Rekreační středisko Vysoké Pole, Dětřichov

Dětřichov 117, Dětřichov, 56802

Snídaně není v ceně
Připojení k internetu - ne
Restaurace
Parkování - NE
Možnost koupání
Domácí zvířata - NE
Zjistit dostupnost

O nás

Pevně doufáme, že naše webové stránky Vás zaujmou natolik, že se rozhodnete využít naše rekreační středisko, které je vhodné pro školy v přírodě, tábory, sportovní soustředění, firemní výjezdy, prezentaci firem, svatební hostiny, a zejména pro rekreaci v malebném prostředí historické hranice Čech a Moravy . Krásná okolní příroda svádí k turistickému vyžití a cyklistice . V létě je zde i možnost koupání ve venkovním bazénu . V zimě je velmi lákavé prozkoumávat krásy okolí po běžkařských trasách a nebo si zajet do blízkých Čenkovic - Buková hora nebo SKI areálu Kladky .

Další informace

Rekreační středisko Vysoké pole je vzhledem ke svému umístění uprostřed lesů ideální pro rekreace, cykloturistiku, pořádání letních táborů a škol v přírodě. Často je také využíváné pro pobyt handicapovaných osob, pro které jsme přizpůsobili vstupy do chat a společných prostor pomocí nájezdů pro vozíky.

 

Celková kapacita střediska je 140 osob, kteří mohou využít ubytování ve 20 chatkách, samozřejmostí je i stravování a to buď formou plné penze nebo polopenze. Díky tomu často hostíme nejrůznější svatby, srazy či výstavy psů.

 

CHATKY

 

K ubytování našich hostů slouží 20 až sedmi-lůžkových chatek. Plná obsazenost chatky není samozřejmě podmínkou. Každá chatka má své sociální zařízení - WC a sprchu s teplou vodou. Jsou vybaveny základním a účelným nábytkem jako jsou židle, stoly, skříně a postele. Chaty nemají vlastní kuchyňky, máte však možnost pronajmout si za poplatek lednici. V chatkách je možnost přitápění.

V případě, že k nám přijedete s miminkem, máme pro Vás připravenou i dětskou postýlku - je však nutné se domluvit předem.

Dorazit můžete i se svým psem, čtyřnozí společníci jsou u nás vítání.

Hosté mohou využít společenskou místnost s televizí, DVD přehrávačem nebo saunu

Služby

Sauna
Restaurace

Vybavení pokojů

Vlastní koupelna
WC

Restaurace

Restaurace má kapacitu 120 míst a nachází se v rekračním středisku Vysoké Pole, daleko od ruchu města. Prostory reastaurace jsou často využívané i pro větší akce, jako jsou například svatební hostiny, rodinné oslavy a výročí, školení a firemní večírky nebo prezentace firem. 
Tyto akce zajišťujeme svým personálem. Nabídneme vám vše - teplou i studenou kuchyni, napoje z našeho baru atd. Terasu s kapacitou 40 míst lze využít při pekném počasí příjemnému posezení a v případě Vašho zájmu Vám na ní rádi připravíme pochoutky na grilu.

Snažíme se pro své zákazníky udělat maximum a je pro nás odměnou, pokud od nás budete ocházet spokojení.

 

Stravování je možné formou plné penze, polopenze i snídaně se švédskými stoly. Dále si můžete zvolit stravování výběrěm z jídelního lístku naší restaurace. Jsme schopni zajistit stravování pro vegetariány, bezlepkovou dietu - vše nutné domluvit předem.

Sportovní možnosti v okolí

Bazén venkovní Cyklostezky

Mapa

Velká mapa
Zjistit dostupnost
zobrazit kontakty

Rekreační středisko Vysoké Pole: kontakty

Telefon: +420 461 540 774
+420 774 413 878
Mobil: +420 774 411 878