Předchozí
Další

Smíchovská Bouda, Pec pod Sněžkou

Pec pod Sněžkou 29, Pec pod Sněžkou, 54221

od 800 Kč
osoba/noc
Zobrazit další ceny
Včetně polopenze
Připojení k internetu
Restaurace
Parkování
Možnost koupání Možnost koupání
Domácí zvířata Domácí zvířata
Zjistit dostupnost

O nás

Horský penzion Smíchovská bouda se nachází v srdci Krkonoš v Peci pod Sněžkou v nadmořské výšce 1013 metrů přímo v centru lyžařského areálu SKI Pec a.s. Poloha penzionu Vám nabízí nádhernou vyhlídku na nejvyšší horu České republiky - Sněžku (1602 m. n. m.), přilehlá údolí a krkonošské hřebeny od Liščí hory až po Pomezní boudy.

Další informace


Penzion má 46 lůžek ve 13-ti pokojích s následující skladbou: 4× dvoulůžkový, 1× třílůžkový, 5× čtyřlůžkový a 3× pětilůžkový pokoj. Hosté mají k dispozici klubovnu, místnost s videoprojekcí a nová sociální zařízení zvlášť pro ženy a muže.

O úklid se stará pokojská, v baru Vás obslouží servírky a jídlo, dopravu zavazadel, zásobování a vše, co si přejí naši hosté, připraví a zabezpečí majitelé penzionu Zdeněk a Iveta Virtovi.

Celý objekt je ze dřeva a jeho základy pochází z let před rokem 1890. Společenské místnosti zaručují dostatečné pohodlí pro všechny hosty penzionu. Hosté v zimních měsících mohou využít uzamykatelnou lyžárnu a sušičku na boty. V létě je pro Vás k dispozici parkování zdarma přímo u penzionu. V zimě hosté parkují svá vozidla v Peci pod Sněžkou na placeném městském parkovišti. Zavazadla jim poté odvezeme až do penzionu. K penzionu se pak hosté přepraví buď taxislužbou, pěšky anebo třeba na lyžích vlekem.Ne objednávku zajistíme odvoz rolbou.

Ceny

Cena za osobu 800 Kč
Dvoulůžkový pokoj 800 Kč
Třílůžkový pokoj 800 Kč
Čtyřlůžkový pokoj 800 Kč
Pětilůžkový pokoj 800 Kč
Domácí mazlíček 200 Kč
Přistýlka 600 Kč

Včetně polopenze


Cena je stanovena na osobu a den s polopenzí,nikoli za pokoj.Děti do 2,99 let bez nároku na lůžko zdarma,děti od 3,00 let do 5,99 let sleva 100,-Kč/den,děti od 6,00 let do 11,99 let sleva 50,-Kč/den.Cena pro dospělé je od 12,00 let .

Služby

Parkoviště
Sauna
Vstup domácích zvířat
Připojení k internetu
Terasa
Restaurace
Vegetariánská kuchyně

Kapacita ubytování a služeb

Celkový počet lůžek 46
Pětilůžkové pokoje 3
Čtyřlůžkové pokoje 5
Třílůžkové pokoje 1
Dvoulůžkové pokoje 4

Vybavení pokojů

WC

Restaurace

Našim hostům nabízíme polopenzi nebo plnou penzi. Vaříme domácí českou kuchyni, snídaně jsou formou bufetu. Školám v přírodě nabízíme též svačiny a pitný režim. Na přání našich hostů pečeme kebab, uděláme tatarský biftek a krájíme uzenou šunku jako druhou večeři. Restaurace a bar jsou k dispozici našim hostům dle vyvěšené otvírací doby.

Kongresové možnosti

CD přehrávač
Ozvučení, reprobedny
Tabule
Data projektor
Plátno
Fax
Připojení k internetu

Firemní akce

Firmy mohou využívat jídelnu jako školící mistnost s dataprojektorem a plátnem včetně ozvučení místnosti.Při školení zajišťujeme občerstvení.

Sportovní možnosti v okolí

Adrenalinové sporty
Cyklostezky
Horolezectví
Půjčovna kol
Volejbalový kurt
Bazén vnitřní
Fitness, posilovna
Kulečník, billiard
Půjčovna lyží
Běžkařské stopy
Golf
Lyžařská škola
Squash
Bowling, kuželky
Golfový trenažér
Lyže, snowboard
Tenisový kurt

Okolí

Poloha penzionu je ideální jak pro pěší a cyklisty v letních měsících, tak pro běžkaře a sjezdaře v zimním období. Tím, že je penzion postaven téměř na hřebenech Krkonoš ve výšce 1013 m. n. m., mají naši hosté zaručeno dostatečné množství sněhové pokrývky od prosince do konce dubna.

Mapa

Autobus 3.2 km
Zjistit dostupnost
zobrazit kontakty

Smíchovská Bouda: kontakty

Telefon: +420 608 112 292
+420 499 896 284