Předchozí
Další

Prosecco Residence Marko, Valtice

Úvaly 9, Valtice, 69142

od 1.850 Kč
pokoj/noc
Zobrazit další ceny
Snídaně v ceně
Připojení k internetu
Restaurace
Parkování
Možnost koupání Možnost koupání
Domácí zvířata Domácí zvířata
Zjistit dostupnost

O nás

Hotel PROSECCO RESIDENCE MARKO se nachází ve Valticích, 4,2 km od zámku Valtice a 3 km od Kolonády na Reistně. Nabízí zahradu, bezplatné Wi-Fi a restauraci. V baru si můžete dát sklenku Prosecca.

Další informace

U nás se vyspíte dorůžova. Naším standardem je pohodlí a komfort. Výjimečně kvalitní postele, špičkové matrace a voňavé lůžkoviny zaručují blažený spánek. Přispějí k načerpání energie na vaše další aktivity i další skleničky perlivého prosecca a valtického vína. Každé ráno se budete cítit jako znovuzrození.

Ceny

Apartmán 3.300 Kč
Přistýlka 950 Kč
Domácí mazlíček 400 Kč
Dvoulůžkový pokoj 1.850 Kč

Snídaně v ceně

Služby

Bazén
Restaurace
Vstup domácích zvířat
Parkoviště
Sauna
Wellness služby
Připojení k internetu
Terasa

Vybavení pokojů

Klimatizace
Vlastní koupelna
Minibar
WC
TV

Restaurace

U nás je radost jídlo ochutnat i na něj pohledět. Servírujeme sezonní pokrmy z prvotřídních surovin a v každém ročním období co možná nejvíc z toho, co vyroste v okolních sadech a na polích u místních farmářů. Fandíme každé dobré kuchyni, proto u nás najdete to nejlepší z moravských specialit i z nejmodernější gastronomie. Prostředí naší gurmánské restaurace je jako stvořené pro romantické večeře, svatby, oslavy, večírky i party. Pro vaše děti jsme vybavili dětský koutek. A klidně vezměte i své slušně vychované čtyřnohé mazlíčky.

Sportovní možnosti v okolí

Cyklostezky

Okolí

Už vás nebaví lenošit? Je čas otestovat naše parádní víceúčelové hřiště. Půjčíme vám volejbalovou síť, fotbalové branky, basketbalové koše, míče i florbalové hokejky. Nebo se zabavte u minigolfu. Za poplatek 400 Kč půjčujeme moderní bicykly pro děti i dospělé.

Mapa

Zjistit dostupnost
zobrazit kontakty

Prosecco Residence Marko: kontakty

Telefon: +420 608 200 451