Roubenky Jizerské hory, Zlatá Olešnice

Zlatá Olešnice 197, Zlatá Olešnice, 46847

od 300 Kč
apartmán/noc
Snídaně není v ceně
Připojení k internetu
Bez restaurace
Parkování
Možnost koupání
Domácí zvířata

O nás

Pro Jizerské hory bývaly roubenky nejtypičtějším obydlím a vy se do nich můžete vrátit. Zlatník u Zlaté Olešnice je postaven v duchu podhorské osady a dřevěné stavby plně respektují ráz krajiny.Jsou zasazeny ve svahu, což zaručuje výhled na okolní přírodu a rozdělení na jednotlivé apartmány umožňuje maximální soukromí. Každý má vlastní vchod a interiér s krbovými kamny vás přenese sto let do minulosti. Vybavení areálu přitom využívá nejnovějších technologií. V celém středisku je zdarma připojení k internetu a v každém apartmánu naleznete satelitní televizi.

Další informace

Chalupa se 2-mi apartmány se nachází v areálu soukromých roubených staveb u obce Zlatá Olešnice v Jizerských horách. Chalupy jsou zasazeny ve svahu, což zaručuje výhled na okolní přírodu a rozdělení na jednotlivé apartmány umožňuje maximální soukromí. Každý má vlastní vchod a interiér s krbovými kamny vás přenese hluboko do minulosti. V objektu je zdarma připojení k internetu a v každém z apartmánů satelitní televize. V areálu je možné pronajmout privátně zastřešený vyhřívaný bazén se saunou. Celý areál je v srdci Jizerských hor nedaleko několika sjezdových areálů a s dostupností běžeckých tratí Jizerské magistrály. Pro letní období síť značených turistických i cykloturistických tras. Nově postavená a komfortně vybavená chalupa zahrnuje 2 samostatné apartmány. Každý z těchto apartmánů poskytuje skutečné zázemí - vlastní vchod, halu s kuchyňským koutem (mikrovlnná trouba, lednice, vařič, varná konvice), barevný televizor a satelit na dálkové ovládání, koupelnu se sprchovým koutem a WC, ložnici s manželskou postelí a pokoj s rozkládacím dvoulůžkem. K opravdové pohodě přispívá možnost vytápění krbovými kamny či el. přímotopy. 1.AP-A pro 4 osoby (4 lůžka) a 2.AP-B pro až 6 osob (4 lůžka + 2 přistýlky). Chalupu lze samozřejmě pronajmout i jako celek. V areálu je Vám k dispozici bazén rozměru 8 x 4m (hloubka cca. 160 cm) je kompletně krytý a celoročně vyhřívaný na 25 - 28°C. Jeho součástí je sauna, dále šatny, toalety a sprchy. Bazén je osvětlen, což vypadá zvláště v noci velmi kouzelně. Na Vaše přání je možné do bazénu pustit hudbu.

Ceny

Apartmán 300 Kč
Cena za celý objekt 500 Kč
Domácí mazlíček 80 Kč

Služby

Vstup domácích zvířat
Připojení k internetu
Parkoviště
Parkoviště
Sauna

Kapacita ubytování a služeb

Dvoulůžkové pokoje 2
Počet apartmánů 2

Vybavení pokojů

Vlastní koupelna
Kuchyňka
Lednička
Mikrovlnná trouba
Satelit, kabelová TV
TV
WC

Kongresové možnosti

Připojení k internetu
Satelitní, kabelová TV
TV přijímač

Sportovní možnosti v okolí

Adrenalinové sporty Bazén vnitřní
Běžkařské stopy Cyklostezky
Koupání řeka, jezero Lyže, snowboard
Lyžařská škola Půjčovna kol
Půjčovna lyží Tenisový kurt
Volejbalový kurt

Okolí

Areál Zlatník má strategickou polohu pro výlety do všech zajímavých míst v Jizerských horách. Jen pár kilometrů odtud naleznete největší lyžařská střediska v Čechách a v létě si tu můžete udělat jednu z nejzábavnějších dovolených. Blízké okolí nabízí především čistou přírodu, protkanou desítkami turistických tras, ale také muzea, zříceniny nebo cestu tajuplného jeskynního komplexu. Stačí si vybrat z naších zimních a letních tipů:

Zjistit dostupnost
zobrazit kontakty

Roubenky Jizerské hory: kontakty

Telefon: +420 608 877 611
Mobil: +420 608 877 611

Mapa

Autobus 50m Vlak 100m
Velká mapa