Předchozí
Další

Rodinný penzion Romantika, Nové Město na Moravě

Maršovská 162, Nové Město na Moravě, 59231

od 550 Kč
osoba/noc
Zobrazit další ceny
Snídaně v ceně
Připojení k internetu
Restaurace
Parkování
Možnost koupání Možnost koupání
Domácí zvířata Domácí zvířata
Zjistit dostupnost

O nás

V bydlišti bratří Křičků Maršovicích, klidné a slunné vísce, vzdálené jenom asi čtvrthodinku chůze od Nového Města na Moravě, se na Vaši návštěvu těší rodinná restaurace Romantika.

Další informace

UBYTOVÁNÍ

Ubytování v penzionu Romantika je zajištěno ve standardně zařízených pokojích. Jedná se o 8 dvoulůžkových, 1 třílůžkový a 1 čtyřlůžkový pokoj.

Pokoje se snažíme vybírat a přizpůsobovat k plné spokojenosti rodin s dětmi a párům a samozřejmě oddělené postele.

U penzionu je velké parkoviště a je možná úschovna lyží a kol.

Nabízíme dvoulůžkové, třílůžkové pokoje a 1x čtyřlůžkový pokoj s možností přistýlky. Pro nejmenší máme k zapůjčení dětskou postýlku. Všechny pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, TV se satelitem. Samozřejmostí je možnost připojení k internetu.

Hostům penzionu Romantika je podávána strava ve vlastní nekuřácké restauraci.

Celková kapacita restaurace je 45 osob.

Ceny

Domácí mazlíček 50 Kč
Polopenze 159 Kč
Dvoulůžkový pokoj 550 Kč
Jednolůžkový pokoj 650 Kč

Snídaně v ceně

Služby

Parkoviště
Sauna
Připojení k internetu
Terasa
Restaurace
Vstup domácích zvířat

Kapacita ubytování a služeb

Celkový počet lůžek 25
Třílůžkové pokoje 3
Čtyřlůžkové pokoje 1
Dvoulůžkové pokoje 6

Vybavení pokojů

TV
Vlastní koupelna
WC

Restaurace

Součástí penzionu je také restaurace s barem pro 45 osob.

V letní sezóně je otevřena venkovní terasa se 40 místy. Je zde možné stravování po celý den pro hosty penzionu i pro veřejnost.

Nabízíme velký vyběr jídel se širším zaměřením. Na své si příjdou vyznavači tradičních českých jídel, vegetariáni či mlsouni. Součástí lístku je i dětské menu.

V salonku lze pořádat různé akce od oslavy narozenin po porady či jazykové kurzy s možností lehkého občerstvení, nebo stravování v Restauraci Romantika.

Firmám nabízíme konferenční místnost s maximálním počtem 20ti osob. Zajistíme pro vás, promítací plátno, TV, datový projektor a další dle vašich požadavků. Občerstvení, coffee break či obědová menu pro Vás rádi připravíme.

Objekt penzionu představuje ideální místo pro pořádání svateb. K dispozici je zahrada s venkovní posezením s možností grilování. Zajistíme pro Vás kompletní výzdobu svatebního sálu včetně květinové výzdoby a svatební tabule. Připravíme pro Vás svatební menu.
V letních měsících je možno každý pátek a sobotu zajít na grilované maso a ve středu na grilované ryby.

Sportovní možnosti v okolí

Běžkařské stopy
Lyže, snowboard
Cyklostezky
Rybolov
Golf
Tenisový kurt
Koupání řeka, jezero

Okolí

Turistika, koupání, horské kolo to vše patří neodmyslitelně k naší Vysočině. Poznat Vysočinu a její krásy (Devět skal, Stříbrná studánka, Žákova hora) znamenáji procestovat ať už pěšky či na kole. Zde můžete ještě obdivovat romantickou, nedotčenou přírodu. Stovky kilometrů značených turistických tras slibují každý den nezapomenutelný zážitek. Kromě turistiky je i koupání zážitek, vždyť "Medlov" či "Sykovec" jsou známá letní centra. Tenis, golf, rybářství a spousta dalších sportů je jistě dalším lákadlem pro návštěvníky Vysočiny. Mezi některá další významná místa, která můžete během pobytu vzhlédnout patří: hrad Pernštejn, Vírská přehrada, Žďárský klášter, Novoměstské muzeum, Velké Dářko, Western city a mnoho dalších.

Mapa

Zjistit dostupnost
zobrazit kontakty

Rodinný penzion Romantika: kontakty

Telefon: +420 602 809 495
+420 566 617 404