! Z důvodu opatření vlády z 10.3.2020 kvůli koronaviru, jsou dočasně uzavřené některé typy ubytovacích zařízení. Pro získání informace, kontaktujte přímo poskytovatele ubytování. Děkujeme
Předchozí
Další

Ubytování GRACIA, Brno

Samoty 2613/44, Brno, 62800

od 350 Kč
osoba/noc
Zobrazit další ceny
Snídaně není v ceně
Připojení k internetu
Bez restaurace
Parkování
Možnost koupání Možnost koupání - Ne
Domácí zvířata Domácí zvířata - NE
Zjistit dostupnost

O nás

Klidný penzion v městské části Brno – Líšeň, který má díky blízkému dálničnímu přivaděči „Brno-Slatina“ ze směru Olomouc, Praha, Bratislava a Vídeň výbornou dopravní dostupnost. Tím se naši zákazníci mohou vyhnout komplikovanému průjezdu městem Brnem. Zároveň je však penzion situován v dosahu MHD, a tak se lze snadno a rychle dostat do centra Brna. Nabízíme ubytování při služebních cestách, pro rodiny i jednotlivce, cyklisty a turisty za vynikající ceny.

Další informace

Náš penzion má výbornou polohu ve východní části Brna. Návštěvníci se k nám vrací, protože si zamilovali tuto krajinu. Je zde řada cyklostezek, množství historických památek v Brně a okolí, biosférická rezervace Pálava a také známý Moravský Kras.

Přízemí:

Vstupní prostor, dobře vybavená kuchyňka s 1 lůžkem. Samostatné WC, sprcha. Před vstupním prostorem je romantické podloubí v dřevěném provedení - viz fotogalerie.

Patro:

Krásný, prostorný, dřevem obložený pokoj, jehož atmosféru dotváří stylový krb a 5 zajímavě uspořádaných lůžek (dvoulůžko, 1 lůžko na vyvýšeném místě s výhledem na terasu a zahradu, pohodlná válenda s výsuvným lůžkem). Všechna okna skýtají milý pohled do zahrady nebo lesa. Z tohoto pokoje vedou dveře na terasu s posezením.

Součástí vybavení je televizní přijímač. Objekt je pokryt bezdrátovou sítí WiFi. 

Parkoviště - zdarma!

V areálu je parkoviště pro několik aut i jízdních kol. Je chráněn plotem a zamykatelnou bránou, takže bezpečí majetku je zajištěno. V noci a v době nepřítomnosti je celý objekt střežen hlídacím psem.  

V zadním traktu zahrady – v bezprostřední blízkosti lesa – se nachází prostorná, zastřešená pergola s pohodlným posezením pro větší počet osob. V zabudovaném grilu si můžete (po předchozí domluvě) připravit nejrůznější speciality. Výhled na zapadající slunce a večerní koncert lesního ptactva ve Vás jistě probudí pocit romantiky.

V blízkosti ubytování se nachází nákupní centrum i několik restaurací včetně možnosti dovozu chutné pizzy a hotových jídel. 

K příjemnému posezení nabízíme kvalitní moravská vína, která si můžete nakoupit i s sebou domů. 

Pokud má někdo chuť na klasické opékání buřtů, které k létu neodmyslitelně patří – ohniště je též k dispozici.  


Ceny

Cena za osobu 350 Kč

Cena je v rozmezí od 350,- až 650,- Kč dle počtu osob a nocí. Viz ceník na www.gracia-ubytovani.cz.

Služby

Parkoviště
Venkovní ohniště / gril
Připojení k internetu
Zahrada
Terasa

Vybavení pokojů

Kuchyňka
WC
TV
Vlastní koupelna

Sportovní možnosti v okolí

Cyklostezky

Okolí

Krásné okolí a poloha na rozhraní Moravského Krasu a Jižní Moravy činí z našeho ubytování atraktivní výchozí bod pro Vaše turistické zájmy.

Několik turistických tipů:

Okruh atraktivních památek v centru města Brna (Brněnská radnice s kolem a drakem, historická vězení na hradě Špilberku, Zelný trh s kašnou Parnas, Moravské muzeum, Moravská galerie, starobylé paláce a domy v centru města Brna).
Jeskyně Moravského Krasu (Macocha, Sloupsko-Šošůvské jeskyně, Rudické propadání).
Biosférická rezervace Pálava a Lednicko-Valtický areál.
Putování bojištěm bitvy u Slavkova (Austerlitz).
Návštěva brněnské zoologické zahrady v Brně – Bystrci a další.

Mapa

Zjistit dostupnost
zobrazit kontakty

Ubytování GRACIA: kontakty

Telefon: +420 605 903 317
+420 544 216 190