Předchozí
Další

PODKOVA motel, Klobouky u Brna

Klobouky u Brna 802, Klobouky u Brna, 69172

od 400 Kč
osoba/noc
Snídaně není v ceně
Připojení k internetu - ne
Restaurace
Parkování - NE
Možnost koupání Možnost koupání
Domácí zvířata Domácí zvířata - NE

O nás

Motel Podkova, se nachází uprostřed státní silnice Brno-Hodonín v malebném městečku Klobouky u Brna. Do Brna je odtud 30 km, do Hodonína 25 km, do Hustopečí 17 km, do Břeclavi cca 45 km. Motel Podkova nabízí ideální odpočinek na cestách automobilistům, cykloturistům i pěším turistům. Rádi Vás uvítáme v naší restauraci s chutnými jídly, po náročné cestě se můžete u nás ubytovat a odpočinout. Kloboucký větrný mlýn, muzeum, vinařská stezka se sklípky, či okolní lesnaté kopce přímo vybízejí k návštěvě. Motel Podkova se pro Vás může stát také výchozím bodem pro Vaše hvězdicovité výlety. Můžete navštívit okolní malebné vinařské vesnice, několik koupališť, v dosahu je lednicko-Valtický areál a o kousek dál je i Pálava. Pokud dáte přednost vínku, motel Podkova pro Vás má návštěvu vinného sklípku se vším, co k tomu patří.

Další informace

Motel Podkova nabízí ubytování v 7 pokojích s výhledem z balkonu na Klobouky u Brna.
4 pokoje jsou dvoulůžkové a 3 pokoje třílůžkové. Každý pokoj má vlastní sociální zařízení se sprchou. Na přání s televizí. Kapacita pokojů je 30 osob. K dispozici je vlastní parkoviště.
Každý náš pokoj bude vybaven bezdrátovým připojením k Internetu, LCD televizí a rádiem. 3 pokoje budou vybaveny také minibarem a DVD přehrávačem.
Pro ubytované kolektivy nabízíme zajímavou slevu !

Ceny

Jednolůžkový pokoj 400 Kč

Služby

Konferenční možnosti
Restaurace
Terasa

Kapacita ubytování a služeb

Celkový počet lůžek 30

Vybavení pokojů

Minibar
WC
TV
Vlastní koupelna

Restaurace

Motel Podkova má pro návštěvníky připravenu krásnou restauraci o kapacitě 40 osob. Denní menu u nás máte za 75 Kč. Pravidelně jsou mimo klasická jídla nabízeny také speciality šéfkuchaře, jako jsou zvěřinové hody, čínská kuchyně, kuřecí a další speciality. Restaurace je např. v době pořádání zvěřinových hodů vyzdobena snítkami a trofejemi divoké zvěře a ptáků. Jíst v takovém prostředí lahodí oku i žaludku. Dále nabízíme alkoholické, nealkoholické i míchané nápoje, zmrzlinové poháry atd.

 

Nabízíme pronájem restaurace nebo salonku za 1000 Kč/den. Společenské akce - zákaz nošení vlastního alkoholu.

 

Věříme, že se Vám bude u nás líbit. Načerpáte u nás nových sil, odpočinete si, občerstvíte se a jistě se k nám při vaší další cestě rádi budete vracet. Budeme se snažit Vám ve všem vyhovět tak, abyste odjížděli spokojeni.

Sportovní možnosti v okolí

Cyklostezky
Koupání řeka, jezero
Zjistit dostupnost
zobrazit kontakty

PODKOVA motel: kontakty

Telefon: 519 419 129
Mobil: 603 542 227

Mapa