Předchozí
Další

Sport Hotel Sletiště, Kladno

Sportovců 818, Kladno, 272 04

od 1.090 Kč
pokoj/noc
Zobrazit další ceny
Snídaně v ceně
Připojení k internetu
Restaurace
Parkování
Centrum 2 km
Možnost koupání Možnost koupání
Domácí zvířata Domácí zvířata - NE
Zjistit dostupnost

O nás

Sport Hotel Sletiště…Váš cíl ve Středních Čechách. Sport Hotel Sletiště v Kladně je nově otevřeným tříhvězdičkovým hotelem, který je součástí komplexu sportovišť Sportovních areálů města Kladna. Díky své poloze je ideálním výchozím bodem pro sportování i relaxaci korporátní i soukromé klientely.

Další informace

Sport Hotel Sletiště…Váš cíl ve Středních Čechách.
Sport Hotel Sletiště v Kladně je nově otevřeným tříhvězdičkovým hotelem, který je součástí komplexu sportovišť Sportovních areálů města Kladna. Díky své poloze je ideálním výchozím bodem pro sportování i relaxaci korporátní i soukromé klientely. Nachází se v těsné blízkosti Aquaparku Kladno, letního koupaliště Sletiště, Městského stadionu Sletiště, trampolínového parku a lesoparku Lapák. V bezprostřední blízkosti hotelu vede cyklistický okruh obepínající téměř celé Kladno.
 

Hotel vznikl přestavbou budovy bývalé ubytovny z počátku 80. let, která již nevyhovovala požadavkům návštěvníků, především z řad sportovců, a proto byla podrobena kompletní rekonstrukci. Přestavba trvala přibližně dva roky a byla dokončena v listopadu 2015.
 

Celý hotel je laděn do svěžích pastelových barev doplněných o sportovní tématiku v podobě koláží fotografií nejznámějších sportovců kladenské historie. Zvláštností je i netradiční číslování pokojů, kdy každý nese jméno po jednom kladenském sportovci a číslo související s jeho sportovní kariérou. 4:12,97 Bidrman, 67.71 Cechlová, 68 Jágr – to je jen malá ochutnávka za naší nabídky. V takto pojmenovaných pokojích se můžete ubytovat jen v našem hotelu.
 

Hotel disponuje celkem 22 pokoji s celkovou kapacitou 64 lůžek. Nabízí 10 dvoulůžkových, 4 třílůžkové (z nich dva bezbariérové) a 8 čtyřlůžkových pokojů. K dispozici jsou, dle přání hostů, king size a twin postele. Každý pokoj je vybaven vlastním sociálním zařízením, televizí s plochou obrazovkou a minibarem.
 

Sport Hotel Sletiště nabízí plně vybavenou konferenční místnost až pro cca 60 osob s projekčním plátnem, projektorem, audio sestavou a mnohým dalším.
 

Novinkou je zřízení společenské místnost pro trávení volného času hotelových hostů. V místnosti naleznete elektronické šipky, profesionální stolní fotbal, STIGA hokej a společenské hry. Místnost je možno využít také jen k odpočinku, ke kterému poslouží pohodlné sedací polštáře a vaky.
 

V celém hotelu je pro hosty k dispozici Wi-Fi zdarma. Hotel je zcela nekuřácký. Ubytování s domácími mazlíčky není možné.
 

Nedílnou součástí hotelu je restaurace Sleťák, kladoucí důraz na domácí výrobu z kvalitních a čerstvých surovin. Vnitřní kapacita restaurace činí 60 míst a venkovní zahrádky 38 míst. Restaurace nabízí snídaně, obědy i večeře, dále také coffee break, rauty, kompletní zajištění jídla a pití pro firemní večírky, teambuildingy, svatební hostiny a rodinné oslavy.

Profesionální a vstřícný personál Sport Hotelu Sletiště i restaurace Sleťák se bude vždy snažit vyhovět Vašim požadavkům a přáním.

Sport Hotel Sletiště a restaurace Sleťák se těší na Vaši návštěvu.
 

Ceny

Cena za sál 3.500 Kč
Jednolůžkový pokoj 1.090 Kč
Čtyřlůžkový pokoj 2.380 Kč
Třílůžkový pokoj 1.780 Kč
Dvoulůžkový pokoj 1.480 Kč

Snídaně v ceně

Služby

Bezbariérový přístup
Parkoviště
Restaurace
Úschovna kol, lyží
Konferenční možnosti
Připojení k internetu
Služba praní
Výtah
Nekuřácké pokoje
Recepce non-stop
Společenské prostory

Kapacita ubytování a služeb

Celkový počet lůžek 64
Kapacita restaurace 60
Čtyřlůžkové pokoje 8
Třílůžkové pokoje 4
Dvoulůžkové pokoje 10

Vybavení pokojů

Lednička
WC
TV
Vlastní koupelna

Restaurace

Nedílnou součástí hotelového komplexu je restaurace Sleťák, která klade důraz na domácí výrobu z čerstvých a kvalitních surovin.

V příjemném prostředí restaurace, které je laděno do svěžích pastelových barev doplněných o vkusné koláže nejvýznamnějších sportovců kladenské historie, si můžete vychutnat to nejlepší z moderní gastronomie i tradiční české kuchyně.

Profesionální a vstřícný personál se pokaždé snaží, abyste v naší restauraci strávili co možná nejpříjemnější chvíle a mohli si vychutnat to nejlepší z naší nabídky.

Kongresové možnosti

Data projektor
Osvětlení
Připojení k internetu
Klimatizace
Ozvučení, reprobedny
Tabule
Laserové ukazovátko
Plátno

Firemní akce

Sport Hotel Sletiště disponuje konferenční místností pro cca 60 osob. Místnost je vybavena pohodlnými židlemi, křesly, sedacími vaky, stoly a zatemňovacími roletami na oknech. Bezplatné připojení k Wi-Fi je samozřejmostí.

Ceník:

  • Samostatný pronájem konferenční místnosti - standard (komerční akce) - 700,- Kč / hod. nebo 3 500,- Kč / den
  • Samostatný pronájem konferenční místnosti - zvýhodněný (nekomerční a veřejně prospěšné akce) - 400,- Kč / hod. nebo 2 000,- Kč / den
  • Pronájem konferenční místnosti v rámci balíčku služeb - standard (celková cena ubytování a stravování do 15 000,- Kč bez DPH) - 1 500,- Kč / den
  • Pronájem konferenční místnosti v rámci balíčku služeb - zvýhodněný (celková cena ubytování a stravování nad 15 000,- Kč bez DPH) - zdarma

Sportovní možnosti v okolí

Bazén venkovní
In-line bruslení
Bazén vnitřní
Minigolf
Cyklostezky
Sportovní hala
Fitness, posilovna
Tenisový kurt

Mapa

Centrum 2 km Autobus 50 m Vlak 2 km
Zjistit dostupnost
zobrazit kontakty

Sport Hotel Sletiště: kontakty

Telefon: +420 312 249 465
+420 720 954 652