Předchozí
Další

SPORTHOTEL MŮSTEK, Jáchymov

Jáchymov 959, Jáchymov, 36251

od 390 Kč
osoba/noc
Zobrazit další ceny
Snídaně v ceně
Připojení k internetu
Restaurace
Parkování
Možnost koupání Možnost koupání
Domácí zvířata Domácí zvířata - NE
Zjistit dostupnost

O nás

Sporthotel Můstek leží na úpatí nejvyšší hory Krušných hor Klínovce (1244 m. n. m.) v údolí klínoveckého potoka, který je ze tří stran obklopen přírodní hradbou. Ta zaručuje absolutní klid, bezpečí a možnost sportovního vyžití. Svou polohou je předurčen k rodinné dovolené, pořádání školení a seminářů a organizaci školních zájezdů. Nabízíme ubytování v jednom rodinném apartmánu, sedmi apartmánech a 30ti dvou až čtyřlůžkových pokojích. Celková kapacita hotelu je 130 lůžek. Pro sportovní oddíly a kluby nabízíme ještě další prostory.

Další informace

Pro rodiny nabízíme velkorysé vnitřní prostory, dětské herny, klubovny, pingpong, venkovní hřiště, velké pískoviště se skluzavkami, volejbalové a nohejbalové hřiště, Aquapark.

V zimním období nabízíme MůstekKlub – hlídání dětí pro klidné lyžování rodičů a možnost využití hotelového Wellness. Pro milovníky vycházek jsou k dispozici poznávací výlety po Krušných horách na kole či pěšky. Vyhledávanou zábavou jsou nově vybudované úzké stezky různých obtížností z vrcholu Klínovce, speciálně navržené pro horská kola a horské koloběžky. Dále prohlídky lázeňských měst Jáchymova (2 km), Karlových Varů (22 km) a středověkého města Loktu (30 km). Na všechny tyto i další místa jsme schopni dopravit skupiny vlastním autobusem. Další možností, jak trávit rodinnou dovolenou je sběr lesních plodů – hub a borůvek. V zimním období jsou Krušné hory nabity možnostmi sportovního vyžití. Sporthotel Můstek leží v těsné blízkosti skiareálu Klínovec a nejdelších sjezdovek Krušných hor i celé České republiky – Nová Jáchymovská (3 km – celý areál 18Km sjezdovek+ Německá část 10Km). V dosahu je nový ski areál Plešivec (7km) a areál Neklid (4Km). Samozřejmostí je vlastní skibus, který odveze hosty od hotelu až ke sjezdovce. Dále je k dispozici přes sto kilometrů běžeckých stop. Pro sportovní kluby nabízíme kompletní týdenní tréninkový program a kvalitní zázemí pro relaxaci. Sportovní vyžití: horská kola a horské koloběžky, rafty, lukostřelba, biatlonová střelnice, lezení a slaňování, vlastní černá sjezdovka pro kondiční trénink. To vše je podpořeno kvalitním wellness zázemím.

Pro firmy a organizace jsou připraveny 3 učebny s kvalitním technickým zázemím a příjemnou klidnou atmosférou. Pro školy máme připravený kompletní týdenní program zaměřený na sportovní nebo na kulturní činnost.

Ceny

Cena za osobu 390 Kč

Snídaně v ceně

Služby

Parkoviště
Sauna
Wellness služby
Připojení k internetu
Venkovní ohniště / gril
Restaurace
Vířivka

Vybavení pokojů

Satelit, kabelová TV
WC
TV
Vlastní koupelna

Restaurace

Naše restaurace pro Vás připraví jedinečný chuťový zážitek. Specializujeme se na českou kuchyň. Návštěva u nás je skutečně příjemný zážitek, zvláště pro návštěvníky, kteří chtějí zažít ducha tradiční české horské restaurace v příjemným prostředí s krbem a vůní dřeva. Navrch je tu skvělá obsluha, jež se postará, aby váš půllitr nikdy nezůstal dlouho prázdný. Těšíme se na Vaši návštěvu a přejeme Vám „Dobrou chuť“!

Kongresové možnosti

Data projektor

Sportovní možnosti v okolí

Bazén vnitřní
Běžkařské stopy
Cyklostezky
Lyže, snowboard

Mapa

Zjistit dostupnost
zobrazit kontakty

SPORTHOTEL MŮSTEK: kontakty

Telefon: 353 811 487
608 202 757