Předchozí
Další

Statek Mazelov, Mazelov

Mazelov 29, Mazelov, 37363

od 5.000 Kč
apartmán/týden
Snídaně není v ceně
Připojení k internetu - ne
Bez restaurace
Parkování
Možnost koupání Možnost koupání
Domácí zvířata Domácí zvířata - NE
Zjistit dostupnost

O nás

Nabízíme ubytování ve dvou apartmánech pro 6 a 7 osob na statku s uzavřeným dvorem. Na každém apartmánu naleznete vlastní sociální zařízení a vybavený kuchyňský kout s chladničkou. K dispozici je společenská místnost, dětské pískoviště a letní posezení s možností grilování.

Další informace

Vítáme Vás, na našem jihočeském selském statku v Mazelově. Nabízíme Vám ubytování ve dvou apartmánech na statku s uzavřeným dvorem na okraji CHKO Třeboňská pánev, ale v samém centru jižních Čech. Statek Mazelov je ideální pro pobyt malé skupiny nebo pro klidnou rodinnou dovolenou. Okolí obce je jako stvořené pro cyklistické výlety. Vedlejší silnice s malým provozem, vyasfaltované lesní cesty či zpevněné polní stezky jsou vhodné i pro nejmenší cyklisty. Koupání je možné v pískovnách u Veselí nad Lužnicí, nedaleko Třeboně nebo na veřejných koupalištích v Hluboké nad Vltavou, Českých Budějovicích a Jindřichově Hradci. Navíc jsou v letních měsících okolní lesy plné hub a borůvek.

K dispozici Vám jsou dva nově zrekonstruované apartmány (1x 2+kk a 1x 3+kk) pro 6 a 7 osob. Každý apartmán má vlastní sociální zařízení (umyvadlo, sprchový kout a WC) a kompletně vybavený kuchyňský kout, včetně chladničky. K zapůjčení je dětská postýlka a jídelní židlička. Ve společných prostorách penzionu je pračka. Stravování je individuální. Topení v objektu je elektrické.

Na uzavřeném dvoře je umístěno dětské pískoviště a letní posezení s možností grilování. Oddělená od ubytovacích prostor je stylová společenská místnost se stolem pro stolní tenis. (Na fotce upravená upravená jako "hodovací" místnost). K dispozici je zastřešený prostor pro uložení jízdních kol.

V době letních prázdnin upřednostňujeme pronájem minimálně na jeden týden s nástupem v sobotu mezi 15:00 - 17:00 hodinou. Ukončení pobytu a předání apartmánů je v sobotu do 09:30 hodin. Mimo letní prázdniny poskytujeme ubytování po vzájemné dohodě na základě uvedeného ceníku.

Ceny

Apartmán 5.000 Kč

Služby

Parkoviště
Zahrada
Úschovna kol, lyží
Venkovní ohniště / gril

Kapacita ubytování a služeb

Počet apartmánů 2

Vybavení pokojů

Kuchyňka
WC
Lednička
Vlastní koupelna

Sportovní možnosti v okolí

Bazén vnitřní
Vodáctví, lodě
Cyklostezky
Koupání řeka, jezero
Rybolov

Okolí

Mazelov, jehož jádro je vesnickou památkovou rezervací, leží v Třeboňské pánvi, na západním okraji rozsáhlé soustavy velkých rybníků. Je zajímavý především velkým množstvím uzavřených statků se štíty ve stylu selského baroka. Náboženské a rustikální dekory na štítech obytných stavení a na špýcharech upozorňují na bohaté nevěsty, jejichž výbava se ukládala právě do špýcharů. Ukázkou pěkného řemesla jsou některá skládaná vrata.

vzdálenost do 20 km okolní vesnice se selským barokem – 4 až 10 km

koupání s poslední písečnou dunou u Veselí nad Lužnicí - 12 km

Zámek Hluboká nad Vltavou - 12 km

Třeboň – 19 km

České Budějovice – 20 km

Borkovická Blata – 18 km

Zjistit dostupnost
zobrazit kontakty

Statek Mazelov: kontakty

Telefon: +420 724 766 225
WWW: www.statekmazelov.cz

Mapa