Předchozí
Další

Sportovní areál Horní Počaply, Horní Počaply

Horní Počaply 24050, 27703

od 355 Kč
Snídaně není v ceně
Připojení k internetu
Restaurace
Parkování
Možnost koupání Možnost koupání - Ne
Domácí zvířata Domácí zvířata - NE

O nás

Sportovní areál Horní Počaply nabízí hostům ubytování s Wi-Fi zdarma, posezení restauraci a dětské hřiště. Parkoviště u areálu je hostům k dispozici zdarma. Na místě je k dispozici sdílená kuchyně. Hosté si mohou zahrát tenis, stolní tenis a šipky. Po okolí je možné využít cyklistické stezky. Ideání podmínky pro cyklisty a cykloturisty. Areál se nachází u Labské cyklostezky.

Další informace

Sportovní areál Horní Počaply nabízí hostům levné cenově dostupné ubytování, v pokojích dvou typů. Ubytování lze charakterizovat jako ideální ubytování za nízkou cenu. Nabízíme jedno a dvojlůžkové pokoje se sprchou a toaletou (jednolůžkový pokoj je navíc vybaven chladničkou). K dispozici jsou také vícelůžkové = turistické pokoje (tří nebo čtyřlůžkové) se společnou sprchou a toaletou na chodbě. Teplá vody je k dispozici 24 hodin denně. Parkoviště u areálu je hostům k dispozici zdarma bez nutnosti rezervace (lze zaparkovat i autobus). Na místě je k dispozici sdílená kuchyně s chladničkami, mikrovlnnou troubou, rychlovarnou konvicí a jídelním nádobím. Hosté si mohou zahrát tenis, stolní tenis a šipky. V bezprostředním okolí areálu vede Labská cyklostezka. Cyklistům je k dispozici bezplatná úschova kol.

Ceny

Čtyřlůžkový pokoj 355 Kč
Třílůžkový pokoj 355 Kč
Dvoulůžkový pokoj 445 Kč
Jednolůžkový pokoj 455 Kč

Služby

Bezbariérový přístup
Parkoviště
Společenské prostory
Dětský koutek
Připojení k internetu
Úschovna kol, lyží
Nekuřácké pokoje
Restaurace

Kapacita ubytování a služeb

Celkový počet lůžek 44

Restaurace

K příjemnému posezení a osvěžení naleznete v provozní budově restauaraci, která je otevřena během provozní doby sportovního areálu Horní Počaply (okres Mělník). Otevřena je zároveň v rámci akcí zde probíhajících. Restaurace otevřená denně od 10.00 hod. Zavírací doba je shodná se zavírací dobou sportovního areálu.

Sportovní možnosti v okolí

Tenisový kurt

Mapa


zobrazit kontakty

Sportovní areál Horní Počaply: kontakty

Telefon: +420 608 666 983
+420 774 867 090
WWW: www.sahornipocaply.cz