Předchozí
Další

Penzion Zámeček Strání, Strání

nám. U Zámečku 71, Strání, 687 65

od 350 Kč
osoba/noc
Zobrazit další ceny
Snídaně není v ceně
Připojení k internetu
Restaurace
Parkování
Možnost koupání Možnost koupání - Ne
Domácí zvířata Domácí zvířata - NE
Zjistit dostupnost

O nás

Penzion a restaurace Zámeček se nachází v centru obce Strání v jihovýchodním cípu Zlínského kraje na Moravsko-slovenském pomezí. Poloha obce pod Velkou Javorinou - nejvyšší horou Bílých Karpat, poskytuje návštěvníkům jedinečné možnosti pro turistiku a cykloturistiku v malebné horské krajině.

Další informace

Restaurace a penzion Zámeček ve Strání je ideálním místem pro Vaše výlety, firemní večírky, teambuildingy a školení. Nachází se v obci, která je proslulá lidovou kulturou, překrásnou přírodou a výrobou ručně vyráběného skla. K dispozici máte výběr ze čtyř luxusních salonků, galerii a velký sál s kompletním servisem a zařízením. Pro prezentaci Vám poskytneme velkou širokoúhlou televizi, projektor, ozvučení a notebook. V prostorách Zámečku je připojení WIFI internetu ZDARMA. Pro vícedenní pobyt je pro Vás připraveno 8 útulných pokojů hotelového typu s LED TV. Celodenní stravování, snídaně a rauty.

Penzion nabízí ubytování v 8 pokojích. Cena za ubytování se stanovuje podle počtu osob na pokoji, počtu strávených nocí a využívání dalších služeb restaurace a penzionu. Např. možnost slevy pokud je ubytování spojeno s organizací oslav, svateb, firemních školení, apod.

Těšíme se na Vaši návštěvu.

Ceny

Cena za osobu 350 Kč
Snídaně 75 Kč

Služby

Bezbariérový přístup
Parkoviště
Společenské prostory
Dětský koutek
Připojení k internetu
Konferenční možnosti
Restaurace

Vybavení pokojů

TV
Vlastní koupelna
WC

Kongresové možnosti

Data projektor
Ozvučení, reprobedny

Firemní akce

Oslavy, výročí, párty - připravíme a zorganizujeme pro Vaše hosty příjemné posezení dle Vašich požadavků. Pořádáme akce od malé rodinné oslavy až po velké párty s doprovodným programem: oslavy narozenin, výročí, párty, rauty, recepce, bankety, ochutnávky, košty.

Svatební den je dnem, na který budeme rádi vzpomínat. Den obklopený romantikou a úžasnou atmosférou. Aby ve Vás svatba zanechala jen ty nejkrásnější vzpomínky, zajistíme servis na profesionální úrovni. Můžete si vybrat služby, které Vám vyhovují a mít svatbu podle svých představ. Prodiskutujeme s Vámi Vaše představy a pomůžeme Vám vybrat tu nejvhodnější alternativu.

Sportovní možnosti v okolí

Cyklostezky

Mapa

Zjistit dostupnost
zobrazit kontakty

Penzion Zámeček Strání: kontakty

Telefon: +420 777 364 511