! Z důvodu opatření vlády z 10.3.2020 kvůli koronaviru, jsou dočasně uzavřené některé typy ubytovacích zařízení. Pro získání informace, kontaktujte přímo poskytovatele ubytování. Děkujeme
Předchozí
Další

ubytování FARA, Červená Voda

Moravský Karlov 107, Červená Voda, 56169

Snídaně není v ceně
Připojení k internetu - ne
Bez restaurace
Parkování
Možnost koupání Možnost koupání
Domácí zvířata Domácí zvířata
Zjistit dostupnost

O nás

Nabízíme Vám ubytování v nově zrekontruované budově bývalé fary v Moravském Karlově nedaleko Červené Vody v Orlických horách. Jedná se o budovu s naprosto výjimečnou atmosférou a zázemím.

Další informace

Dům pochází z roku 1800. V posledních letech prošla fara kompletní rekonstrukcí, aby nabídla návštěvníkům komfortní ubytovací podmínky k odpočinku. Budova je rozdělená na dvě samostatné bytové jednotky s vlastním sociálním zařízením a kuchyní. Topení je na plyn. Součástí fary je i rozsáhlá zahrada, kterou je taktéž možné využívat k rekreaci i pro vaše zvířecí mazlíčky. Nedílnou součástí je i přilehlé parkoviště pro 3 osobní automobily.

 

Fara je situovaná ve středu obce – 10m od hospody, 10m od kostela, 20m od Smíšeného zboží, 20m od rybníka, kde je možnost koupání i rybaření, 100m od autobusové zastávky a 2km od vlakového nádraží.

 

Fara nabízí možnost letní i zimní rekreace – 15km sjezdovky v Dolní Moravě a v Čenkovicích. V roce 2011 byla dokončena výstavba největšího SKI CENTRA v Orlických Horách – Buková Hora, které je vzdálené od Karlova 4km.

Služby

Parkoviště uzavřené
Zahrada
Úschovna kol, lyží
Vstup domácích zvířat

Vybavení pokojů

Kuchyňka
Vlastní koupelna
Satelit, kabelová TV
WC
TV

Sportovní možnosti v okolí

Běžkařské stopy
Rybolov
Cyklostezky
Koupání řeka, jezero
Lyže, snowboard
Zjistit dostupnost
zobrazit kontakty

ubytování FARA: kontakty

Telefon: +420 515 552 500
Mobil: +420 725 994 664

Mapa