodnější alternativu.

Sportovní možnosti v okolí

Cyklostezky

Mapa

Zjistit dostupnost
zobrazit kontakty

Penzion Zámeček Strání: kontakty

Telefon: +420 777 364 511