Předchozí
Další

Slunný Dvůr, Dobruška

Pulice 22, Dobruška, 51801

od 750 Kč
pokoj/noc
Zobrazit další ceny
Snídaně v ceně
Připojení k internetu
Restaurace
Parkování
Centrum 1.5 km
Možnost koupání Možnost koupání
Domácí zvířata Domácí zvířata - NE
Zjistit dostupnost

O nás

Náš pension s restaurací je umístěn okraji Dobrušky v přilehlé části Pulice. Nabízíme zcela klidné prostředí, kde se nemusíte bát o bezpečí vašich děti, či klidné posezení v naši restauraci. Možnost parkování na našich parkovištích hned vedle pensionu. Nabízíme venkovní dětské hřiště v blízkém dohledu restaurační zahrádky, velkou zahradu na vaše vyžití. Možnost úschovy kol a lyží. Nově jsme pro Vás připravili venkovní bazén o průměru 4,6m

Další informace

Jakožto sportovně aktivně žijící rodina chceme tímto vytvořit podobně smýšlejícím lidem a rodinám klidné a příjemné zázemí pro objevování krás Orlických hor a okolí. Plně nekuřácké prostředí, koutky pro děti, dětské hřiště, úschova kol pro ubytované, 
viditelnost kol ze zahrádky, možnost parkování přímo u restaurace, klidné prostředí, rodinné pokoje ale i moderní ubytování pro manažery Vám poskytují příjemné strávení rodinné dovolené, sportovních nebo pracovních pobytů.

Umístění pensionu na kraji obce poskytuje ideální příležitost k pořádání svatebních oslav, promocí, významných společenských událostí a v neposlední řadě sportovních či ? remních akcí, teambuildingů atd.

 

Ceny

Apartmán 1.800 Kč
Dvoulůžkový pokoj 1.250 Kč
Přistýlka 450 Kč
Čtyřlůžkový pokoj 2.500 Kč
Jednolůžkový pokoj 750 Kč
Šestilůžkový pokoj 3.200 Kč
Domácí mazlíček 250 Kč
Polopenze 125 Kč

Snídaně v ceně


Ceny při pobytech delších jak 5 nocí je poskytnuta sleva 10%.

Služby

Bazén
Konferenční možnosti
Restaurace
Bezbariérový přístup
Parkoviště
Terasa
Dětský koutek
Připojení k internetu
Zahrada

Kapacita ubytování a služeb

Celkový počet lůžek 36
Kapacita restaurace 60
Čtyřlůžkové pokoje 4
Počet apartmánů 2
Dvoulůžkové pokoje 7
Šestilůžkové pokoje 1

Vybavení pokojů

Klimatizace
Vlastní koupelna
Satelit, kabelová TV
WC
TV

Restaurace

Abyste se u nás citili jako doma jsou Vaše pokrmy připravovány dle staročeských kuchařek výhradně z čerstých surovin. Klademe maximální důraz na jejich zajištění od okolních farmářů, řezníků a pěstitelů. Proto je náš jídelní lístek obměnován dle sezónní nabídky našich dodavatelů.

Kongresové možnosti

Data projektor
Tabule
Ozvučení, reprobedny
Připojení k internetu

Firemní akce

Konferenční zázemí ve Slunném Dvoře nabízí rozmanité využití nejen pro firmy, konference, semináře, ale také pro svatby a oslavy všech velikostí. V penzionu Slunný Dvůr jsou k dispozici 2 konferenční sály. Prosluněný sál pro 30 lidí s vlastní kuchyňkou a stylový menší sál pro max 15 lidí, který nabízí ideální prostory pro degustace vín, menších oslav a jednání.
Poloha Slunného Dvora je 15 km od okresního města Rychnova nad Kněžnou, 10 km od Nového města nad Metují, 15 km od Deštného nad Orlicí, 18 km od Třebechovic na Orebem a v neposlední řadě 30km zdálenoho Hradce Králové.

Ve Slunném Dvoře nabízíme komplexní servis při pořádaní akcí - cateringové služby, technické vybavení, možnost ubytování. Možné zajištění doprovodného programu či degistace vín.

Sportovní možnosti v okolí

Cyklostezky
In-line bruslení
Jezdectví, koně
Lyže, snowboard

Mapa

Centrum 1.5 km Autobus 500 m Vlak 1 km
Zjistit dostupnost
zobrazit kontakty

Slunný Dvůr: kontakty

Telefon: +420 725 405 438