Předchozí
Další

Penzion Na Mýtě a restaurace , Sezimovo Ústí

Na Mýtě 123, Sezimovo Ústí, 39101

od 750 Kč
pokoj/noc
Zobrazit další ceny
Snídaně v ceně
Připojení k internetu
Restaurace
Parkování
Možnost koupání Možnost koupání
Domácí zvířata Domácí zvířata - NE
Zjistit dostupnost

O nás

Penzion a Restaurace Na Mýtě se nachází na okraji malého městečka Sezimovo Ústí, vzdáleného od Tábora pouhé 2km. Pokud se chystáte navštívit historické město Tábor na řece Lužnici, připomenout si jeho husitskou minulost a objevovat kouzlo jeho labyrintu uliček a malebných zákoutí, nebo jste se rozhodli navštívit Benešovu vilu či zříceninu gotického hradu Kozí Hrádek, nezapomeňte navštívit i náš rodinný penzion Na Mýtě.

Další informace

Nabízíme Vám ubytování v útulně zařízených  jedno, dvou a tří lůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením, LCD televizorem a internetovým připojením. Pokoje mají výhled do rozlehlé udržované zahrady s vlastním jezírkem.

 

Samozřejmostí našeho penzionu je také bezplatné uzamykatelné parkoviště a úschovna kol.

 

Nezapomněli jsme ani na naše nejmenší a v blízkosti venkovní terasy, která je součástí restaurace, jsme vybudovali dětské hřiště s aktivitami pro nejmenší jako jsou houpačka, skluzavka a nebo pískoviště.

Po příjemně stráveném dni procházkami po kulturních památkách nebo sportovních aktivitách, Vás rádi přivítáme v naší restauraci s venkovní terasou, kde Vám nabízíme příjemné posezení a relaxaci při výběru z bohaté nabídky Naší kuchyně a nebo jen tak při posezení u skleničky dobrého vína či sklenice českého piva.

Ceny

Domácí mazlíček 90 Kč
Přistýlka 300 Kč
Dvoulůžkový pokoj 1.100 Kč
Třílůžkový pokoj 1.450 Kč
Jednolůžkový pokoj 750 Kč

Snídaně v ceně

Služby

Nekuřácké pokoje
Připojení k internetu
Úschovna kol, lyží
Parkoviště
Restaurace
Zahrada
Parkoviště uzavřené
Terasa

Kapacita ubytování a služeb

Dvoulůžkové pokoje 6
Třílůžkové pokoje 3
Jednolůžkové pokoje 2
Kapacita restaurace 50

Vybavení pokojů

TV
Vlastní koupelna
WC

Restaurace

Našim hostům nabízíme příjemné posezení v nekuřácké restauraci se salonkem pro 10 osob o celkové kapacitě 50 míst.
V letních měsících je k dispozici venkovní zastřešená terasa s výhledem do rozlehlé zahrady s vlastním jezírkem. Naleznete zde vynikající domácí kuchyni, v době obědů i klasická česká  hotová jídla.

Firemní akce

Náš penzion je připraven Vám poskytnout úplný servis při zabezpečení svatebních hostin, společenských událostí rodinného i firemního charakteru dle Vašeho přání a to nejen v prostorách restaurace, ale v letních měsících i na venkovní terase propojené s naší udržovanou zahradou.
Ubytování Vašich rodinných příslušníků a hostů je samozřejmostí.

Po předchozí domluvě je možné venkovní grilování,či pečení selete,krocana….

Sportovní možnosti v okolí

Bazén venkovní
Cyklostezky
Rybolov
Sportovní hala

Okolí

Nedaleko penzionu se nachází Benešova vila, řeka Lužnice a Kozí Hrádek, na kterém kázal Mistr Jan Hus v letech 1413 - 1414. Na tomto místě také dokončil svou významnou „Postilu“ a sepsal např. traktát "O svatokupectví", "O církvi" nebo spis "O šesti bludiech". Sezimovo Ústí takřka sousedí s městem Tábor, které se vyznačuje husitskou minulostí a tradicí. S Táborem jsou spřaženy velké osobnosti, jako je např. Jan Žižka z Trocnova . V Táboře můžete navštívít Husitské muzeum, katakomby, hrad Kotnov a jiné kulturní památky. K Táboru také samozřejmě patří nejstarší údolní přehrada v Čechách Jordán a poutní místo Klokoty s kostelem Nanebevzetí Panny Marie.

Mapa

Autobus 200 m Vlak 400 m
Zjistit dostupnost
zobrazit kontakty

Penzion Na Mýtě a restaurace : kontakty

Telefon: +420 381 214 730
+420 777 203 741
+420 777 203 742