Předchozí
Další

Rekreační středisko Královec, Valašské Klobouky

Královec 460, Valašské Klobouky, 76601

od 350 Kč
osoba/noc
Zobrazit další ceny
Snídaně není v ceně
Připojení k internetu
Restaurace
Parkování
Centrum 3 km
Možnost koupání Možnost koupání - Ne
Domácí zvířata Domácí zvířata
Zjistit dostupnost

O nás

Chceš změnu, potřebuješ vypnout ze všech stresů, najít pohodu, úsměv a dobré jídlo jaké vařívala babička?  Máš rád šumění stromů ve větru, ticho které budí ve tmě tmoucí? Královec je místo, kde nic není problém. Tak sedni do kočáru nebo na vlak a přijeď k nám na Valašsko do lůna Bílých Karpat.

Další informace

Chata Královec

Postavili mne v 30.letech minulého století, protože je tu krásně a jsem srdcem východního Valašska. Když jsem vyhořela, postavili mne znovu do malebné krásy přírody. Neoplývám luxusem ani stříbrem a na nic si nehraji, ale klidem, pohodou a vůní toho čemu říkáme "tady jsem doma". Ano, jsme jiný a drsnější kraj, jsme Valašsko, ovšem se srdcem na dlani. Podělím se s Vámi o tyto krásy a věřím, že zde najdete to, co hledáte a potřebujete v dnešní době, to je klid, rodinná pohoda a atmosféra kouzelného koutu přírody. Vaše chata Královec.
 
BUNGALOVY HORNÍ ŘADA - Čtyřlůžkové bungalovy, s možností přistýlky a vlastní sprchou a WC. Každý bungalov má dvě ložnice se dvěma lůžky, kde na vás čekají v zimním období lůžkoviny v heboučkém mikroplyši. Kuchyňský kout je vybaven lednicí, varnou konvicí a běžnou výbavou na čaj a kávu. Není vybaven pro přípravu jídel. Vytápění stropními elektrickými panely. Celková kapacita - 5 bungalovů - 20 lůžek a 5 přistýlek.
 

BUNGALOVY SPODNÍ ŘADA - Čtyřlůžkové bungalovy, s možností přistýlky a vlastní sprchou a WC. Jedna samostatná ložnice se dvěma lůžky, další dvě lůžka v nice v obývací místnosti. Ložnice jsou standartně vybaveny lůžkovinami, povlečením a ručníkem. Kuchyňský kout je vybaven pouze lednicí a není vybaven pro přípravu jídel. Vytápění stropními elektrickými panely. Celková kapacita - 6 bungalovů - 24 lůžek.

LETNÍ CHATKY - Turistické chatky vhodné pro táborové nebo příležitostné ubytování. Slouží pro turistické ubytování pouze v letním období, neboť nejsou vytápěny. Dřevěné chatky vhodné zejména pro školní výlety, školy v přírodě, letní tábor nebo pro skromného turistu. Kapacita letních chatek je 40 lůžek. V každé chatce jsou 2 patrové postele. Možnost zapůjčení lůžkovin na objednání.

Ceny

Cena za osobu 350 Kč
Polopenze 230 Kč
Domácí mazlíček 50 Kč
Snídaně 70 Kč
Plná penze 350 Kč

Služby

Bar
Parkoviště
Sauna
Venkovní ohniště / gril
Dětský koutek
Připojení k internetu
Společenské prostory
Vstup domácích zvířat
Nekuřácké pokoje
Rodinné pokoje
Terasa
Zahrada

Kapacita ubytování a služeb

Celkový počet lůžek 49
Kapacita restaurace 60
Čtyřlůžkové pokoje 11
Dvoulůžkové pokoje 11

Vybavení pokojů

Lednička
Vlastní koupelna
WC

Restaurace

BAR - Kapacita barové  místnosti je  20 lidí. Bar je spojen s restaurací, v případě potřeby je možno oddělit.

Před vchodem do baru je letní zahrádka cca 20 míst k sezení.

Restaurace má kapacitu cca 40 lidí včetně salónku. Pro letní období je propojená dveřmi na terasu. Nabídka jídel vychází z tradiční domácí kuchyně, bez používání náhražek. Při pořádání skupinových akcí připravíme jídla dle Vašich přání.
Restaurace je připravena pro vás přichystat:

- stravování formou polopenze nebo plné penze
- stravování i pro klienty s dietními požadavky 
- svatební hostinu, s výběrem menu dle vašich požadavků 
- menu pro narozeninovou oslavu, setkání po letech, apod 
- oběd či večeři dle jídelního lístku

   

Sportovní možnosti v okolí

Cyklostezky

Mapa

Centrum 3 km Autobus 3 km Vlak 2.5 km
Zjistit dostupnost
zobrazit kontakty

Rekreační středisko Královec: kontakty

Telefon: +420 721 861 830