! Z důvodu opatření vlády z 10.3.2020 kvůli koronaviru, jsou dočasně uzavřené některé typy ubytovacích zařízení. Pro získání informace, kontaktujte přímo poskytovatele ubytování. Děkujeme
Předchozí
Další

Hotel Národní dům, Podbořany

Nádražní 261, Podbořany, 44101

od 350 Kč
osoba/noc
Snídaně není v ceně
Připojení k internetu
Restaurace
Parkování
Možnost koupání Možnost koupání - Ne
Domácí zvířata Domácí zvířata - NE
Zjistit dostupnost

O nás

Hledáte zázemí pro přespání, chcete se dobře najíst, nebo hledáte prostory pro svou firemní akci? Národní dům Podbořany nabízí nejširší zázemí v regionu. Zavolejte, nebo nás rovnou navštivte.

Další informace

Parkování - Využijte parkování zdarma přímo v areálu našeho hotelu a neřešte hledání volného a především bezpečného místa.

Internet - Potřebujete být ve spojení? V celém areálu našeho hotelu můžete využívat zdarma bezdrátového připojení Wi-Fi.

Trezor - Máte u sebe cennosti? Každý pokoj mimo jiné obsahuje vlastní trezor, do kterého můžete vše uložit a dopřát si klid a pohodu.

Personál - Garantujeme příjemný personál po celou dobu Vašeho pobytu, protože víme, že právě péče udává punc našich služeb.

Cena ubytování:  Již od 350 Kč/os. za noc.

Každý pokoj obsahuje:

  • Sociální zařízení (sprcohvý kout, toaleta, umyvadlo)
  • LED televizor (pouze vybrané pokoje)
  • Vlastní trezor
  • Minibar

Zákazníci mohou využít:

  • Restaurace, vinárna, letní zahrádka
  • Neplacené parkování v areálu
  • Připojení k síti Wi-Fi zdarma
  • Po dohodě stravování formou bufetů, polopenzí i plných penzí

Ceny

Cena za osobu 350 Kč

Služby

Konferenční možnosti
Restaurace
Parkoviště
Terasa
Připojení k internetu

Vybavení pokojů

Minibar
Vlastní koupelna
Trezor
WC
TV

Restaurace

Dobře se najíst není jednoduchý proces. Restaurace Národní dům Podbořany Vám přináší nabídku, která Vám k tomu však pomůže. Výborná česká i zahraniční kuchyně, rozmanitý výběr a příjemná obsluha je důkazem.

Kromě stále nabídky minutek mohou návštěvníci ochutnat několik druhů hotovek po celých 7 dnů v týdnu. K lepšímu chutnání nabízíme i 7 druhů chutných piv a rozsáhlou nabídku kvalitních vín.

Každý den od 10:00 do vyprodání zásob k hotovým pokrmům nápoj za 15 Kč (Coca Cola, Fanta, Sprite, Bonaqua). Pro každého je navíc přichystán moučník zdarma.

LETNÍ ZAHRÁDKA

V jarních a letních měsících je k dispozici rekonstruovaná zahrádka, která má kapacitu 120 lidí. Těšit se můžete na svěží cocktaily, novou nabídku vín a časté grilovačky.

Sportovní možnosti v okolí

Cyklostezky
Zjistit dostupnost
zobrazit kontakty

Hotel Národní dům: kontakty

Telefon: +420 723 688 003
Fax: +420 415 211 663

Mapa