Předchozí
Další

Privát Karel, Karlovy Vary

K Přehradě 334/39, Karlovy Vary, 36007

od 420 Kč
osoba/noc
Zobrazit další ceny
Snídaně není v ceně
Připojení k internetu
Bez restaurace
Parkování
Možnost koupání Možnost koupání
Domácí zvířata Domácí zvířata
Zjistit dostupnost

O nás

Ubytování v Karlových Varech – Privát Karel Ubytování ve dvou a čtyřlůžkovém apartmánu v rodinném domku na okraji Karlových Varů cca 400 metru od hlavní silnice .

Další informace

Nabízíme ubytování v rodinném domku v klidné městské části známého lázeňského města Karlovy Vary. Ubytovat se můžete ve dvou oddělených apartmánech, které mají vlastní vchod. Domek je obklopen stupňovitou zahradou, která je vám plně k dispozici.

Vašeho domácího mazlíčka rádi uvítáme.

Ve vzdálenosti cca 3 minut chůze je zastávka MHD, kterou trvá cesta do centra Karlových Varů 13 minut. Autem pojedete do centra přibližně 6 minut.

Jeden z apartmánů je čtyřlůžkový, druhý dvoulůžkový. Každý z nich je vybaven kuchyňkou, koupelnou a vlastním sociálním zařízením. Součástí vybavení ubytovacího zařízení je také TV + SAT a WiFi.

V letních měsících poskytne příjemný odpočinek a relaxaci venkovní posezení či bazén. Zahrada nabízí i krytý přístřešek s posezením pro případ deště a možnost grilování ve venkovním krbu. Parkování je možné v zahradě nebo na parkovišti před domem.

Ceny

Cena za osobu 420 Kč
Domácí mazlíček 70 Kč
Snídaně 80 Kč

Cena za osobu 420,- Kč + místní poplatek 21,- Kč/při obsazení 2 os.v ubytování /dospělé osoby/dítě od 10 let výše 420 Kč/den, dítě 3-10 let 220 Kč/den. snídaně děti 3-10 let 40;-Kč. V případě obsazení jednou osobou příplatek 60,-

Služby

Parkoviště
Zahrada
Připojení k internetu
Vstup domácích zvířat

Kapacita ubytování a služeb

Celkový počet lůžek 6

Vybavení pokojů

Kuchyňka
TV
WC

Sportovní možnosti v okolí

Bazén venkovní
Jezdectví, koně
Bowling, kuželky
Koupání řeka, jezero
Cyklostezky
Rybolov
Golf
Tenisový kurt

Okolí

Okolí nabízí mnoho aktivit i pro rodiny s dětmi různých věkových kategorií. Nedaleko od penzionu je areál sv.Linhart s lanovým centrem a oborami, na rozhledně Diana najdete nově otevřený Motýlí dům. V Ráji dětí ve Svatošských Skalách se určitě žádné dítě nebude nudit. Oblíbeným výletním tipem je Ježíškova cesta na Božím Daru, jejíž okruhy jsou přizpůsobeny stáří dětí.

Příležitosti ke koupání jak v přírodních areálech, tak v bazénech, jistě uvítají všichni milovníci vody.

Mapa

Zjistit dostupnost
zobrazit kontakty

Privát Karel: kontakty

Telefon: +420 353 332 411
Mobil: +420 605 811 970