Pivovar FALTUS, Česká Třebová

Moravská 207, Česká Třebová, 56002

od 850 Kč
pokoj/noc
Snídaně v ceně
Připojení k internetu
Restaurace
Parkování - NE
Centrum 250m
Možnost koupání - ne
Domácí zvířata - NE

O nás

Rádi bychom Vám jejich prostřednictvím, představili vše, co nabízíme - restauraci, pivovar a pension. Pivovar a restaurace FALTUS byla otevřena v květnu 2012. Je to živá stylová restaurace v samotném centru České Třebové, pouze několik metrů od Starého náměstí. Místní obyvatelé, hosté z blízkého i vzdálenějšího okolí a turisté, sem přicházejí ochutnat především kreativní variace oblíbených českých jídel, výborné pivo vlastní výroby a zažít opravdovou atmosféru malého českého pivovaru.

Další informace

Pro hosty máme k dispozici 1 jednolůžkový pokoj, 1 dvoulůžkový pokoj a 1 rodinný apartmán s kapacitou 5 lůžek. U všech pokojů je možnost přistýlky. Všechny pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením se sprchou, dvoulůžkový pokoj a rodinný apartmán mají vanu, všechny pokoje jsou klimatizované a součástí rodinného apartmánu je navíc venkovní terasa. Všechny pokoje mají dále plně vybavenou kuchyňku, TV/SAT a Wi-fi připojení zdarma. Pro ubytované je možnost zajistit i stravování v naší restauraci – snídaně, obědy, večeře.

Ceny

Jednolůžkový pokoj 850 Kč
Přistýlka 500 Kč
Dvoulůžkový pokoj 1.350 Kč
Apartmán 950 Kč
Pětilůžkový pokoj 3.350 Kč
Domácí mazlíček 100 Kč

Snídaně v ceně

Služby

Připojení k internetu
Restaurace

Restaurace

Do českého pivovaru bezesporu patří tradiční česká kuchyně a takovou zde také skutečně naleznete. Každý pokrm před zařazením na jídelní lístek pečlivě vybíráme a zvažujeme jeho chuťovou harmonii. Pokrmy jsou sestaveny s ideální přílohou, pokud Vám však vyhovuje jiná kombinace, zvolte si ji podle vlastní chuti. Maso na náš jídelní lístek vybíráme pouze od prověřených dodavatelů s možností téměř každodenních dodávek, což zajišťuje jeho neustálou čerstvost.

Přejeme dobrou chuť a doufáme, že u nás budete spokojeni.

Zjistit dostupnost
zobrazit kontakty

Pivovar FALTUS: kontakty

Mapa

Centrum 250m
Velká mapa