Předchozí
Další

Hotel Diamant, Hluboká nad Vltavou

Sokolská 1339, Hluboká nad Vltavou, 37341

Snídaně není v ceně
Připojení k internetu - ne
Restaurace
Parkování
Možnost koupání Možnost koupání
Domácí zvířata Domácí zvířata - NE
Zjistit dostupnost

O nás

Relaxační a regenerační centrum Hluboká je svým komplexním přístupem zcela ojedinělý projekt v péči o zdraví a krásu! RRC Hluboká se pyšní nejen luxusním 5-ti hvězdičkovým hotelem, ale také veškerým komfortem Fitness, Wellness & Balneo služeb, které by mělo moderní wellness centrum nabízet.

Další informace

Nabízíme ubytování v 34 luxusně zařízených pokojích, včetně pokoje pro handicapované a dvou apartmá, vybavených s cílem uspokojit i ty nejnáročnější klienty. Interiéry pokojů v moderním stylu, s precizností v každém detailu , v elegantních, přírodou inspirovaných barevných tónech a nadstandardní vybavení a služby představují ideální podmínky pro maximální pohodlí hostů.

Hosté mají v pokojích k dispozici individuálně nastavitelnou klimatizaci, minibar, digitální safe a telefon s přímou volbou. Pro zpříjemnění pobytu jsou zde instalovány LCD televizory se satelitním příjmem. Všechny pokoje jsou vybavené koupelnou se sprchou či vanou, včetně luxusního příslušenství, které je originálně zakomponované do prostoru moderní koupelny.

Bazén - relaxace a regenerace
RRC Hluboká vám nabízí jedinečnou možnost využití relaxačního bazénu, který svým atypickým designem a především teplotou vody  poskytuje nezapomenutelné chvíle odpočinku a relaxace. V těsné blízkosti bazénu je také vířivka, odpočinková zóna s lehátky a bar. Pokud by návštěvník vyhledával soukromí, může využít Privat club s vířivkou a saunou.

Navazující část wellness nabízí Saunový svět -  aroma saunu, finskou saunu, infra kabinu, Římskou (parní) lázeň, Kneippovy lázně, ochlazovací bazén a odpočívárnu. Pro ženy je zde také připravena samostatná sauna.

To vše si můžete dopřát ve velmi příjemném, klidném a kultivovaném komfortním prostředí, které umocňuje pocit odpočinku a luxusu.

Fitness centrum
Ve Fitness centru RRC nabízíme ideální podmínky pro posílení a zlepšení vaší fyzické kondice a vašeho zdraví! V rozlehlé, perfektně vybavené posilovně a sálech najdete vše.

Služby

Bezbariérový přístup
Sauna
Garáže
Vířivka
Restaurace
Wellness služby

Vybavení pokojů

Klimatizace
TV
Minibar
Vlastní koupelna
Satelit, kabelová TV

Restaurace

Přijměte pozvání do příjemné restaurace Relaxačního a regeneračního centra v Hluboké nad Vltavou. Luxusní a designově dokonalý interiér s neopakovatelnou atmosférou, perfektním servisem a vynikající mezinárodní kuchyní se může stát místem pro setkání s Vašimi přáteli či obchodními partnery, pořádání rozličných společenských akcí, včetně konferencí v plně vybaveném konferenčním sále.

Kulinářské umění harmonicky doplňují vína světových značek s profesionálním sommelierským servisem.

Restaurace také nabízí venkovní terasu 
s výhledem na golfové hřiště a kultivovanou krajinu..

Věříme, že Vaše návštěva bude nejen kulinářským, ale i estetickým zážitkem!

Firemní akce

RRC Hluboká disponuje nejen luxusním servisem pro individuální pobyt klientů, ale také bohatou nabídkou realizace prestižních konferencí, seminářů, meetingů, workshopů, rautů a firemních akcí.

K dispozici je konferenční sál, vybavený nejmodernější technikou a pro menší akce je k dispozici salonek.

Sportovní možnosti v okolí

Bazén venkovní
Golf
Vodáctví, lodě
Bazén vnitřní
In-line bruslení
Cyklostezky
Koupání řeka, jezero
Fitness, posilovna
Tenisový kurt

Okolí

Dokonalost vašeho pobytu v RRC může být umocněna kulturními, společenskými nebo sportovními zážitky, které město Hluboká nad Vltavou a jeho okolí nabízí. Světoznámý zámek v novogotickém windsorském stylu a Alšova jihočeská galerie jsou synonymy pro velké historické a kulturní bohatství. Široké spektrum sportovních aktivit nabízí 18-ti jamkové golfové hřiště, tenisové centrum Martina Damma, pro sezónní sporty je zde letní plovárna a zimní stadion. Nezvyklé zážitky lze najít v Adrenalin parku, příjemným zpestřením může být vyjížďka na koních z jezdecké stáje dvora Vondrov nebo vyhlídková plavba lodí po řece Vltavě - z přístaviště v Hluboké nad Vltavou.

Jedinečné kulturní zážitky nabízejí hudební a divadelní festivaly a tradiční slavnosti - Slavnosti vína nebo Rybářské slavnosti.

Příznivci lovu a myslivosti ocení nejen expozice v Muzeu lesnictví, lovu a myslivosti v zámečku Ohrada, ale i možnost věnovat se své zálibě v hlubockých lesích. Dalšími nevšedními zážitky může být návštěva Zoologické zahrady Ohrada nebo cyklistický výlet po některé z mnoha cyklostezek, které vedou kultivovanou, ale přesto přírodně zachovalou hlubockou krajinou s řekou Vltavou a známými rybníky – Bezdrevem, Munickým, Novým a dalšími. Přesvědčte se, že město Hluboká nad Vltavou je skutečně „perlou Jižních Čech“.

Zjistit dostupnost
zobrazit kontakty

Hotel Diamant: kontakty

Telefon: +420 387 008 800
Fax: +420 387 008 810
WWW: www.hoteldiamant.cz/

Mapa