Předchozí
Další

Pohádková usedlost Lovětín, Nová Včelnice

Lovětín 17, Nová Včelnice, 378 42

Snídaně není v ceně
Připojení k internetu - ne
Restaurace
Parkování - NE
Možnost koupání
Domácí zvířata - NE

O nás

Pohádková usedlost Lovětín je rekonstruovaná původní zemědělská usedlost - statek. Dnes je Pohádková usedlost Lovětín charakterizována jako statek - farma. Služby, které nabízíme si velmi dobře zadají se službami penzionů a hotelů ve všech směrech.

Další informace

 Nabízíme na statku ubytování v kompletních apartmánech s příručními kuchyňkami a kompletním zázemím. Venkovní a společné prostoy usedlosti - statku jsou plně připraveny pro příjemný pobyt všech. Nabízíme možnost užívání několaka zahrad s posezením, dětským zázemím v podobě skluzvek, pískoviště, průlezek, houpaček, hraek pro děti, dětské vniřní herny. Pro dospělé nabízíme několik prostor pro příjemné posezení jak v selských klubových restauracích tak na zahradách i v uzavřené dvoraně statku. Dále nabízíme služby vyhřívaného venkovního bazénu, vířivé vany, infrasauny.

 

Součástí usedlosti je soukromá zahrada se zvířaty v neskutečně velkm počtu včetně jezdeckých koní. To nabízí i možnost jízdy na koních nebo svezní na koních. Pohádková usedlost Lovětín je pro rodiny s dětmi, pro dospělé pro rodinné akce tou nejbáječnější volbou pro odpočinek, dobré jídlo, pití v klubových estauracích.

 

Rybaření v Lovětíně v Pohádkové usedlosti Lovětín - NOVINKA ! Všechny naše hosty zajisté potěšíme naprostou novinkou a to je možnost rybaření přímo před Pohádkovou usedlosti Lovětín na Lovětínském návesáku. Osazení ryb bude velmi pestré : kaprovité ryba, štiky, možná jeseterovyté ryby a pokud se vzájemně snesou a budou dobře krmeny budou zde i pstruzi :)

 

Vodní svět nabízí využití vyhřívaného bazénu, který je částečně krytý. Provoz bazénu je omezen na termín od května do září každého roku. To samé je platné pro vířivou vanu pro 5 osob. Infra-sauna je v provozu stále. K potěšení malých hostů a jejich rodičů je možné využívat dětské brouzdaliště, kde je pravidelně měněna voda a také je řádně pro malé hosty vyhřáta.

 

Zvířecí svět - zoologická zahrada Pohádkové usedlosti Lovětín nabízí :podívání na zvířátka mnoha druhů a to prosím bez obav, že by Vás svým bytím nějak rušila při vaší dovolené a vašem pobytu. Z naší zoologické zahrady je možné pozorovat ovečky, pštrosy, pávy, prásátko, malé minihorse koníky, slepičky,moflona a další sezónní zvířátka. Jiná máme ve vnitřní zoo jelikož se jedná o exoty jako je papoušek Žako Kongo, andulky vlnité, vzácné rozety - morčata. Na naleznete nově v vnitřním atriu statku. Další zvířátka jsou u nás tři velcí koně, kteří jsou přes den ve výbězích a na noc se zavírají do boxů. dále je u nás ještě možné vidět malá koťata. V letošním roce 2015 je připravena velká rekonstrukce zvířecích výběhů a prostor pro zvířata. Očekáváme přírustek v podobě koz - ty budou u nás opět k vidění. Jen velmi prosíme rodiče, aby dbali upozornění na zákaz krmení všech zvířat bez vědomí personálu nebo majitelů.

Služby

Dětský koutek
Kosmetika, manikúra, pedikúra
Masáže
Sauna
Vířivka
Zahrada
Restaurace
Wellness služby

Vybavení pokojů

Vlastní koupelna
Kuchyňka
TV
WC

Restaurace

Naše zahradní restaurace se nachází v klidné části dvorany Pohádkové usedlosti Lovětín. Další restaurace s barem se nachází uvnitř usedlosti a při vašem příchodu na pravé straně zadní části horního traktu. Obě restaurace nabízí celkem 75 míst k pohodlnému sezení. Zahradní restaurace je útulně a příjemně vzdušně zařízena a její hlavní využití je v obdomí duben - říjen. Vnitřní restaurace s barem je pro hosty k užití celoročně a je velmi útulná zařízená do čistého venkovského stylu s užitím přírodních prvků. 

 

Pro naše nejmenší hosty nabízí Pohádková usedlost Lovětín velmi mnoho atrakcí jako jsou houpačky velké , malé, pingpongový stůl, pískoviště se skluzavkami, trampolínu, hrazdy, zoologickou zahradu s výběhy zvířat a s ochozem kolem celé zoo. Samozřejmostí jsou dětské příbory, talířky, židličky, bryndáky i dětská strava a nápoje. V našich restauracích je bezdrátové připojení k internetu a to jak je dnes snad všude zdarma.

Sportovní možnosti v okolí

Cyklostezky Golf
In-line bruslení Jezdectví, koně
Koupání řeka, jezero Rybolov
Tenisový kurt Volejbalový kurt
Zjistit dostupnost
zobrazit kontakty

Pohádková usedlost Lovětín: kontakty

Telefon: 384 497 226
Mobil: 774 979 686