Předchozí
Další

Turistická ubytovna Sportclub, Vranov nad Dyjí

Komenského stezka 369, Vranov nad Dyjí, 67103

od 190 Kč
osoba/noc
Zobrazit další ceny
Snídaně není v ceně
Připojení k internetu
Bez restaurace
Parkování
Centrum 100 m
Možnost koupání Možnost koupání
Domácí zvířata Domácí zvířata - NE
Zjistit dostupnost

O nás

Levné ubytování - Vranov nad Dyjí, Vranovská přehrada, NP Podyjí. Dvou a vícelůžkové pokoje, kuchyňka, společenská místnost, fotbalové hřiště se šatnou, úschovna kol, ohniště. Turistika, cykloturistika, sportovní akce, školní výlety, pobyty pro skupiny i jednotlivce.

Další informace

Nabídka levného ubytování ve Vranově nad Dyjí je určena hlavně pro školní výlety, sportovní kolektivy, tréninková soustředění, party přátel i rodiny, kterým vyhovuje jednodušší typ ubytování. Turistická ubytovna nabízí zázemí i pro různé další akce.

Areál Sportclub sestává z vlastní turistické ubytovny a fotbalového hřiště, které mají ubytovaní k dispozici, stejně jako sportovní šatnu, společenskou místnost, úschovnu kol a ohniště s posezením. Celý areál je situován u řeky Dyje, pod Vranovským zámkem. Sportclub se nachází v klidné části Vranova nad Dyjí, ale přitom v blízkosti centra obce (250 m) což umožňuje dobrý přístup ke službám (restaurace, obchody, lékárna, autobusová zastávka...).
K hrázi Vranovské přehrady je to zhruba 15 minut chůze, k hranici NP Podyjí je to zhruba 1 km.
Příjezd vozidlem je možný přímo k ubytovně a parkování vozidel je vedle ubytovny, na krajnici slepé ulice.

Naši hosté mohou navštívit nejrůznější pamětihodnosti Vranovska a vyzkoušet rozličné možnosti rekreace, které jim náš region skýtá. V případě zájmu pomůžeme sestavit program školního výletu.

Kdo hledá spíše ubytování kategorie penzion, tomu doporučujeme Penzion Relax s celoročním provozem.
 

Ceny

Cena za osobu 190 Kč

Cena za 1 lůžko/noc (při pobytu na 3 noci a více). Slevy pro školní výlety. Podrobný ceník na www.vranov-ubytovani.cz/cenik

Služby

Parkoviště
Připojení k internetu
Společenské prostory

Kapacita ubytování a služeb

Čtyřlůžkové pokoje 2
Šestilůžkové pokoje 1
Dvoulůžkové pokoje 2
Třílůžkové pokoje 2
Pětilůžkové pokoje 1

Sportovní možnosti v okolí

Cyklostezky
Rybolov
Koupání řeka, jezero
Půjčovna kol
Půjčovna lodí

Okolí

Možnosti rekreace ve Vranově nad Dyjí jsou velmi rozmanité a to nejen v letním období. Zajímavé možnosti oddychu i aktivního odpočinku najdete na Vranovsku po celý rok.

Vranovská přehrada – láká návštěvníky především v létě. Teplá a čistá voda dala Vranovské přehradě právem přízvisko "Moravský Jadran". Hlavním lákadlem je prázdninové slunění, koupání a vodní sporty. Od jara do podzimu však můžete využít okružní lodní vyjížďky i další lodní dopravu po Vranovské přehradě (včetně vyhledávaných ochutnávek vína na lodi) nebo se věnovat rybaření (mimopstruhový revír Dyje č.15). Chytání ryb je možné i na řece Dyji (pstruhový revír Dyje č.14) nebo na soukromých rybnících U Jejkala.

V roce 2017 a 2018 je prováděna oprava hráze Vranovské přehrady (mostní část). Všechny turistické cíle i atrakce by však měly být v běžném provozu.

Vranov nad Dyjí, Vranovsko – má mnoho historických i technických památek, které stojí za návštěvu. Z možností si vybere opravdu každý.

Národní park Podyjí – je vyhledáván po celý rok jak milovníky přírody, tak i turisty a cykloturisty. K cestě do NP Podyjí mohou pěší i cykloturisté využít cyklobusu a dále si naplánovat trasu po nejzajímavějších lokalitách. Stále vyhledávanější možností je návštěva Národního parku Podyjí s průvodcem nebo moderní „hra„“ geocaching (geokešing, hledání pokladů), případně i "hry pro celou rodinu" - tzv. hledačky.

Vinařský region Znojemsko – milovníci kvalitního vína mohou na Znojemsku navštívit jak sklepy velkých producentů (Vinné sklepy Lechovice, Znovín Znojmo), tak i sklípky menších vinařů v různých obcích Znojemska. Významnou akcí je pak tradiční výlov sektu ze dna Vranovské přehrady.

Mapa

Centrum 100 m Autobus 90 m Vlak 8 km
Zjistit dostupnost
zobrazit kontakty

Turistická ubytovna Sportclub: kontakty

Telefon: +420 606 332 017
+420 723 560 485