Rodinný dům Kutná Hora, Kutná Hora

Slévárenská 215, Kutná Hora, 284 01

od 280 Kč
osoba/noc
Zobrazit další ceny
Snídaně není v ceně
Připojení k internetu
Bez restaurace
Parkování
Centrum 2.5km
Možnost koupání - Ne
Domácí zvířata - NE
Zjistit dostupnost

O nás

Hledáte pobyt v domě se zahradou, který bude k dispozici pouze pro Vás, Vaši rodinu či přátele? Přijměte příjemné ubytování v nově zrekonstruovaných prostorách rodinné vilky. Dům je ideální pro ubytování jedné či dvou rodin s dětmi, pobyt s Vašimi přáteli. Má neprůchozí ložnice, společný obývací pokoj, plně vybavenou kuchyň. Je možné variantní lůžkové uspořádání ve dvou podlažích do počtu osmi osob + dětská postýlka. Využití prostor domu s halou, dvorem a zahradou dle potřeb ubytovaných. Parkování před domem a/nebo na dvoře.

Další informace

Dům poskytuje příjemné ubytování a pobyt  ve svých nově zrekonstruovaných prostorách. Nenabízíme pokoj v penzionu či hotelu. Nabízíme široké využití našich obytných prostor  v naprostém soukromí, nerušeném pohodlí, pouze pro Vás.

Dům poskytne ideální podmínky pro společný pobyt  jedné až dvěma rodinám s dětmi, či pro ubytování Vás a Vašich přátel . V přízemí i 1. patře najdete moderní sociální zařízení včetně prostorné vany či sprchového koutu. Je možné variantní lůžkové uspořádání ve dvou podlažích do počtu osmi osob + dětská postýlka. Využití  domu s halou, dvorem a zahradou dle potřeb našich hostů, možnost posezení v malé vinárničce uvnitř domu. Parkování před domem a/nebo na dvoře.

Pro využití pohodlí domu, aktivní odpočinek spojený s  poznáním okolí je vhodný vícedenní pobyt. Památky UNESCO a akce v Kutné Hoře, výlety na zámek Kačina 4 km, zámek Žleby 13 km, rybník Velký 7 km, Sečská přehrada 35 km, vodní nádrž Želivka 30 km. Cyklistické trasy v nenáročném terénu.

Ceny

Cena za osobu 280 Kč

Je k dispozici celý dům včetně jeho veškerého zařízení a zahrady. Cena za osobu je odvislá od počtu osob a délky ubytování v domě. Podrobnosti na www.kutnahora.cezik.cz

Služby

Parkoviště
Připojení k internetu
Venkovní ohníště / gril
Zahrada

Firemní akce

Možnost ubytování svateb ze zámku Kačina či Vlašského dvora v Kutné Hoře. Příprava prostor dle Vašeho přání včetně exkluzivní ložnice pro svatební pár.

Mapa

Centrum 2.5km Autobus 300m Vlak 800m
Velká mapa
Zjistit dostupnost
zobrazit kontakty

Rodinný dům Kutná Hora: kontakty

Telefon: +420 733 400 394