Předchozí
Další

RS CHATREK, Strmilov

Rybník Komorník, Strmilov, 37853

Snídaně není v ceně
Připojení k internetu - ne
Restaurace
Parkování - NE
Možnost koupání
Domácí zvířata - NE

O nás

Rekreační středisko je přizpůsobeno pro rekreanty všech věkových kategorií, rodiny s dětmi a kolektivy.

Další informace

RODINNÁ DOVOLENÁ U JIHOČESKÉHO RYBNÍKA, LETNÍ REKREACE V PŘÍRODĚ S DĚTMI I BEZ NICH , DOVOLENÁ BEZ STAROSTÍ – DOPŘEJTE SI ODPOČINEK BEZ VAŘENÍ A UMÝVÁNÍ NÁDOBÍ.
 
AKTIVNÍ DOVOLENÁ S DĚTMI - NECHTE SVÉ DĚTI NA PRÁZDNINOVÉ DOVOLENÉ VYŘÁDIT S OSTATNÍMI VRSTEVNÍKY A UŽÍT SI PŘÍRODY A KOUPÁNÍ, PROŽIJTE SVOU DOVOLENOU AKTIVNĚ - SPORTEM, VYCHÁZKAMI, PROJÍŽĎKAMI PO RYBNÍKU A SPOLEČENSKOU ZÁBAVOU.

 
Rekreační středisko  je zasazeno do malebné krajiny na hranici přírodního parku "ČESKÁ KANADA", leží na břehu rybníka Komorník, který se rozprostírá mezi obcemi Strmilov a Kunžak. Rekreační středisko CHATREK je přizpůsobeno pro strávení týdenní dovolené rodin s dětmi, různých kolektivů i jednotlivců (možno i se psem). Poskytuje různorodé sportovní a společenské vyžití, přičemž využívání všech těchto možností a půjčování sportovních náčiní včetně lodiček a šlapadel je pro naše rekreanty již bezplatné. Je zde možnost pohodového koupání v rybníku s využíváním skokanské věže. Pro děti jsme vybaveni různými průlézkami a houpačkami. Rekreační zařízení poskytuje svým rekreantům celodenní stravu a celodenně otevřený bar (kantýnu) s rozmanitým sortiment nápojů a cukrovinek za velice rozumné ceny.
 
 
Teplá voda, sprchy, umývárny, splachovací wc a internet WiFi free je samozřejmostí.

Služby

Dětský koutek
Restaurace

Restaurace

Stravování - 5 x denně

Sportovní možnosti v okolí

Bowling, kuželky Cyklostezky
Koupání řeka, jezero Kulečník, billiard
Rybolov Střelnice
Tenisový kurt Vodáctví, lodě
Volejbalový kurt
Zjistit dostupnost
zobrazit kontakty

RS CHATREK: kontakty

Telefon: +420 603 515 808
+420 604 331 779
+420 549 211 519
Mobil: +420 603 515 808