Předchozí
Další

ubytování FARA, Červená Voda

Moravský Karlov 107, Červená Voda, 56169

Snídaně není v ceně
Připojení k internetu - ne
Bez restaurace
Parkování
Možnost koupání
Domácí zvířata

O nás

Nabízíme Vám ubytování v nově zrekontruované budově bývalé fary v Moravském Karlově nedaleko Červené Vody v Orlických horách. Jedná se o budovu s naprosto výjimečnou atmosférou a zázemím.

Další informace

Dům pochází z roku 1800. V posledních letech prošla fara kompletní rekonstrukcí, aby nabídla návštěvníkům komfortní ubytovací podmínky k odpočinku. Budova je rozdělená na dvě samostatné bytové jednotky s vlastním sociálním zařízením a kuchyní. Topení je na plyn. Součástí fary je i rozsáhlá zahrada, kterou je taktéž možné využívat k rekreaci i pro vaše zvířecí mazlíčky. Nedílnou součástí je i přilehlé parkoviště pro 3 osobní automobily.

 

Fara je situovaná ve středu obce – 10m od hospody, 10m od kostela, 20m od Smíšeného zboží, 20m od rybníka, kde je možnost koupání i rybaření, 100m od autobusové zastávky a 2km od vlakového nádraží.

 

Fara nabízí možnost letní i zimní rekreace – 15km sjezdovky v Dolní Moravě a v Čenkovicích. V roce 2011 byla dokončena výstavba největšího SKI CENTRA v Orlických Horách – Buková Hora, které je vzdálené od Karlova 4km.

Služby

Parkoviště uzavřené
Vstup domácích zvířat
Zahrada
Úschovna kol, lyží

Vybavení pokojů

Vlastní koupelna
Kuchyňka
Satelit, kabelová TV
TV
WC

Sportovní možnosti v okolí

Běžkařské stopy Cyklostezky
Koupání řeka, jezero Lyže, snowboard
Rybolov
Zjistit dostupnost
zobrazit kontakty

ubytování FARA: kontakty

Telefon: 515 552 500
Mobil: 725 994 664