Předchozí
Další

Prosecco Residence Marko, Valtice

Úvaly 9, Valtice, 69142

od 1.850 Kč
pokoj/noc
Zobrazit další ceny
Snídaně v ceně
Připojení k internetu
Restaurace
Parkování
Možnost koupání Možnost koupání
Domácí zvířata Domácí zvířata
Zjistit dostupnost

O nás

Hotel PROSECCO RESIDENCE MARKO se nachází ve Valticích, 4,2 km od zámku Valtice a 3 km od Kolonády na Reistně. Klidné a komfortní místo se skvělou gastronomií, wellness a top nabídkou vín, prosecc a rumů. Úžasné zázemí najdete v penzionu Prosecco Residence Marko, kde se potkává toskánský styl a moravská pohostinnost. Je to místo, kde je cinkání sklenic s valtickým vínem a italským proseccem na denním pořádku.

Další informace

U nás se vyspíte dorůžova. Naším standardem je pohodlí a komfort. Výjimečně kvalitní postele, špičkové matrace a voňavé lůžkoviny zaručují blažený spánek. Přispějí k načerpání energie na vaše další aktivity. Každé ráno se budete cítit jako znovuzrození.

Ceny

Apartmán 3.400 Kč
Dvoulůžkový pokoj 2.900 Kč
Třílůžkový pokoj 3.850 Kč
Čtyřlůžkový pokoj 4.800 Kč
Jednolůžkový pokoj 1.850 Kč
Domácí mazlíček 400 Kč
Přistýlka 950 Kč

Snídaně v ceně

Služby

Bazén
Restaurace
Vstup domácích zvířat
Parkoviště
Sauna
Wellness služby
Připojení k internetu
Terasa

Vybavení pokojů

Klimatizace
Vlastní koupelna
Minibar
WC
TV

Restaurace

Radost jídlo ochutnat i na něj pohledět. Servírujeme sezonní pokrmy z prvotřídních surovin a v každém ročním období co možná nejvíc z toho, co vyroste v okolních sadech a na polích u místních farmářů. Fandíme každé dobré kuchyni, proto u nás najdete to nejlepší z moravských specialit i z nejmodernější gastronomie. Prostředí naší gurmánské restaurace je jako stvořené pro romantické večeře, svatby, oslavy, večírky i party. Pro vaše děti jsme vybavili dětský koutek. A klidně vezměte i své slušně vychované čtyřnohé mazlíčky.

Firemní akce

Hledáte mimořádné prostředí pro svatbu, oslavu, školení, teambulding nebo firemní večírek? U nás jedinečným způsobem spojujeme to nejlepší z Jižní Moravy a Toskánska v kulisách klidného venkova, nekonečných vinic, komfortu, pohodlí a skvělé gastronomie včetně degustace vín a prosecc. Profesionálně, mile a lidsky. Podle počtu účastníků si vyberte z prostor, které jsou k dispozici: restaurace 35 osob, prosekárna 10-12 osob, vinný sklep 20 osob, nebo konferenční místnost pro cca 40 lidí s projektorem, flipchartem i plátnem.

Sportovní možnosti v okolí

Cyklostezky

Okolí

Už vás nebaví lenošit? Je čas otestovat naše víceúčelové hřiště. Půjčíme vám volejbalovou síť, fotbalové branky, basketbalové koše, míče i florbalové hokejky. Za poplatek 400 Kč půjčujeme bicykly pro děti i dospělé.

Mapa

Zjistit dostupnost
zobrazit kontakty

Prosecco Residence Marko: kontakty

Telefon: +420 608 200 451