! Z důvodu opatření vlády z 10.3.2020 kvůli koronaviru, jsou dočasně uzavřené některé typy ubytovacích zařízení. Pro získání informace, kontaktujte přímo poskytovatele ubytování. Děkujeme
Předchozí
Další

Poněšice rekreační středisko, Hluboká nad Vltavou

UVS AMU Poněšice, Hluboká nad Vltavou, 373 41

od 690 Kč
apartmán/noc
Zobrazit další ceny
Snídaně není v ceně
Připojení k internetu
Restaurace
Parkování
Možnost koupání Možnost koupání
Domácí zvířata Domácí zvířata - NE
Zjistit dostupnost

O nás

RÁJ PRO SPORT I RELAX. Náš bohatě vybavený areál poskytuje moderní ubytování a pestrou nabídku společenského i sportovního vyžití nejrůznějšího charakteru. Prohlédněte si jej zblízka! Areál střediska se nachází v malebném prostředí lesů na pravém břehu Vltavy, 20 kilometrů severně od krajského města. V kombinaci s okolní přírodou nabízí ideální podmínky pro odpočinek i sportovní vyžití nejrůznějšího charakteru. Každoročně se sem s nadšením vrací stovky návštěvníků z velkých měst, kteří zde hledají odpočinek, čerpají energii a užívají si jedinečné atmosféry, kterou zdejší příroda nabízí.

Další informace

HLAVNÍ BUDOVA
V budově se nachází hlavní sál s barem, klavírem a krbem, který je obvykle centrem dění všech večírků, hostin a oslav. Kromě toho slouží tento nekuřácký prostor jako hlavní jídelna. V budově najdete i klubovnu s pingpongovými stoly a dvě podkrovní klubovny s televizí, šipkami a kulečníkem. Na budovu navazuje terasa a letní zastřešená jídelna. Samozřejmostí je free wi-fi.

MODERNÍ UBYTOVÁNÍ
Rozsáhlá rekonstrukce v roce 2004 s sebou přinesla možnost ubytování pro 60 osob v moderních dřevěných chatkách s dvojlůžkovými a čtyřlůžkovými pokoji. V nepříznivém počasí jsou chatky vytápěné. K dispozici je také oddělený čtyřlůžkový apartmán s vlastní koupelnou, balkonem a televizí, který je vhodný pro novomanžele, lektory, vedoucí kurzů či vážené návštěvy.

LODĚNICE A PŮJČOVNA LODÍ
Vydejte se po řece Vltavě a objevujte krásy Hněvkovické nádrže a přilehlé krajiny. Řeku lemují pozoruhodné skalní masivy a severně od střediska se na protějším břehu v lesích ukrývá zřícenina Karlova Hrádku. Pro vaše plavby vám z loděnice poskytneme kanoe nebo pramice a k nim kompletní vybavení včetně záchranných vest. Na našich lodích může současně vyplout až 60 osob.

PROSTORNÝ BAZÉN
Útěchou v parných letních měsících vám bude plavecký bazén o rozměrech 25,0×12,5 m a hloubkou 1,5 m, který díky své rozloze potěší nejen početnější skupiny, ale i náročnější plavce. Po celou sezonu pečlivě dbáme o kvalitu a čistotu vody a díky rekonstrukci na jaře 2014, kdy byla instalována nová protiskluzová dlažba, je nyní pohyb v okolí bazénu ještě bezpečnější.

SAUNA
Po náročném dni si můžete dopřát zasloužený relax v naší sauně. Dřevěný srub s ochlazovacím jezírkem je ukrytý v lese jižním směrem přibližně 150 metrů od areálu, a tak si můžete užívat ničím nerušeného saunování, zatímco v povzdálí bude ve stejnou dobu probíhat bujará oslava. Součástí srubu je i uzamykatelná místnost na odkládání věcí, prostěradla jsou k zapůjčení v hlavní budově.

PROJEKČNÍ MÍSTNOST
Kinosál s kapacitou až 70 osob je vybaven plátnem (7×2,5 m), výkonným zvukovým systémem, počítačem a projektorem, který lze propojit i s vlastním laptopem. Kinosál je velmi dobře odhlučněn a lze ho zcela zatemnit. Nejen studenti FAMU zde rádi tráví čas ? díky své variabilitě lze místnost využít mnoha dalšími způsoby, například pro dramatický kroužek či pohybové aktivity.

HŘIŠTĚ NEJEN PRO MÍČOVÉ SPORTY
Oplocený tenisový kurt, nepřehlédnutelná dominanta hned po příjezdu do areálu. Kurt s pravidelně udržovaným syntetickým povrchem má navíc možnost nočního osvětlení, tudíž je plocha využitelná prakticky kdykoliv. Vedle kurtu je k dispozici ještě menší antukové hřiště. Není tedy problém uspořádat tenisový, nohejbalový či volejbalový zápas a další pohybové aktivity dle vašich potřeb.

HOROLEZECKÁ STĚNA
Pro horolezecké nadšence i začátečníky je v areálu k dispozici horolezecká stěna. Zdolávat ji lze po celém jejím obvodu, vybrat si přitom můžete z více stupňů obtížnosti a strmosti. Pro tento účel jsme vám schopni zapůjčit potřebnou horolezeckou výstroj a poskytnout odborný dohled, který začátečníkům vysvětlí techniky tohoto netradičního sportu.

TERASY
V příznivém počasí lze využít i některou ze tří teras. Horní terasa je součástí hlavní budovy a navazuje na hlavní sál s barem. Během oslav sem lze umístit zábavu s živou hudbou. Další terasa u bazénu se nabízí k opalování i pořádání venkovních seminářů. Pro svatební obřady nejlépe poslouží třetí terasa, umístěná jen pár metrů nad hladinou řeky s půvabným výhledem na okolní krajinu.
 

Ceny

Apartmán 690 Kč
Cena za postel 250 Kč

Služby

Konferenční možnosti
Restaurace
Parkoviště
Sauna
Připojení k internetu
Terasa

Kapacita ubytování a služeb

Celkový počet lůžek 64

Firemní akce

Rekreační středisko Poněšice ovšem již několik let slouží i veřejnosti. Každým rokem se zde koná mnoho svatebních hostin, řada novomanželů si toto místo vybírá dokonce i jako místo pro obřad, láká je sem klidná atmosféra a malebné prostředí Vltavy s přilehlými lesy. Dále areál pohošťuje mnohé oslavence nejrůznějších typů veselí a plesů, výjimkou nejsou ani firmy, které zde pořádají večírky, školení a teambuildingové kurzy. Sportovci v Poněšicích často tráví víkendy i mnohadenní pobyty a nelze opomenout ani každoroční sportovní událost Generali Survival, pro kterou areál pravidelně slouží jako startovní i cílový bod a zároveň jako sportovní stanoviště, která musí závodníci absolvovat.

Sportovní možnosti v okolí

Adrenalinové sporty
Golf
Tenisový kurt
Bazén venkovní
In-line bruslení
Vodáctví, lodě
Cyklostezky
Půjčovna lodí
Fitness, posilovna
Rybolov

Mapa

Zjistit dostupnost
zobrazit kontakty

Poněšice rekreační středisko: kontakty

Telefon: +420 728 015 082