! Z důvodu opatření vlády z 10.3.2020 kvůli koronaviru, jsou dočasně uzavřené některé typy ubytovacích zařízení. Pro získání informace, kontaktujte přímo poskytovatele ubytování. Děkujeme
Předchozí
Další

Penzion Na slunci, Doksy

U Rybníčku 54, Doksy, 47163

od 450 Kč
osoba/noc
Zobrazit další ceny
Snídaně v ceně
Připojení k internetu
Restaurace
Parkování
Možnost koupání Možnost koupání
Domácí zvířata Domácí zvířata
Zjistit dostupnost

O nás

 Ubytování je zajištěno v 2 až 5 lůžkových pokojích, které jsou vkusně zařízené a mají vlastní sociální zařízení. Součástí penzionu je společenská místnost/jídelna, kde se podávají snídaně a využívá se též k firemním workshopům a školením. Návštěvníkům je k dispozici rozlehlý areál s parkovištěm, velkým travnatým hřištěm, venkovním ..

Další informace

 • Penzion Na Slunci se nachází v klidné části obce Staré Splavy. Poloha penzionu je výjimečná – orientován je do luk a polí a zároveň 5 minut od jezera.
 • V bezprostřední blízkosti penzionu jsou jak restaurace, obchod, pošta a vlakové nádraží, tak dětské hřiště pro ty nejmenší návštěvníky.
 • Jezero, které je vzdáleno 150 metrů od penzionu, nabízí možnosti koupání, jachtingu a surfingu. Okolí Máchova jezera poskytuje návštěvníkům ideální podmínky pro celoroční aktivity. Ráj pro cyklistiku a pěší turistiku, houbaření a návštěvu historických památek – hrady Bezděz, Houska a Kokořín, jsou vzdáleny jen pár kilometrů.

 • Ubytování je zajištěno v 2 až 5 lůžkových pokojích, které jsou vkusně zařízené a mají vlastní sociální zařízení.
 • Součástí penzionu je společenská místnost/jídelna, kde se podávají snídaně a využívá se též k firemním workshopům a školením.
 • Návštěvníkům je k dispozici rozlehlý areál s parkovištěm, velkým travnatým hřištěm, venkovním barem s posezením a grilem. V letních měsících pravidelné večerní grilování.
 • Zázemí penzionu nabízí ubytování pro celkem 48 osob ve 13 nekuřáckých pokojích s vlastním sociálním zařízením.
 • Penzion Na Slunci nabízí klidné ubytování nejen pro jednotlivce a rodiny, ale i pro větší skupiny.Kapacita penzionu umožňuje zajistit pohodlné ubytování pro školní výlety, školy v přírodě, sportovní soustředí a firemní akce.
 • Pro větší skupiny osob a sportovní oddíly nabízíme možnost stravování formou polopenze či plné penze.
 • V celém areálu je volný přístup na wifi.
 • Penzion „Na Slunci“ Staré Splavy u Máchova Jezera nabízí ubytování v klidné části obce pod návsí s parkem ve vzdálenosti 150m od jezera.
 • Součástí nedalekého parku je dřevěné dětské hřiště.
 • Nedaleká nově rekonstruovaná hráz Máchova jezera nabízí příjemné posezení.

Ceny

Cena za osobu 450 Kč
Domácí mazlíček 50 Kč

Snídaně v ceně

Služby

Parkoviště
Terasa
Připojení k internetu
Vstup domácích zvířat
Restaurace
Zahrada

Kapacita ubytování a služeb

Celkový počet lůžek 38
Třílůžkové pokoje 8
Čtyřlůžkové pokoje 2
Dvoulůžkové pokoje 2

Vybavení pokojů

Vlastní koupelna
WC

Firemní akce

Pro firemní akce či školení je k dispozici společenská místnost s kapacitou 35 lidí.

Sportovní možnosti v okolí

Cyklostezky
Minigolf
Tenisový kurt
In-line bruslení
Půjčovna kol
Volejbalový kurt
Jachting, windsurfing
Půjčovna lodí
Koupání řeka, jezero
Rybolov

Okolí

Staré Splavy u Máchova jezera nabízejí celo řadu možností sportovního a kulturního vyžití. Je možné využít půjčovnu kol, loděk, šlapadel a plachetnic, vyzkoušet windsurfing, beach volejbal nebo si zahrát tenis v krásném tenisovém areálu (5 antukových kurtů a 3 v kryté hale pro případ nepříznivého počasí). Pro večerní zábavu jsou zde vyhlášené diskotéky, kavárny a restaurace. V nejbližším okolí je celá řada hradů, zámků a přírodních krás vybízejících k výletům. Většinu času však asi strávíte na čtyřech plážích u jezera (Splavy, Doksy, Klůček, Borný). Výlety do okolí jsou opravdovým zážitkem a odpočinkem. Určitě se vyplatí navštívit některý z hradů (Bezděz, Sloup, Kokořín...) či zámků (Zákupy, Zahrádky...) nebo muzeum v Doksech, České Lípě či Novém Boru. Český ráj je vzdálen 40km, Hřensko 60km, Praha 75km.

Mapa

Autobus 300 m Vlak 200 m
Zjistit dostupnost
zobrazit kontakty

Penzion Na slunci: kontakty

Telefon: +420 777 830 636