Předchozí
Další

The Emblem Prague, Praha

Platnéřská 111/19, Praha, 11000

od 3.240 Kč
pokoj/noc
Zobrazit další ceny
Snídaně není v ceně
Připojení k internetu
Restaurace
Parkování 1.000 Kč/den
Možnost koupání Možnost koupání
Domácí zvířata Domácí zvířata
Zjistit dostupnost

O nás

Chceme představovat Prahu tak, jak ji vnímáme – jako jedno z nejčarovnějších a nejúžasnějších měst světa – a chceme se stát srdcem, ze kterého se do ní vydáte.

Další informace

Nabízíme domov pro turisty a cestovatele i přístav pro místní a snažíme se vytvořit v samém srdci velkoměsta vlastní komunitu s rodinnou atmosférou. Podívejte se na naši nabídku, budeme se těšit, že jednoho dne se členy naší neustále se rozrůstající rodiny stanete i vy.

THE EMBLEM, lifestylový hotel. Nabízí 59 pokojů (včetně 4 junior pokojů a 3 luxusních apartmá - kontaktujte nás pro cenové nabídky), relaxační zónu s různými „oddechovými prostory“ (M Lounge), nejmodernější restauraci a bar (George Prime Steak), wellness centrum s nedostižnou střešní terasou. Naším záměrem je vytvořit pro vás to nejpohodovější místo k relaxaci v samém centru města. The Emblem slouží Pražanům i přespolním, cizincům i turistům, které zve k objevování a novým zážitkům a k jejich sdílení. Zároveň udává zcela nový tón stylu cestování.

Koncept našich pokojů spočívá v jejich stylizaci jako ložnice – jsou menší, ale vkusně vybaveny tak, aby se v nich host cítil pohodlně, k čemuž napomáhá zejména celková atmosféra rodinné komunity hotelu The Emblem. Možnost propojení pokojů nabízí ideální zázemí  pro rodiny - kontaktujte nás pro speciální rodinné nabídky.

Chápeme zároveň, že klasický domov většinou nabízí více prostoru než jen hotelový pokoj, a proto jsme vytvořili M Lounge, která představuje společný obývací pokoj hotelu – a je dokonalým místem, kde se vy i vaši hosté můžete zdržovat jak dlouho a kdykoliv chcete. A pokud budete chtít občas uniknout od ostatních, můžete zamířit do nižších poschodí hotelu a objevovat vše, co jeho unikátní prostory nabízejí. M Lounge je místem, kam se můžete uchýlit za prací, odpočinkem, dát si něco k pití, popovídat si s ostatními či si zahrát nějakou společenskou hru. M Lounge nabízí 4 různé „prostory“, jež jsou vám plně k dispozici: Kuchyňku, Salon, Hernu a Salonek.

Ceny

Cena za parkování (auto) 1.000 Kč
Přistýlka 1.750 Kč
Domácí mazlíček 1.500 Kč
Snídaně 850 Kč
Dvoulůžkový pokoj 3.240 Kč

Snídaně 850 - 2000Kč

Služby

Bar
Masáže
Připojení k internetu
Rodinné pokoje
Společenské prostory
Vířivka
Wellness služby
Konferenční možnosti
Nekuřácké pokoje
Recepce non-stop
Sauna
Terasa
Vstup domácích zvířat
Kosmetika, manikúra, pedikúra
Parkoviště
Restaurace
Služba praní
Vegetariánská kuchyně
Výtah

Kapacita ubytování a služeb

Dvoulůžkové pokoje 56
Počet apartmánů 3

Vybavení pokojů

Klimatizace
Trezor
WC
Lednička
TV
Minibar
Vlastní koupelna

Restaurace

Naše restaurace je špičkový klasický americký steak house. Záměrem je podávat ty nejkvalitnější steaky, a proto nabízíme hovězího maso jen té nejlepší kvality a unikátní styl jeho servírování. Nabízíme ale víc než jen klasické steaky. Na našem menu osobně sestaveném šéfkuchařem naleznete i nabídku čerstvých mořských plodů a ryb, rozsáhlý výběr kalifornských vín i umělecky namíchané klasické koktejly. V restauraci jsou dále dva privátní salonky, zařízené v osobitém kulinářském stylu. Klademe důraz na vynikající steaky, lahodná vína a klasické koktejly.

Kongresové možnosti

Data projektor
Šatna
Klimatizace
Tabule
Připojení k internetu
TV přijímač

Firemní akce

M Lounge v našem hotelu je dokonalé místo pro uspořádání oslavy, soukromého či podnikového večírku, tiskovky, školení či obchodního jednání. Pronajměte si naše úžasné prostory. 

Sportovní možnosti v okolí

Adrenalinové sporty
Cyklostezky
Kulečník, billiard
Squash
Bazén venkovní
Golf
Minigolf
Bazén vnitřní
In-line bruslení
Půjčovna kol
Bowling, kuželky
Jezdectví, koně
Solárium

Okolí

Staroměstské náměstí je z našeho hotelu pouhých několik kroků 

Mapa

Autobus 200 m Vlak 1.5 km
Zjistit dostupnost
zobrazit kontakty

The Emblem Prague: kontakty