! Z důvodu opatření vlády z 10.3.2020 kvůli koronaviru, jsou dočasně uzavřené některé typy ubytovacích zařízení. Pro získání informace, kontaktujte přímo poskytovatele ubytování. Děkujeme
Předchozí
Další

Rekreační zařízení Atlas, Čenkovice

Čenkovice 67, Čenkovice, 56164

od 500 Kč
osoba/noc
Snídaně v ceně
Připojení k internetu
Restaurace
Parkování - NE
Možnost koupání Možnost koupání
Domácí zvířata Domácí zvířata - NE
Zjistit dostupnost

O nás

Vítejte ve Skiregionu Buková hora. Od roku 2010 je to největší lyžařské středisko pardubického kraje s nejdelší sjezdovkou Mlýnice 2000 m, s nejmodernější vyhřívanou čtyřsedačkovou lanovkou a technickým zasněžováním. Nabízíme Vám čisté, klidné a bezpečné prostředí bez průmyslu, záplav a automobilů, které je vhodné pro školy v zimě i v létě, adaptační kurzy, tábory, školení, sportovní, taneční a pěvecká soustředění, motosrazy, církevní a náboženská setkání aj.

Další informace

Ubytování je připraveno v hotelu ATLAS až 160 lůžek, v horské chatě Větrník až 45 lůžek a stylové restauraci Hospoda na Faře až 27 lůžek. Přes léto je dále k dispozici dvacet dřevěných 4 lůžkových chatek. V objektu ATLAS je velká jídelna, restaurace s barem cca 80 míst (pouze pro ubytované), společenské místnosti, třídy se školními lavicemi, WIFI, TV, SAT, úschovna kol, lyžárná, sauna, vířivka aj. Před budovou je prostorná terasa, oplocené hřiště na malou kopanou, volejbal, basketbal a nohejbal. Minigolf, plážový volejbal, hřiště na kopanou i tenisový kurt jsou vzdáleny cca 100 m. Pokoje jsou vesměs 4 lůžkové, část má soc. zařízení na pokoji s TV, SAT, internetem.

Nabízíme Vám čisté, klidné a bezpečné prostředí bez průmyslu, záplav a automobilů, které je vhodné pro školy v zimě i v létě, adaptační kurzy, tábory, školení, sportovní, taneční a pěvecká soustředění, motosrazy, církevní a náboženská setkání aj.

Objekty leží uprostřed zeleně, mimo vesnici v centru ski – areálu Čenkovice, pod Bukovou horou 958 m n.m. Příjezd k hotelu ATLAS je po asfaltové komunikaci i patrovými autobusy, neplacené parkoviště je vedle budovy.

Vybavení:

 • Restaurace s barem a TV , WIFI (pouze pro ubytované)
 • Velká jídelna s TV , WIFI (možnost rozdělení místnosti na dvě poloviny)
 • Pět učeben se školními lavicemi a tabulí
 • Společenská místnost s TV
 • DVD, video
 • Pingpong, stolní fotbálek, kulečník, sauna, vířivka, půjčovna sportovních potřeb
 • Úschovna kol, lyžárna
 • Sauna a vířivka

Ceny

Čtyřlůžkový pokoj 500 Kč

Snídaně v ceně

Služby

Konferenční možnosti
Sauna
Wellness služby
Připojení k internetu
Úschovna kol, lyží
Restaurace
Vířivka

Kapacita ubytování a služeb

Čtyřlůžkové pokoje 5
Počet apartmánů 4

Vybavení pokojů

Satelit, kabelová TV
WC
TV
Vlastní koupelna

Restaurace

Stravování:
Plná penze, polopenze (jednotné menu), nebo strava dohodou včetně diety. Objekt není uzpůsoben pro vlastní vaření.

Firemní akce

Jedinečné umístění objektu nabízí ideální podmínky pro různé formy školení a seminářů. Příjezd autobusem až před budovu , parkování u objektu zdarma. Kapacita hlavního sálu – 160 osob. Restaurace nabízí dalších 90 míst. Vhodné pro větší skupiny, ale i menší kolektivy. Příjemné a klidné prostředí uprostřed krásné přírody se sportovním vyžitím.

Sportovní možnosti v okolí

Běžkařské stopy
Minigolf
Cyklostezky
Tenisový kurt
Koupání řeka, jezero
Volejbalový kurt
Lyže, snowboard

Okolí

Vynikající sportovní vyžití nabízí víceúčelové oplocené hřiště přímo před objektem. Hřiště na kopanou, nohejbal, plážový volejbal, tenis a minigolf je vzdálené cca 200m. Zde je také dětský koutek s pískovištěm, houpačkou a skluzavkou.

 • Suchý vrch – rozhledna, nejvyšší hora Bukovohorské hornatiny, nadm. výška 998 m, rozhled na Orlické a Bystřické hory, Kralický Sněžnik, Hrubý Jeseník, Žambersko, vzdálenost od chaty 7 km
 • Bouda – dělostřelecká tvrz, součást pohraničního opevnění z 30. let, 3 pěchotní sruby, 1000 m podzemních chodeb s průvodcem
 • Pastvinská přehrada, hráz vysoká 43 m a dlouhá 193 m, 22 km od chaty
 • Žamberk ? koupaliště s tobogánem 20km
 • Muzeum řemesel v Letohradě
 • Pěší výlety údolím Čenkovičky k " vodníkovi"
 • Cyklotrasy ( Vaše drahá horská kola Vám bezpečně a zdarma uschováme
 • Travní lyžování, horské koloběžky, svahové minikáry


Zjistit dostupnost
zobrazit kontakty

Rekreační zařízení Atlas: kontakty

Fax: +420 465 391 232
Telefon: +420 604 374 517
Mobil: +420 731 175 750

Mapa

Autobus 700 m