Předchozí
Další

Spa Resort Lednice, Lednice

Břeclavská 781, Lednice, 691 44

od 1.290 Kč
osoba/noc
Snídaně v ceně
Připojení k internetu
Restaurace
Parkování
Možnost koupání Možnost koupání
Domácí zvířata Domácí zvířata - NE

O nás

Hotel se nachází přímo na lázeňské kolonádě a nabízí komfortní ubytování, bazén, restauraci, konferenční prostory a širokou nabídkou wellness i lázeňských léčebných procedur zaměřených na pohybové ústrojí, ale i gynekologické potíže.

Další informace

Spa Resort Lednice **** je nekuřácký hotel, který svým hostům nabízí komfortní ubytování v 43 prostorných pokojích, 3 apartmánech a luxusním knížecím apartmánu, jenž uspokojí i toho nejnáročnějšího zákazníka.
Lázeňský hotel je dále vybaven komplexním balneoprovozem, kde si můžete vybrat ze širokén léčebných a relaxačních procedur, wellness centrem, restaurací se zimní zahradou, konferenční místností a prostorem pro školení. Samozřejmostí je vlastní uzavřené parkoviště v areálu hotelu a bezdrátové připojení k internetu v celém komplexu hotelu.

Pokoje jsou moderně a komfortně zařízeny designovým nábytkem a poskytují tak lázeňským hostům nejvyšší pohodlí. Pro pohodlný, zdravý a ničím nerušený spánek jsou pro Vás na lůžkách přichystány zdravotní matrace a antialergické lůžkoviny. Bezdrátový internet po celém hotelu je samozřejmostí.

  • 3x jednolůžkový pokoj
  • 40x dvoulůžkový pokoj s možností přistýlky (2 pokoje bezbariérové)
  • 3x apartmán - oddělená ložnice a pokoj
  • 1x Knížecí apartmán - unikátní prostorný apartmán s prosklenou koupelnou a krbem


Check-in: 14:00 / Check-out: 11:00

Domácí zvířata nejsou v hotelu povolena.

Ceny

Apartmán 3.180 Kč
Přistýlka 400 Kč
Dvoulůžkový pokoj 1.490 Kč
Jednolůžkový pokoj 1.290 Kč

Snídaně v ceně

Služby

Bezbariérový přístup
Parkoviště uzavřené
Sauna
Konferenční možnosti
Připojení k internetu
Terasa
Masáže
Restaurace
Wellness služby

Kapacita ubytování a služeb

Dvoulůžkové pokoje 40
Jednolůžkové pokoje 3
Počet apartmánů 4

Vybavení pokojů

Balkón
Vlastní koupelna
Minibar
WC
TV

Restaurace

Ochutnejte speciality šéfkuchaře i Vy! Skladba pokrmů a jejich celková kompozice vychází z moderní světové a české kuchyně s důrazem na zdraví a současně příjemný chuťový zážitek. Používáme výhradně lokální čerstvé suroviny tak, abychom pro Vás připravili opravdové gurmánské zážitky.

Součástí proměny hotelu byla i změna jídelního lístku. Poznejte naše nové speciality v krásném prostředí v blízkosti zámeckého parku.

Novinkou letošní sezóny je nově otevřená venkovní zahrádka s výhledem na lázeňskou kolonádu s fontánou.

Zahrádka je otevřená denně nejen pro hotelové hosty, ale i pro příchozí či cyklisty.

Sportovní možnosti v okolí

Bazén venkovní
Rybolov
Bazén vnitřní
Tenisový kurt
Cyklostezky
Koupání řeka, jezero

Okolí

Krásy okolí můžete obdivovat při procházkách, vyjížďkách na kole, na koni nebo v kočáře. Poznáte tak nedotknuté přírodní bohatství Chráněné krajinné oblasti Pálava či nádherně upravený Lednický zámecký park. Milovníky cykloturistiky zajisté potěší množství propracovaných cyklostezek, po kterých je možné projet všechna zajímavá místa celého regionu.

Lednicko-valtický areál je jedním z nejkrásnějších míst jižní Moravy. Největšího rozmachu dosáhl za vlády šlechtického rodu Lichtenštejnů, kteří zde vybudovali pohádkové zámky, romantické zříceniny či různé rozhledny a zámečky. Návštěvníci zde najdou i plno dalších kulturních a přírodních památek i mnoho možností k trávení volného času. Největšího ocenění se areál dočkal v roce 1996, kdy byl zapsán na seznam světového kulturního a přírodního dědictví UNESCO.
Lednicko-valtický areál je proslulý také svým kvalitním vínem. Za hlavní město vína je považováno město Valtice. V regionu je však také nespočet vinných sklípků, několik vinařských expozic, vinařských stezek a pořádá se zde mnoho dalších atrakcí spojených s vínem, jako jsou košty a degustace.

Zjistit dostupnost
zobrazit kontakty

Spa Resort Lednice: kontakty

Telefon: 515 554 100
Mobil: 734 200 222

Mapa