Ubytování Jana Macurová, Machov

Machov-Nízká Srbská 107, Machov, 54963

od 260 Kč
osoba/noc
Snídaně není v ceně
Připojení k internetu - ne
Bez restaurace
Parkování
Možnost koupání - ne
Domácí zvířata - NE

O nás

Objekt se nachází v kraji B. Němcové, A. Jiráska, 15 km od Adršpašsko-Teplických skal u města Police nad Metují, v malebné vesnici Machov- Nízká Srbská. Chalupa je umístěna na okraji vesnice a jedná se o samostatný objekt. Vytápění je řešeno stylovými kachlovými kamny na dřevo a akumulačními kamny.

Další informace

K dispozici je vybavená kuchyň (lednice, elektrický sporák, mikrovlnná trouba), koupelna, WC-2x, el.bojler 200 l, společenská místnost (barevná televize, rozhlasový přijímač, rozkládací dvoulůžko, gauč pro l,5 osoby) a tři ložnice (pro 2, 3 a 3 osoby). Celková kapacita ubytování je tedy 11 osob, pro pohodlí 8 osob. Pobyt s domácími zvířaty je vyloučen. Parkování u chalupy, prostor pro uložení kol.

Ceny

Dvoulůžkový pokoj 260 Kč
Třílůžkový pokoj 260 Kč
Cena za osobu 260 Kč

děti do 3 let 50% sleva

Služby

Nekuřácké pokoje
Parkoviště
Terasa
Zahrada
Venkovní ohníště / gril
Společenské prostory

Kapacita ubytování a služeb

Čtyřlůžkové pokoje 1
Dvoulůžkové pokoje 1
Třílůžkové pokoje 1

Vybavení pokojů

Kuchyňka
Lednička
Mikrovlnná trouba
TV
WC

Restaurace

 

Sportovní možnosti v okolí

Bowling, kuželky In-line bruslení
Tenisový kurt

Okolí

Možnost navštívit vlastním automobilem nebo autobusem Adršpach (Skalní město), Broumov (klášter), Hronov (A. Jirásek), Náchod (zámek), Dobrošov (pevnost u Náchoda), Nové Město n/Met. (zámek), Ratibořice (B. Němcová), Krkonoše. V Machově se nachází přechod do Polské republiky pro pěší turistiku a cykloturistiku . Přes přechod v Náchodě je možné navštívit v Polsku známé poutní místo Vambeřice. Koupání je možné v Polici n/M (4 km) na nově vybudovaném koupališti.

Možnost sportovního vyžití je především v pěší turistice a cykloturistice. Dále možnost fotbalového hřiště a tenisového kurtu (300m). V Machově a blízkém okolí jsou značeny turistické trasy a cyklotrasy (i přes Polsko). V letním období venkovní hry, opékání vuřtů a příjemné posezení pod slunečníkem nebo na nové venkovní terase. V zimním období je zde možnost lyžování k dispozici je lyžařský vlek a běžecké tratě.

Zjistit dostupnost
zobrazit kontakty

Ubytování Jana Macurová: kontakty

Mapa

Autobus 50m Vlak 4km
Velká mapa