Předchozí
Další

Rybářská bašta, Stachy

Stachy 432, Stachy, 38473

od 490 Kč
osoba/noc
Včetně polopenze
Připojení k internetu
Restaurace
Parkování
Centrum 200 m
Možnost koupání Možnost koupání
Domácí zvířata Domácí zvířata - NE
Zjistit dostupnost

O nás

Rybářská bašta na Šumavě v obci Stachy (780 m n.m.) se nachází mezi Vimperkem a Kašperskými horami. Jedná se o horský penzion s mimořádně příjemnou atmosférou a individuálním přístupem ke svým klientům.

Další informace

Nabízíme Vám útulné ubytování ve stylově vybavených pokojích, výborné podmínky pro rodinnou dovolenou, sportovní a relaxační vyžití či třeba jen odpočinková víkend na Šumavě. Abychom nedělali ostudu svému jménu, leží na pozemku penzionu zhruba 1 ha rozlehlý rybník. Našim klientům je samozřejmě plně k dispozici včetně rybářské výbavy a loďky. Poznejte blahodárné účinky šplouchající vody a zbavte se stresu při zápasu s Vaším úlovkem. V současné době je rybník bydlištěm převážně kaprů, dále pstruhů, okounů, amurů a poklidný život jim narušuje i několik štik. Vzhledem k jejich hojnému počtu ani rybář "amatér" neodchází s prázdnou. Dále se v areálu nachází venkovní pergola s udírnou a krbem, příjemná pro Vaše posezení. Pokud nám vládne paní Zima, jistě oceníte kvalitně upravené běžecké stopy a sjezdovky v několika dobře dostupných lyžařských areálech. Nejznámější centrum běžeckého lyžování v ČR Zadov-Churáňov (8 km) včetně několika sjezdovek a lyžařský areál Kašperské Hory (12 km). Šumava tak jak ji známe dnes, nabízí mnoho možností jak trávit Váš volný čas. Došlo k výraznému zlepšení jak turistických tak i cykloturistických tras.

Ceny

Dvoulůžkový pokoj 490 Kč

Včetně polopenze


Ceny jsou během roku proměnlivé, uvedená cena je nejnižší, více info na stránkách penzionu.

Služby

Parkoviště uzavřené
Terasa
Připojení k internetu
Úschovna kol, lyží
Restaurace
Zahrada

Kapacita ubytování a služeb

Celkový počet lůžek 15
Dvoulůžkové pokoje 4

Vybavení pokojů

Satelit, kabelová TV
WC
TV
Vlastní koupelna

Restaurace

Penzion má vlastní jídelnu s krbem a francouzským oknem vedoucím na terasu, dále venkovní pergolu s krbem, připravenou pro Vaše příjemné posezení.

Sportovní možnosti v okolí

Aerobic, cvičení
Cyklostezky
Jezdectví, koně
Půjčovna kol
Solárium
Bazén venkovní
Fitness, posilovna
Koupání řeka, jezero
Půjčovna lodí
Střelnice
Běžkařské stopy
Golf
Lyžařská škola
Půjčovna lyží
Tenisový kurt
Bowling, kuželky
In-line bruslení
Lyže, snowboard
Rybolov
Volejbalový kurt

Okolí

V okolí se nachází známý lyžařský areál Zadov-Churáňov (6 km) a Kašperské hory (12 km). Jsme součástí chráněné krajinné oblasti Šumava, cykloturistických i turistických tras je v blízkém okolí nepočítaně. Netypyckou službou penzionu je cca 1,3 ha velký rybník rozléhající se ihned u objektu. Je k dispozici pouze ubytovaným hostům převážně na rybolov.

Zjistit dostupnost
zobrazit kontakty

Rybářská bašta: kontakty

Telefon: +420 775 183 088

Mapa

Centrum 200 m Autobus 500 m Vlak 12 km