Předchozí
Další

Penzion Verner, Deštné v Orlických horách

Deštné v Orlických horách 241, Deštné v Orlických horách, 51791

od 230 Kč
osoba/noc
Včetně polopenze
Připojení k internetu
Restaurace
Parkování
Možnost koupání Možnost koupání
Domácí zvířata Domácí zvířata - NE
Zjistit dostupnost

O nás

Hledáte příjemné ubytování v Orlických horách? Rodinný penzion Verner v Deštné v Orlických horách nabízí pohodlné ubytování pro rodiny, skupiny přátel, zamilované páry i pro hromadné akce (soustředění, školy v přírodě, podnikové akce, lyžařské kurzy aj.)

Další informace

Bydlet můžete v 2 až 6-ti lůžkových pokojích nebo v jedné ze dvou čtyřlůžkových chat. Ke stravování můžete využít naší vlastní restauraci, kde vaříme cenově dostupná jídla z kvalitních českých surovin. Detaily o ubytování najdete v sekci Ubytování Orlické hory a také na fotkách.

Penzion Verner nabízí velmi levné a zároveň praktické a komfortní ubytování od 200 Kč na noc. Tato cena je bez jídla. Můžete si přiobjednat snídani, polopenzi nebo i plnou penzi. Pro větší skupiny jsou připraveny výrazné slevy.

Orlické hory lákají v zimě i v létě a nabízejí nesčetné možnosti pro aktivní dovolenou i klidný odpočinek. V letních měsících patří mezi nejzajímavější aktivity cykloturistika, turistika, koupání v rybnících a jezerech či houbaření. V okolí penzionu můžete využít sportovní hřiště, zahrát si volejbal nebo si jen užívat čerstvý vzduch. Kdyby zrovna nesvítilo slunce, přímo v penzionu je krytý bazén a sauna, kterou ale spíše oceníte v zimních měsících. Podívejte se na konkrétní tipy na výlety.

V létě můžete také večer posedět venku, využít venkovní ohniště a gril. Sami rádi grilujeme a pořádáme pečení selat a jehňat v TIPI serailu. Léto je jako stvořené pro rodinné oslavy, večírky a jiné akce – svatby, podnikové akce apod. Jsme připraveni také na větší skupiny

Deštné leží v srdci Orlických hor, které patří k nejklidnějším horám v Česku. V zimě je zde opravdu klid a čerstvý vzduch. O to příjemnější jsou zimní aktivity. Už 150 metrů od penzionu je upravená sjezdovka pro lyžování a malý lyžařský vlek pro děti – možnost večerního lyžování. V blízkém okolí jsou také upravované trasy pro běžkaře a hlavní turistické centrum s více sjezdovkami je vzdáleno 1,5 km. Zajímavostí jsou tradiční závody psích spřežení, které se konají každoročně poslední týden v lednu.

Penzion Verner má na zimu 2 speciální lákadla – krytý bazén a saunu. Když je venku pod nulou, saunu si náramně užijete. Můžete u nás organizovat lyžařské kurzy nebo si jen užít příjemnou zimní dovolenou!

Ceny

Cena za osobu 280 Kč
Domácí mazlíček 100 Kč
Plná penze 220 Kč
Šestilůžkový pokoj 230 Kč
Cena za postel 50 Kč
Dvoulůžkový pokoj 280 Kč
Polopenze 160 Kč
Snídaně 60 Kč
Čtyřlůžkový pokoj 280 Kč
Pětilůžkový pokoj 280 Kč
Přistýlka 180 Kč
Třílůžkový pokoj 280 Kč

Včetně polopenze

Služby

Bazén
Restaurace
Parkoviště
Sauna
Připojení k internetu
Venkovní ohniště / gril

Kapacita ubytování a služeb

Čtyřlůžkové pokoje 4
Šestilůžkové pokoje 1
Dvoulůžkové pokoje 1
Třílůžkové pokoje 3
Pětilůžkové pokoje 1

Vybavení pokojů

Kuchyňka
Vlastní koupelna
WC

Restaurace

Nově otevřena stylová restaurace restaurace v Orlických horách s nabídkou jídel - domácí kuchyně.

Vaříme hotová jídla, minutky, sladká jídla a jiné dle dohody.
Stravování - snídaně, polopenze, plná penze.

Společenské akce, svatby, večírky, školení, rodinné oslavy.

Sportovní možnosti v okolí

Adrenalinové sporty
Lyže, snowboard
Běžkařské stopy
Volejbalový kurt
Cyklostezky
Koupání řeka, jezero
Zjistit dostupnost
zobrazit kontakty

Penzion Verner: kontakty

Telefon: +420 494 663 246
+420 733 375 040

Mapa

Autobus 260 m