! Z důvodu opatření vlády z 10.3.2020 kvůli koronaviru, jsou dočasně uzavřené některé typy ubytovacích zařízení. Pro získání informace, kontaktujte přímo poskytovatele ubytování. Děkujeme
Předchozí
Další

Sporthotel Weldis, Rychnov nad Kněžnou

Dlouhá Ves 104, Rychnov nad Kněžnou, 51601

od 300 Kč
osoba/noc
Snídaně není v ceně
Připojení k internetu
Restaurace
Parkování
Možnost koupání Možnost koupání
Domácí zvířata Domácí zvířata - NE
Zjistit dostupnost

O nás

Sporthotel Weldis se nachází v klidném prostředí nedaleko Rychnova nad Kněžnou v podhůří Orlických hor, v obci Dlouhá Ves. V hotelu najdete možnost ubytování ve 22 pokojích o celkové kapacitě 51 lůžek, součástí ubytovací kapacity je i apartmán pro rodiny s dětmi.Zařízení dále nabízí celodenní stravování. Součástí komplexu je i konferenční sál pro pořádání kulturně společenských akcí většího rozsahu o kapacitě 200 míst včetně potřebného zázemí. Hotel disponuje vlastní bowlingovou hernou se čtyřmi dráhami. Pro hosty zajišťujeme relaxaci v podobě sauny, fitness, squashe, badmintonu. Na přání zajistíme pronájem tenisových kurtů, motokáry.

Další informace

Sporthotel Weldis nabízí svým hostům ubytování v 1lůžkových, 2lůžkových, 3lůžkových a 4lůžkových pokojích a apartmánem pro rodiny s dětmi. Všechny pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením včetně sprchového koutu. Na pokojích a v recepci můžete využít Wifi připojení. Hotel disponuje i hlídaným parkovištěm.

Ceny

Dvoulůžkový pokoj 350 Kč
Třílůžkový pokoj 300 Kč
Jednolůžkový pokoj 400 Kč
Snídaně 50 Kč

Nabízíme ubytování typu Standard Plus, Standard. Cena za ubytování již od 300,- Kč (cena nezahrnuje snídani).

Služby

Konferenční možnosti
Připojení k internetu
Úschovna kol, lyží
Parkoviště
Restaurace
Parkoviště uzavřené
Terasa

Kapacita ubytování a služeb

Celkový počet lůžek 47
Jednolůžkové pokoje 4
Třílůžkové pokoje 5
Čtyřlůžkové pokoje 3
Kapacita restaurace 90
Dvoulůžkové pokoje 10
Počet apartmánů 1

Vybavení pokojů

Vlastní koupelna
WC

Restaurace

Denní restaurace má kapacitu cca 40 míst a lze ji variabilně uspořádat pro potřeby jedné nebo více společností. Restaurace je často využívána pro firemní večírky, rauty a sportovní přenosy, protože součástí je velkoplošné projekční plátno. Prostor je vhodný i pro jiné kulturní a společenské akce. Restaurace je kuřácká.

Kongresové možnosti

Data projektor
Pódium
Parket
Připojení k internetu
Plátno

Firemní akce

Salonek pro slavnostní příležitosti má kapacitu cca 50 míst, je možné zařídit ho i jako přednáškovou místnost či sál pro školení. Je vybaven audiovizuální technikou a vlastním tanečním parketem. Obsluha je zajišťována z komplexně vybaveného velkého baru. Pro akce většího rozsahu nabízíme konferenční sál s kapacitou cca 200 míst. Možnost zapůjčení plátna a dataprojektoru.

Sportovní možnosti v okolí

Adrenalinové sporty
Bowling, kuželky
In-line bruslení
Lyže, snowboard
Rybolov
Střelnice
Bazén venkovní
Cyklostezky
Koupání řeka, jezero
Minigolf
Solárium
Tenisový kurt
Bazén vnitřní
Fitness, posilovna
Kulečník, billiard
Motokáry
Sportovní hala
Volejbalový kurt
Běžkařské stopy
Horolezectví
Lyžařská škola
Půjčovna lyží
Squash

Okolí

Okolí hotelu skýtá mnohé sportovní a turistické využití. V letním období zde najdete především využití v cykloturistice, in-line bruslení, koupaliště, minigolf, pronájem motokár, tenis, lanový park, rozhledny aj.  V zimě je možné využít nedalekých lyžařských areálů, zimního stadionu s možností bruslení a krytého bazénu. V okolí se nachází nesčetné množství hradů a zámků. Velice zajímavá je i nedaleká vojenská tvrz Hanička. Okolí skýtá možnost i pěší turistiky s množstvím památek.

Zjistit dostupnost
zobrazit kontakty

Sporthotel Weldis: kontakty

Telefon: +420 607 076 390
+420 724 574 765

Mapa

Autobus 50 m Vlak 1 km