Předchozí
Další

Pilnův statek, Libice nad Doubravou

Železnohorská 27, Libice nad Doubravou, 582 77

Snídaně není v ceně
Připojení k internetu - ne
Restaurace
Parkování
Možnost koupání
Domácí zvířata - NE

O nás

Rekreační objekt "Pilnův statek" je vhodný pro rodinné dovolené, svatby, firemní školení, různé oslavy, abiturientní večírky, pro školní pobyty v přírodě pro děti všech věkových kategorií, ubytování a pobyt při turistických i cykloturistických výletech.

Služby

Parkoviště
Dětský koutek
Zahrada
Restaurace

Kapacita ubytování a služeb

Celkový počet lůžek 30

Restaurace

Možnost stravování je v nedaleké restauraci (150 m) Club U Mloka.

Firemní akce

Stylová klubovna objektu „Pilnova statku“ je vhodná a plně využitelná ke společenským i kulturním akcím, prezentacím, večírkům i k pracovním jednáním pro 30 až 35 osob. Pro účastníky zajistíme servírování hlavního menu dle výběru a přání v restauraci U Mloka, vzdálené 150 m. V objektu Pilnova statku rovněž dle výběru a přání zajistíme přípravu studeného, teplého rautu, grilování a podávání ostatních druhů občerstvení včetně alkoholických i nealkoholických nápojů. V letních měsících lze také pro tyto účely využít stylovou kulturní stodolu, která je součástí areálu. Kapacita tohoto zařízení je 60 osob. Možnosti stravování a občerstvení jsou v základu schodné jako při využití klubovny. Jsou však rozšířeny o přípravu grilovaného, pečeného selete a dalších obdobných pochoutek.

Sportovní možnosti v okolí

Bazén venkovní Cyklostezky
Koupání řeka, jezero

Okolí

Ve vzdálenosti 6-ti km se nalézá Břevnická přehrada u Chotěboře a ve vzálenosti 15-ti km Sečská přehrada na řece Chrudimce. V okolí je mnoho zajímavých kulturních památek, jsou zde dobře značené a udržované turistické i cykloturistické trasy, které vedou po hřebenech Železných hor i malebným údolím řeky Doubravy. Ve vzdálenosti 8 km se nachází Ski Areál Hluboká a ve vzdálenosti 16 km Ski Areál Hlinsko. Nedaleko Pilnova statku je Hospoda U Mloka. Je zde zahrádka s pískovištěm a klouzačkou pro děti. Příjemné posezení v nově rekonstruovaném objektu s fotbálkem, kulečníkem a projekčním plátnem. Čepujeme pivo Gambrinus a Plzeň.

Zjistit dostupnost
zobrazit kontakty

Pilnův statek: kontakty

Mobil: 777 282 012