! Z důvodu opatření vlády z 10.3.2020 kvůli koronaviru, jsou dočasně uzavřené některé typy ubytovacích zařízení. Pro získání informace, kontaktujte přímo poskytovatele ubytování. Děkujeme
Předchozí
Další

Sporthotel Relax, Veletov

Veletov 106, Veletov, 28002

od 540 Kč
osoba/noc
Snídaně není v ceně
Připojení k internetu
Restaurace
Parkování
Možnost koupání Možnost koupání
Domácí zvířata Domácí zvířata - NE
Zjistit dostupnost

O nás

Hotel je situován ve východní části regionu Střední Čechy, v klidném prostředí oblasti Polabské nížiny, nedaleko od mìsta Kolín, v katastru obce Veletov. Samotnou obcí prochází cyklistická stezka lemující pravý břeh řeky Labe, která v Kolíně navazuje na tzv. Polabskou cyklostezku, která představuje cyklistickou spojnici trasy Kolín - Nymburk.

Další informace

Hotel disponuje ubytovací kapacitou o patnácti pokojích a dvou apartmánech situovaných ve třech křídlech horního patra hotelu, ubytování je koncipováno do dvoulůžkové a třílůžkové podoby. Pokoje (apartmány) jsou mj. vybaveny: vlastním sociálním zařízením, lokálním osvětlením,TV s přijímačem digitálního satelitního signálu. Na každém pokoji je k dispozici přípojka k vysokorychlostnímu internetu skrze síťový kabel, zdarma půjčujeme i přenosný počítač.
Kromě ubytovacích a stravovacích služeb je  k dispozici základní sportovní-regenerační vybavení : lze využít saunu , solárium, fitness, půjčovnu kol  či tenisový kurt s umělou trávou. 

Ceny

Apartmán 960 Kč
Přistýlka 150 Kč
Dvoulůžkový pokoj 750 Kč
Snídaně 80 Kč
Jednolůžkový pokoj 540 Kč
Třílůžkový pokoj 960 Kč

Služby

Parkoviště
Sauna
Připojení k internetu
Solárium
Restaurace
Terasa

Kapacita ubytování a služeb

Celkový počet lůžek 42
Počet apartmánů 2
Dvoulůžkové pokoje 9
Třílůžkové pokoje 6
Kapacita restaurace 60

Vybavení pokojů

Satelit, kabelová TV
WC
TV
Vlastní koupelna

Restaurace

Kapacita restaurace čítá 60 míst, v létě lze navíc využít venkovní terasu. Každodenní provozní režim začíná v 11:00 a končí ve 22:00. Restaurace nabízí širší spektrum hlavních stravovacích služeb - hotová jídla, minutky, či polední menu (11:30 - 15:00) za sníženou cenovou sazbu.
Nejdůležitější položkou nápojového lístku je samozřejmě pivo, točíme Gambrinus 10% a Plzeňský Prazdroj 12%, sortiment obsahuje i nabídku nealkoholického piva.

Kongresové možnosti

CD přehrávač
Připojení k internetu
Data projektor
Plátno

Firemní akce

Pro účely ryze soukromého charakteru (školení, semináře, rauty, konference) může posloužit salonek o přibližné kapacitě 30 míst, kde je k dispozici zařízení pro multimediální projekci.

Sportovní možnosti v okolí

Cyklostezky
Půjčovna kol
Fitness, posilovna
Solárium
In-line bruslení
Tenisový kurt
Koupání řeka, jezero

Okolí

Lze navštívit např. známé lázeňské letovisko a turistické středisko - Poděbrady. Cílem výletu mùže být i kulturního a historické centrum regionu - Kutná Hora (ve vzdálenosti 15 km). V přímé blízkosti hotelu se též nachází přehrazený meandr řeky Labe, místo letních volnočasových aktivit. Ze severní strany za hotelem navazuje rozsáhlé pásmo jehličnatých, místy smíšených lesů s množstvím lesních stezek, které lze využít ke kondiční přípravě sportovců.

Zjistit dostupnost
zobrazit kontakty

Sporthotel Relax: kontakty

Telefon: +420 777 779 517
+420 777 779 807

Mapa

Autobus 50 m