Předchozí
Další

Penzion Eva, Železná Ruda

Sklářská 95, Železná Ruda, 34004

od 1.000 Kč
apartmán/noc
Zobrazit další ceny
Snídaně není v ceně
Připojení k internetu
Bez restaurace
Parkování
Možnost koupání Možnost koupání - Ne
Domácí zvířata Domácí zvířata - NE
Zjistit dostupnost

O nás

Nevíte, kde strávit dovolenou nebo víkendový pobyt? Nabízíme Vám ubytování v soukromí v klidném a atraktivním prostředí. Naše ubytovací kapacity jsou v provozu celoročně a jsou vhodné pro rodiny s dětmi, páry i skupiny. U nás naleznete rozličné přírodní a turistické podmínky a různé možnosti poznávání a odhalování přírodních krás a kulturních památek.Ve vzdálenosti 3 km je hraniční přechod do Německa s další nabídkou poznávacích a sportovních aktivit. 

Další informace

V objektu jsou tři apartmány. Celkem je možné ubytovat až 14 osob. V 1.apartmánu je vstupní chodba, koupelna se sprchou a WC, samostatná kuchyňka - kompletně vybavená, obývací ložnice.

Ve 2. apartmánu jsou dvě samostatné ložnice, s možností dvou pevných přistýlek v samostatné místnosti, koupelna se sprchou a WC, kuchyňka, obývák s jídelním koutem a balkón.

3. apartmán se nachází v přízemí domu, je v něm předsíň, koupelna s WC, vybavená kuchyň a pokoj se dvěma lůžky a dvěma přistýlkami.

Pro všechny apartmány je k dispozici zastřešené parkoviště. V celém objektu je bez poplatku satelitní příjem TV a WI-FI. Platby probíhají jen bankovním převodem.

Ceny

Apartmán 1.000 Kč

Cena apartmánů od 1000,- - je určena počtem ubytovaných.

Služby

Parkoviště
Připojení k internetu

Kapacita ubytování a služeb

Celkový počet lůžek 14
Počet apartmánů 3

Vybavení pokojů

Balkón
Vlastní koupelna
Kuchyňka
WC
Satelit, kabelová TV

Sportovní možnosti v okolí

Běžkařské stopy
Cyklostezky
Lyže, snowboard

Okolí

Penzion se nachází v blízkosti sjezdovek i cyklo a běžeckých tratí. V okolí je možné se stravovat v restauracích a cukrárně.V místě jsou dostupné obchody a služby pro turisty.

Mapa

Zjistit dostupnost
zobrazit kontakty

Penzion Eva: kontakty

Telefon: +420 737 331 059