Předchozí
Další

Sport Hotel Sletiště, Kladno

Sportovců 818, Kladno, 272 04

od 1.090 Kč
pokoj/noc
Zobrazit další ceny
Snídaně v ceně
Připojení k internetu
Restaurace
Parkování
Centrum 2 km
Možnost koupání Možnost koupání
Domácí zvířata Domácí zvířata - NE
Zjistit dostupnost

O nás

Sport Hotel Sletiště…Váš cíl ve Středních Čechách. Sport Hotel Sletiště v Kladně je nově otevřeným tříhvězdičkovým hotelem, který je součástí komplexu sportovišť Sportovních areálů města Kladna. Díky své poloze je ideálním výchozím bodem pro sportování i relaxaci korporátní i soukromé klientely.

Další informace

Sport Hotel Sletiště…Váš cíl ve Středních Čechách.
Sport Hotel Sletiště v Kladně je nově otevřeným tříhvězdičkovým hotelem, který je součástí komplexu sportovišť Sportovních areálů města Kladna. Díky své poloze je ideálním výchozím bodem pro sportování i relaxaci korporátní i soukromé klientely. Nachází se v těsné blízkosti Aquaparku Kladno, letního koupaliště Sletiště, Městského stadionu Sletiště, trampolínového parku a lesoparku Lapák. V bezprostřední blízkosti hotelu vede cyklistický okruh obepínající téměř celé Kladno.
 

Hotel vznikl přestavbou budovy bývalé ubytovny z počátku 80. let, která již nevyhovovala požadavkům návštěvníků, především z řad sportovců, a proto byla podrobena kompletní rekonstrukci. Přestavba trvala přibližně dva roky a byla dokončena v listopadu 2015.
 

Celý hotel je laděn do svěžích pastelových barev doplněných o sportovní tématiku v podobě koláží fotografií nejznámějších sportovců kladenské historie. Zvláštností je i netradiční číslování pokojů, kdy každý nese jméno po jednom kladenském sportovci a číslo související s jeho sportovní kariérou. 4:12,97 Bidrman, 67.71 Cechlová, 68 Jágr – to je jen malá ochutnávka za naší nabídky. V takto pojmenovaných pokojích se můžete ubytovat jen v našem hotelu.
 

Hotel disponuje celkem 22 pokoji s celkovou kapacitou 64 lůžek. Nabízí 10 dvoulůžkových, 4 třílůžkové (z nich dva bezbariérové) a 8 čtyřlůžkových pokojů. K dispozici jsou, dle přání hostů, king size a twin postele. Každý pokoj je vybaven vlastním sociálním zařízením, televizí s plochou obrazovkou a minibarem.
 

Sport Hotel Sletiště nabízí plně vybavenou konferenční místnost až pro 60 osob s projekčním plátnem, projektorem, audio sestavou a mnohým dalším.
 

Novinkou je zřízení společenské místnost pro trávení volného času hotelových hostů. V místnosti naleznete elektronické šipky, profesionální stolní fotbal, STIGA hokej a společenské hry. Místnost je možno využít také jen k odpočinku, ke kterému poslouží pohodlné sedací polštáře a vaky.
 

V celém hotelu je pro hosty k dispozici Wi-Fi zdarma. Hotel je zcela nekuřácký. Ubytování s domácími mazlíčky není možné.
 

Nedílnou součástí hotelu je restaurace Sleťák, kladoucí důraz na domácí výrobu z kvalitních a čerstvých surovin. Vnitřní kapacita restaurace činí 60 míst a venkovní zahrádky 38 míst. Restaurace nabízí snídaně, obědy i večeře, dále také coffee break, rauty, kompletní zajištění jídla a pití pro firemní večírky, teambuildingy, svatební hostiny a rodinné oslavy.

Profesionální a vstřícný personál Sport Hotelu Sletiště i restaurace Sleťák se bude vždy snažit vyhovět Vašim požadavkům a přáním.

Sport Hotel Sletiště a restaurace Sleťák se těší na Vaši návštěvu.
 

Ceny

Cena za sál 3.500 Kč
Jednolůžkový pokoj 1.090 Kč
Čtyřlůžkový pokoj 2.380 Kč
Snídaně 135 Kč
Dvoulůžkový pokoj 1.480 Kč
Třílůžkový pokoj 1.780 Kč

Snídaně v ceně

Služby

Bezbariérový přístup
Parkoviště
Restaurace
Úschovna kol, lyží
Konferenční možnosti
Připojení k internetu
Služba praní
Výtah
Nekuřácké pokoje
Recepce non-stop
Společenské prostory

Kapacita ubytování a služeb

Celkový počet lůžek 64
Kapacita restaurace 57
Čtyřlůžkové pokoje 8
Třílůžkové pokoje 4
Dvoulůžkové pokoje 10

Vybavení pokojů

Lednička
WC
TV
Vlastní koupelna

Restaurace

Nedílnou součástí hotelu je restaurace Sleťák, která klade důraz na domácí výrobu z čerstvých a kvalitních surovin.

V příjemném prostředí restaurace, které je laděno do svěžích pastelových barev doplněných o vkusné koláže nejvýznamnějších sportovců kladenské historie, si můžete vychutnat to nejlepší z moderní gastronomie i tradiční české kuchyně.

Profesionální a vstřícný personál se pokaždé snaží, abyste v naší restauraci strávili co možná nejpříjemnější chvíle a mohli si vychutnat to nejlepší z naší nabídky.

Kongresové možnosti

Data projektor
Osvětlení
Připojení k internetu
Klimatizace
Ozvučení, reprobedny
Tabule
Laserové ukazovátko
Plátno

Firemní akce

Sport Hotel Sletiště disponuje konferenční místností pro cca 60 osob. Místnost je vybavena pohodlnými židlemi, křesly, sedacími vaky, stoly a zatemňovacími roletami na oknech. Bezplatné připojení k Wi-Fi je samozřejmostí.

Ceník:

Samostatný pronájem konferenční místnosti - standard (komerční akce) - 700,- Kč / hod. nebo 3 500,- Kč / den

Samostatný pronájem konferenční místnosti - zvýhodněný (nekomerční a veřejně prospěšné akce) - 400,- Kč / hod. nebo 2 000,- Kč / den

Pronájem konferenční místnosti v rámci balíčku služeb - standard (celková cena ubytování a stravování do 15 000,- Kč bez DPH) - 1 500,- Kč / den

Pronájem konferenční místnosti v rámci balíčku služeb - zvýhodněný (celková cena ubytování a stravování nad 15 000,- Kč bez DPH) - zdarma

Sportovní možnosti v okolí

Bazén venkovní
In-line bruslení
Bazén vnitřní
Minigolf
Cyklostezky
Sportovní hala
Fitness, posilovna
Tenisový kurt

Mapa

Centrum 2 km Autobus 200 m Vlak 1 km
Zjistit dostupnost
zobrazit kontakty

Sport Hotel Sletiště: kontakty

Telefon: +420 312 249 465
+420 720 954 652