Předchozí
Další

Ubytování LA CASA, Zlín

tř. SNP 5554, Zlín, 760 05

od 200 Kč
osoba/noc
Snídaně není v ceně
Připojení k internetu
Restaurace
Parkování
Možnost koupání Možnost koupání - Ne
Domácí zvířata Domácí zvířata - NE
Zjistit dostupnost

O nás

Nabízíme ubytování studentům i pracujícím. Ubytovna se nachází ve Zlíně na Jižních Svazích. Kapacita 18 lůžek. Společné sociální zařízení a kuchyně vždy na podlaží, WIFI. Dobrá dostupnost na UTB na Jižních Svazích. Parkování před domem.

Další informace

Plánujete výlet do Zlína? Chystáte se navštívit Film Festival Zlín, obdivovat Baťovské umění v Muzeu obuvi nebo se nechat okouzlit pštrosy emu v ZOO Lešná? Jen nevíte, kam na noc složit kulturou a uměním znavené tělo? Hledáte nocleh na jednu noc nebo na celý měsíc? V příjemném a čistém prostředí s plným ubytovacím komfortem? Už hledat nemusíte. Právě jste objevili jedinečnou možnost levného a zároveň kvalitního ubytování - La Casa, s pečetí „Ověřená firma“.

Ubytování La Casa provozuje nová a dynamická společnost Media Guide, s.r.o., která si dala za cíl poskytovat svým návštěvníkům ty nejlepší služby za velmi příznivé ceny. A dle ohlasů našich spokojených nocležníků, se nám tato idea daří naplňovat. Přesvědčte se sami, že levné ubytování nemusí znamenat rozvrzanou postel a pokoj ve stylu co dům dal. La Casa klade důraz na hygienu v celém objektu, na svěží styl všech místností a na pohodlnost a funkčnost vybavení pokojů. V ceně ubytování jsou zahrnuty účty za elektřinu, vodu, pravidelná údržba pokojů a společných prostor.

Krátkodobý nebo dlouhodobý podnájem ve Zlíně

Ubytování La Casa Zlín je pro klienty, kteří hledají krátkodobý nebo dlouhodobý podnájem. Ubytování je dvoupodlažní, každé patro má svoji kuchyň a koupelnu se sociálním zařízením. Jednotlivé pokoje jsou jednolůžkové, dvoulůžkové a třílůžkové. Společné prostory, jako kuchyň, koupelna a WC jsou sdíleny společně s ostatními nájemníky. Všechny pokoje jsou plně vybaveny nábytkem, lůžkovinami a kuchyně jsou vybaveny spotřebiči a kuchyňským vybavením. WIFI přístup na vysokorychlostní internet je zdarma. Možnost parkování před domem je rovněž zdarma. Vstup do domu není časově omezen.

Ceny

Cena za osobu 200 Kč

Služby

Nekuřácké pokoje
Restaurace
Parkoviště
Připojení k internetu

Vybavení pokojů

TV
Zjistit dostupnost
zobrazit kontakty

Ubytování LA CASA: kontakty

Mobil: +420 777 258 809
WWW: www.lacasazlin.cz/

Mapa