Sporthotel Relax, Veletov

Veletov 106, Veletov, 28002

od 540 Kč
osoba/noc
Snídaně není v ceně
Připojení k internetu
Restaurace
Parkování
Možnost koupání
Domácí zvířata - NE

O nás

Hotel je situován ve východní části regionu Střední Čechy, v klidném prostředí oblasti Polabské nížiny, nedaleko od mìsta Kolín, v katastru obce Veletov. Samotnou obcí prochází cyklistická stezka lemující pravý břeh řeky Labe, která v Kolíně navazuje na tzv. Polabskou cyklostezku, která představuje cyklistickou spojnici trasy Kolín - Nymburk.

Další informace

Hotel disponuje ubytovací kapacitou o patnácti pokojích a dvou apartmánech situovaných ve třech křídlech horního patra hotelu, ubytování je koncipováno do dvoulůžkové a třílůžkové podoby. Pokoje (apartmány) jsou mj. vybaveny: vlastním sociálním zařízením, lokálním osvětlením,TV s přijímačem digitálního satelitního signálu. Na každém pokoji je k dispozici přípojka k vysokorychlostnímu internetu skrze síťový kabel, zdarma půjčujeme i přenosný počítač.
Kromě ubytovacích a stravovacích služeb je  k dispozici základní sportovní-regenerační vybavení : lze využít saunu , solárium, fitness, půjčovnu kol  či tenisový kurt s umělou trávou. 

Ceny

Snídaně 80 Kč
Třílůžkový pokoj 960 Kč
Jednolůžkový pokoj 540 Kč
Přistýlka 150 Kč
Dvoulůžkový pokoj 750 Kč
Apartmán 960 Kč

Služby

Parkoviště
Připojení k internetu
Sauna
Solárium
Terasa
Restaurace

Kapacita ubytování a služeb

Celkový počet lůžek 42
Počet apartmánů 2
Dvoulůžkové pokoje 9
Třílůžkové pokoje 6
Kapacita restaurace 60

Vybavení pokojů

Vlastní koupelna
Satelit, kabelová TV
TV
WC

Restaurace

Kapacita restaurace čítá 60 míst, v létě lze navíc využít venkovní terasu. Každodenní provozní režim začíná v 11:00 a končí ve 22:00. Restaurace nabízí širší spektrum hlavních stravovacích služeb - hotová jídla, minutky, či polední menu (11:30 - 15:00) za sníženou cenovou sazbu.
Nejdůležitější položkou nápojového lístku je samozřejmě pivo, točíme Gambrinus 10% a Plzeňský Prazdroj 12%, sortiment obsahuje i nabídku nealkoholického piva.

Kongresové možnosti

CD přehrávač
Data projektor
Plátno
Připojení k internetu

Firemní akce

Pro účely ryze soukromého charakteru (školení, semináře, rauty, konference) může posloužit salonek o přibližné kapacitě 30 míst, kde je k dispozici zařízení pro multimediální projekci.

Sportovní možnosti v okolí

Cyklostezky Fitness, posilovna
In-line bruslení Koupání řeka, jezero
Půjčovna kol Solárium
Tenisový kurt

Okolí

Lze navštívit např. známé lázeňské letovisko a turistické středisko - Poděbrady. Cílem výletu mùže být i kulturního a historické centrum regionu - Kutná Hora (ve vzdálenosti 15 km). V přímé blízkosti hotelu se též nachází přehrazený meandr řeky Labe, místo letních volnočasových aktivit. Ze severní strany za hotelem navazuje rozsáhlé pásmo jehličnatých, místy smíšených lesů s množstvím lesních stezek, které lze využít ke kondiční přípravě sportovců.

Zjistit dostupnost
zobrazit kontakty

Sporthotel Relax: kontakty

Telefon: +420 777 779 517
+420 777 779 807

Mapa

Autobus 50m
Velká mapa