! Z důvodu opatření vlády z 10.3.2020 kvůli koronaviru, jsou dočasně uzavřené některé typy ubytovacích zařízení. Pro získání informace, kontaktujte přímo poskytovatele ubytování. Děkujeme
Předchozí
Další

Rekreační areál Revika, Vizovice

Lázeňská 1035, Vizovice, 76312

od 175 Kč
pokoj/noc
Zobrazit další ceny
Snídaně není v ceně
Připojení k internetu
Restaurace
Parkování
Možnost koupání Možnost koupání
Domácí zvířata Domácí zvířata - NE
Zjistit dostupnost

O nás

Rekreační areál Revika - možnost ubytování v penzionu, hlavní budově a chatkách. 

Další informace

Areál je vhodný zejména pro ty, kteří hledají aktivní, ale i pasivní odpočinek a chtějí poznat náš kraj. V okolí se nachází dobře značené turistické stezky a cyklo trasy.

REVIKA nabízí celoroční ubytování a stravování, rekreační pobyty, sportovní soustředění, rodinné rekreace, školy v přírodě a školní výlety, dětské tábory, pořádání svateb, rodinných oslav či firemních akcí.

V areálu jsou k dispozici 3 hřiště, tenisový kurt, venkovní bazén, minigolf a ohniště. Hosté můžou využít také saunu s odpočívárnou.

Ubytování
  • hlavní budova - celková kapacita 110 míst ve 2-4 lůžkových pokojích, na pokoji umyvadlo, sociální zařízení je na chodbě. Celoroční provoz je v zimě podmíněn minimálním množstvím ubytovaných, a to 30 osob. V přízemí se nachází  jídelna s kapaitou 100 míst, TV místnost pro cca 30 lidí, velký sál s parketami - univerzální, dá se využít pro taneční aktivity, cvičení, hry i školení apod.

 

  • penzion - kapacita max. 24 míst ( 6x2 lůžkový pokoj, 3x4 lůžkový pokoj. Jsou možné i přistýlky), pokoje včetně sociálního zařízení, ledničky a TV. V přízemí se nachází restaurace s kapacitou cca 55 míst. Mimo sezónu od listopadu do března je ubytování možné pouze o víkendech, jinak po domluvě.

  • chatky - 6 chatek s kapacitou jedné chatky 12-17 míst, 4 pokoje + soc. zařízení a hala sloužící k posezení. Ubytování je možné jenom sezónně.(jaro-podzim)

Ceny

Cena za osobu 175 Kč
Snídaně 85 Kč
Plná penze 270 Kč
Polopenze 180 Kč

Ceny se liší dle typu ubytování.

Služby

Masáže
Restaurace
Wellness služby
Parkoviště
Sauna
Připojení k internetu
Terasa

Restaurace

Stravování

Celoroční stravování je zajištěno v útulné restauraci penzionu s kapacitou 55 míst. Restaurace nabízí příjemný interiér s krbem a možností využití prostoru pro uspořádání svateb, rodinných oslav či firemních večírků.

Od října do konce dubna je restaurační provoz omezen – otevřeno pouze o víkendech.

Sportovní možnosti v okolí

Bazén venkovní
Tenisový kurt
Cyklostezky
Volejbalový kurt
Fitness, posilovna
Minigolf

Okolí

Dominantou města Vizovice je barokní zámek z 18. století, jehož součástí je i nádherná zámecká zahrada ve francouzském stylu. Krásný výhled na celý kraj se Vám naskytne z rozhledny Doubrava. Návštěvníci by také neměli opomenout exkurzi v Destillery Land, kde se můžou seznámit s principy výroby, historií a tradicí firmy Rudolf Jelínek a.s., výrobce alkoholických nápojů. 

Mapa

Zjistit dostupnost
zobrazit kontakty

Rekreační areál Revika: kontakty

Telefon: +420 577 452 733
Mobil: +420 737 534 439