! Z důvodu opatření vlády z 10.3.2020 kvůli koronaviru, jsou dočasně uzavřené některé typy ubytovacích zařízení. Pro získání informace, kontaktujte přímo poskytovatele ubytování. Děkujeme
Předchozí
Další

Smrková chaloupka, Kořenov

Příchovice 1, Kořenov, 46848

od 150 Kč
osoba/noc
Snídaně není v ceně
Připojení k internetu
Bez restaurace
Parkování
Možnost koupání Možnost koupání - Ne
Domácí zvířata Domácí zvířata
Zjistit dostupnost

O nás

Vítáme Vás na stránkách Smrkové chaloupky, která se nachází v obci Kořenov - Příchovice na rozhranní Jizerských hor a Krkonoš.

Obec Příchovice se nachází v nadmořské výšce 850 m, vpravo od hlavní silnice, vedoucí z Tanvaldu do Harrachova, vedle obce Kořenov. Vzdálenost od Liberce je 30km, Jablonce nad Nisou 19 km a Harrachova 7 km.

Další informace

Smrková chaloupka Vám nabízí 7 pokojů, v různých cenových nabídkách pro celkem 26 osob. Jedná se o 1 pětilůžkový, 3 čtyřlůžkové a 3 trojlůžkové pokoje. Některé pokoje mají vlastní sociální zařízení a TV, jiné mají společné sociální zařízení na chodbě nebo o patro níž. I od toho je samozřejmě odvozená cena za lůžko a noc.

Pokoj č. 1 - v přízemí, 4 lůžka (palanda a dvojlůžko).

Pokoj č. 2 – v patře, 3 lůžka.

Pokoj č. 3 – v patře, 3 lůžka.

Pokoj č. 4 – v patře, 4 lůžka.

Pokoj č. 5 – v patře, 5 lůžek.

Pokoj č. 6 – půdní prostory, 3 lůžka.

Pokoj č. 7 – půdní prostory, 4 lůžka.


Pokud si přivezete vlastní PC, je možno se připojit k internetu - WiFi.

Stravování je vlastní. K dispozici je plně vybavená kuchyň s nerezovým nádobím včetně spotřebičů (lednice, mrazák, mikrovlnná trouba, rychlovarná konvice, elektrická trouba, sklokeramická varná deska, myčka nádobí). Po dohodě možno zajistit snídaně (50,-Kč/osoba).

V létě je k dispozici venkovní krb se sezením viz foto.

Celá chaloupka je vytápěna ústředním topením za pomocí krbové vložky, která je umístěna ve společenské místnosti. Zde také naleznete TV, DVD a koutek pro naše nejmenší hosty.

Máme také 1 pokoj, do kterého je možno přijet i s vaším čtyřnohým miláčkem. Jedná se o pokoj č.1 v přízemí. Do ostatních pokojů zvířátka neubytováváme.

Naše chaloupka je i v zimě dostupná osobním automobilem. Parkování v létě je zdarma, v zimě můžete zastavit u chaloupky, vyložit věci a zaparkovat na obecním parkovišti (naproti chaloupce cca 20metrů) za poplatek 50,- Kč denně.

200 metrů od chaloupky je vlek U čápa (2 vleky, dětský provazový vlek, lyžařská škola, půjčovna lyží) a 2,5 km od Příchovic si můžete zalyžovat na vleku - Rejdice (sedačková lanovka). V okolí je mnoho dalších menších vleků, které jsou v provozu, při běžných sněhových podmínkách. Vlek U čápa a Rejdice jsou uměle zasněžované a provozují noční lyžování

Ceny

Cena za osobu 150 Kč
Domácí mazlíček 50 Kč

Služby

Parkoviště
Venkovní ohniště / gril
Připojení k internetu
Vstup domácích zvířat
Terasa

Sportovní možnosti v okolí

Běžkařské stopy
Cyklostezky
Lyžařská škola
Lyže, snowboard
Zjistit dostupnost
zobrazit kontakty

Smrková chaloupka: kontakty

Telefon: +420 776 194 774

Mapa