Bývalá Ústřední telekomunikační budova – Mordor…
Ústřední telekomunikační budova byla vybudována v letech 1972 až 1979. Její charakteristická věž se stala výrazným orientačním bodem nedaleko Nákladového nádraží Žižkov. Od roku 2023 do 2024 došlo k postupné demolici věže.