Třebovický mlýn , Ostrava

Třebovice, Na Heleně 5004/2, Ostrava, 72200

od 750 Kč
pokoj/noc
Zobrazit další ceny
Snídaně není v ceně
Připojení k internetu
Restaurace
Parkování
Centrum 9km
Možnost koupání
Domácí zvířata
Zjistit dostupnost

O nás

Příjemné ubytování v Ostravě, pokoje s vlastním sociálním zařízením, TV, WiFi internetem. Skvělé ceny!

Další informace

Hotel Třebovický mlýn poskytuje svým hostům ubytování v 1, 2, 3 a 4lůžkových pokojích a také ve třech venkovních apartmánech. Celková ubytovací kapacita hotelu je 56 lůžek. Všechny pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnou se sprchovým koutem, WC, fénem, TV a bezplatným připojením k internetu pomocí WiFi.

Připravíme Vám na míru firemní akci, konferenci nebo večírek, rodinnou oslavu, svatbu, raut, promoci, smuteční hostinu, ples nebo dokonce koncert! V letních měsících je vám k dispozici letní zahrada s dětským hřištěm, venkovní bazén a volejbalové hřiště.
 

Ceny

Snídaně 95 Kč
Třílůžkový pokoj 1.500 Kč
Apartmán 2.200 Kč
Jednolůžkový pokoj 750 Kč
Čtyřlůžkový pokoj 2.000 Kč
Domácí mazlíček 100 Kč
Dvoulůžkový pokoj 1.100 Kč
Přistýlka 100 Kč

Služby

Vstup domácích zvířat
Připojení k internetu
Konferenční možnosti
Parkoviště uzavřené
Dětský koutek
Terasa
Parkoviště
Restaurace
Nekuřácké pokoje

Vybavení pokojů

Vlastní koupelna
TV
WC

Restaurace

Tradiční česká kuchyně, bohatý výběr šťavnatých steaků i čerstvých zeleninových salátů s domácími dresinky, speciality na grilu a jiné dobroty.Posezení v restauraci s kapacitou 50 míst, rezervace v nekuřáckém salónku s kapacitou 16 míst a netradiční stolování ve staročeském salónku s kapacitou 25 míst.A to stále ještě není vše! Restaurace Třebovický mlýn nabízí také posezení ve stylovém vinném sklípku pro 14 osob a v zimní zahradě pro 16 osob. Je Vás více? V tom případě nabízíme konferenční sál pro 180 osob nebo letní zahradu pro 150 osob.Připravíme Vám na míru firemní akci, konferenci nebo večírek, rodinnou oslavu, svatbu, raut, promoci, smuteční hostinu, ples nebo dokonce koncert!

Kongresové možnosti

Klimatizace
Osvětlení
Ozvučení, reprobedny
Plátno
Počítač, notebook
Pult
Připojení k internetu
Tabule
Telefon

Firemní akce

Konference firmy v netradiční atmosféře historic- kého sálu? I to je u nás možné! V nedávno rekonstruovaném stylovém sálu až pro 180 osob ovšem nechybí ani téměř neviditelné, ale důležité moderní prvky jako nezbytná klimatizace, ozvučení sálu technologií Dolby Digital 5.1, vybavení PC multimediální technikou, dataprojektorem, DVD přehrávačem, mix pultem (karaoke) a poskytujeme i připojení k síti internetu (Wi-Fi). Sál je naprosto ideálním místem k pořádání koncertů, firemních a předváděcích akcí, školení, rautů, i velkých rodinných oslav. A při těch mnozí ocení i zábavu prostřednictvím šipkového automatu, fotbálku či her s pomocí herní konzoly Nintendo Wii Sport (tenis, bowling, golf, box). Samozřejmostí je zajištění teplé i studené kuchyně (rauty) a k dispozici je i bar pult, který můžete obsluhovat sami. Akce tím získává na soukromí.

Sportovní možnosti v okolí

Bazén venkovní Cyklostezky
Volejbalový kurt

Okolí

Dolní oblast Vítkovice

Ostravská Zoo

Vyhlídková věž Nové radnice

Planetárium Ostrava

Dino park

Stodolní ulice

Mapa

Centrum 9km Autobus 500m Vlak 3.5km
Velká mapa

Třebovický mlýn : kontakty

Telefon: +420 733 739 168
733 739 164
Mobil: 733 739 168