Předchozí
Další

ubytování FARA, Červená Voda

Moravský Karlov 107, Červená Voda, 56169

Snídaně není v ceně
Připojení k internetu - ne
Bez restaurace
Parkování
Možnost koupání Možnost koupání
Domácí zvířata Domácí zvířata
Zjistit dostupnost

O nás

Nabízíme Vám ubytování v nově zrekontruované budově bývalé fary v Moravském Karlově nedaleko Červené Vody v Orlických horách. Jedná se o budovu s naprosto výjimečnou atmosférou a zázemím.

Další informace

Dům pochází z roku 1800. V posledních letech prošla fara kompletní rekonstrukcí, aby nabídla návštěvníkům komfortní ubytovací podmínky k odpočinku. Budova je rozdělená na dvě samostatné bytové jednotky s vlastním sociálním zařízením a kuchyní. Topení je na plyn. Součástí fary je i rozsáhlá zahrada, kterou je taktéž možné využívat k rekreaci i pro vaše zvířecí mazlíčky. Nedílnou součástí je i přilehlé parkoviště pro 3 osobní automobily.

 

Fara je situovaná ve středu obce – 10m od hospody, 10m od kostela, 20m od Smíšeného zboží, 20m od rybníka, kde je možnost koupání i rybaření, 100m od autobusové zastávky a 2km od vlakového nádraží.

 

Fara nabízí možnost letní i zimní rekreace – 15km sjezdovky v Dolní Moravě a v Čenkovicích. V roce 2011 byla dokončena výstavba největšího SKI CENTRA v Orlických Horách – Buková Hora, které je vzdálené od Karlova 4km.

Služby

Parkoviště uzavřené
Zahrada
Úschovna kol, lyží
Vstup domácích zvířat

Vybavení pokojů

Kuchyňka
Vlastní koupelna
Satelit, kabelová TV
WC
TV

Sportovní možnosti v okolí

Běžkařské stopy
Rybolov
Cyklostezky
Koupání řeka, jezero
Lyže, snowboard
Zjistit dostupnost
zobrazit kontakty

ubytování FARA: kontakty

Telefon: +420 515 552 500
Mobil: +420 725 994 664

Mapa