Předchozí
Další

Sportovní a turistické centrum Jestřebích hor, Úpice

Dr. A. Hejny 133, Úpice, 54232

Snídaně není v ceně
Připojení k internetu
Restaurace
Parkování
Možnost koupání Možnost koupání
Domácí zvířata Domácí zvířata - NE
Zjistit dostupnost

O nás

Ubytovací zařízení STC jsou velmi vhodná pro pořádání škol v přírodě, školní výlety, ozdravné pobyty dětí, soustředění sportovních kolektivů (míčové hry, vodácké sporty, cyklistika, lyžařské zájezdy, atd.), turistiku ve všech jejich formách i kulturně poznávací činnost – jde o region proslulý hornictvím, úpickou hvězdárnou, bratry Čapkovými, Boženou Němcovou a „jejím“ Ratibořickým údolím apod.
Při ubytování v některém z uvedených ubytovacích zařízení je možné využít celou řadu sportovních zařízení v Úpici a jejím blízkém okolí.

Sportovní a turistické centrum Jestřebích hor nabízí ubytování v Úpici ve svých třech ubytovacích zařízeních. V Městském penzionu, Ubytovně Sparta a v Kempu Radeč. Celkově nabízíme ubytování pro 96 osob. Ubytování je vhodné jak k soukromé rekreaci, tak pro kolektivy, ke sportovním soustředím a školám v přírodě.

Další informace

Kemp Radeč
Chatky v kempu, každá se čtyřmi lůžky, jsou vybaveny umývadlem, WC a kuchyňkou. Jsou umístěny v klidném prostředí s možností občerstvení v restauraci Na Koupališti. Parkování automobilů i karavanů je možné přímo v areálu.  

Kapacita kempu: 48 lůžek ve 12 chatkách. Sprchy nejsou zatím součástí chatek, ale je jich možno v kempu využít.

Městský pension

Historická budova, bývalá továrnická vila vlastníka nedaleké textilní továrny je umístěná v centru města přiléhá k ní městský park a lesoparku Dlouhé záhony s nově vybudovanou naučnou stezkou.  
Kapacita: 18 lůžek ve čtyř a pětilůžkových pokojích buď s vlastní koupelnou a WC na pokoji nebo společným WC a koupelnou v patře. V penzionu je možné objednat stravování. 
Vybavení: malý a velký salonek, v herně možno zahrát stolní tenis, stolní fotbálek a šipky. Rádi pro Vás uspořádáme spolkový či firemní večírek, prezentaci, školení nebo sraz. Pro skupiny je možné sjednat snídaně, svačiny, obědy, večeře i jakékoliv jiné občerstvení. Pro jednotlivce běžně nabízíme základní teplé i studené nápoje a různé pochutiny a pizzu. 

Ubytovna Sparta

Ubytovna se nachází v areálu fotbalového stadionu Sparta. Jde o turistickou ubytovnu I. kategorie, která je vybavena deseti třílůžkovými pokoji s umývadlem, teplou a studenou vodou. Společné sociální zařízení (sprchy, WC, jak pro muže tak pro ženy) má dostatečnou kapacitu pro všechny ubytované. V ubytovně je společenská místnost s kabelovou televizí, přehrávačem DVD, CD a video přehrávačem. Pro kolektivy je možné předem objednat stravování v jídelně pro cca 25 osob. Ubytovna je certifikovaná Klubem českých turistů. 

Možno využít: přilehlá sportoviště - fotbalové hřiště, skate park, běžecký ovál 
1 km vzdálený všesportovní areál v Havlovicích nad Úpou: 2x tenisový kurt, hřiště na beach volejbal, minigolf se 14 jamkami, velké dětské hřiště, hřiště na malou kopanou, ruské kuželky a nohejbal

Služby

Dětský koutek
Restaurace
Parkoviště
Venkovní ohniště / gril
Připojení k internetu

Sportovní možnosti v okolí

Cyklostezky
Volejbalový kurt
Koupání řeka, jezero
Minigolf
Tenisový kurt

Okolí

Jako cíl k turistickým výletům z Úpice mohou sloužit zajímavá místa v Jestřebích horách a nedalekém okolí: Malé Svatoňovice, hrad Vízmburk, Rtyně v Podkrkonoší, Odolov, Adršpach, Trutnov, Žacléř, Ratibořice, Kuks, Dvůr Králové nad Labem...

Zjistit dostupnost
zobrazit kontakty

Sportovní a turistické centrum Jestřebích hor: kontakty

Telefon: +420 739 732 646
+420 739 263 153
+420 774 283 836
WWW: www.stcjh.cz

Mapa