Předchozí
Další

Residence Lipno, Lipno nad Vltavou

Lipno nad Vltavou 943, Lipno nad Vltavou, 38278

Snídaně není v ceně
Připojení k internetu
Bez restaurace
Parkování
Centrum 1.2 km
Možnost koupání Možnost koupání
Domácí zvířata Domácí zvířata - NE
Zjistit dostupnost

O nás

Residence Lipno je nový rekreační areál v klidné části Lipna nad Vltavou zvaném Kobylnice. Celý areál se nachází ca. 1,5 km od centra Lipna nad Vltavou, pouhých 200 metrů od jezerní cyklostezky, která spojuje Lipno nad Vltavou a Frymburk, 250 metrů od travnaté pláže a ca. 1 km od sjezdovek Skiareálu Lipno.
Residence Lipno je vystavena v klidném prostředí s nádhernými výhledy na přehradu Lipno a okolní lesy s dominantní Stezkou Korunami Stromů & skiareálem Lipno.

Další informace

Vila Lipno pro 11 osob

Dvoupatrová vila se 168 m2 obytné plochy s pěti ložnicemi a třemi koupelnami, kuchyňským koutem, obývacím pokojem, krbovými kamny, terasou a místností na kola nebo lyže.

Vila Lipno je ideální pro celou rodinu s dětmi včetně babiček a dědečků nebo když chcete zažít dovolenou se známými, jako parta. Prostorná a komfortní vila Lipno je to nejlepší pro Vás.

V přízemí vily se nachází vstup do domu, kterým projdete do prostorného obývacího pokoje s kuchyňským koutem, jídelnou, krbovými kamny a vstupem na terasu. Z obývacího pokoje se dostanete do 2 ložnic, každá se 2 lůžky, a koupelny s vanou a toaletou.

Po schodišti dojdete do patra, kde jsou další 2 ložnice, každá se 2 lůžky, a koupelna se sprchovým koutem a toaletou. Poslední, největší ložnice v patře, má 3 lůžka, odkládací prostor a vlastní koupelnu se sprchovým koutem a toaletou.

Služby

Parkoviště
Připojení k internetu
Terasa

Kapacita ubytování a služeb

Osmi a více lůžkové pokoje 8

Vybavení pokojů

Kuchyňka
WC
Satelit, kabelová TV
Vlastní koupelna

Sportovní možnosti v okolí

Bazén vnitřní
Lyže, snowboard
Běžkařské stopy
Rybolov
Cyklostezky
Jachting, windsurfing

Okolí

Lipno nad Vltavou nabízí nepřeberné množství aktivit pro celou rodinu a Vaše děti si zde užijí mnoho zábavy. Jako bonus dostanete pro každou osobu kartu hosta Lipno Card. Výhodná karta plná slev a výhod, která platí po celém Lipně a jeho okolí.

Výhled na panorama Lipna z terasy Vašeho domu ve Vás určitě probudí touhu vydat se na Stezku Korunami Stromů a my Vám k tomu doporučujeme navštívit i Království lesa, které je vyhledávanou aktivitou na Lipně během letní sezóny na Lipně.

S Lipno Card koupíte kombinované vstupné s překvapením. Zážitkem bude jistě i jízda lanovkou ke Stezce.
Až si užijete výhledy a zábavu na Stezce a v Království lesa, nezapomeňte si zahrát třeba Frisbee Golf.

Od Stezky se dostanete dolů nejlépe na terénních koloběžkách, na kole po rodinné cyklostezce floutrejl a pro ty odvážnější na sjezdovém kole v místním bikeparku.

Mapa

Centrum 1.2 km Autobus 200 m Vlak 2.5 km
Zjistit dostupnost
zobrazit kontakty

Residence Lipno: kontakty

Telefon: +420 777 500 769