Předchozí
Další

Ubytování Levínský mlýn, Lišov

Levín 20, Lišov, 37372

od 370 Kč
osoba/noc
Zobrazit další ceny
Snídaně není v ceně
Připojení k internetu - ne
Bez restaurace
Parkování
Možnost koupání Možnost koupání - Ne
Domácí zvířata Domácí zvířata
Zjistit dostupnost

O nás

Nabízíme rodinné ubytování v nově zrekonstruovaném jednopatrovém domě na klidném místě v samém srdci Jižních Čech. K dispozici jsou 3 kompletně vybavené 2-lůžkové pokoje, kompletně vybavená kuchyň včetně spotřebičů (sporák s troubou, mikrovlnka, lednička s mrazákem, rychlovarná konvice) s jídelním koutem, prostorná koupelna se sprchovým koutem a WC. Chodba s koupenou je podlahově vytápěna, v pokojích a kuchyni je původní zrekonstruovaná dřevěná podlaha. K dispozici je také garáž pro 2 osobní automobily. Pod přístřeškem v přední části domu je terasa s možností posezení a místem pro grilování. V přízemí je společenská místnost pro 10 osob s možností přistýlky, prostorná koupelna se sprchovým koutem a WC a kompletně vybavená kuchyň.

Další informace

Naše ubytování se nachází na krásném a klidném místě v samém srdci Jižních Čech, v kraji rybníků a hlubokých hvozdů u vesnice Levín. V místě stojí bývalý mlýn, který patřil k největším v okolí, ale v roce 1948 byl znárodněn. Stroje byly odvezeny a budova mlýnu sloužila jako dočasný sklad. V jeho blízkosti byl vybudován dům pro chasu a další pracovníky, kteří zde po skončení provozu zůstali trvale v nájmu. Časem se ale budova postupně stala neobyvatelnou a sloužila jako sklad a dílna. V roce 2003 se rodina Markova rozhodla tuto budovu kompletně zrekonstruovat s cílem nabídnout pohodové a klidné ubytování rodinného typu pro návštěvníky jižních Čech, kteří hledají odpočinek či touží po poznání zdejších krás. Nabízíme ubytování v prvním podlaží pro 6 osob ve 3 dvoulůžkových pokojích. K dispozici je koupelna se sprchovým koutem a WC a kompletně vybavená kuchyň se spotřebiči a nádobím. V přízemí je ubytování s rozkládací pohovkou pro dvě osoby nebo lze využít jako společenskou místnost pro 10 osob. K dispozici je koupelna se sprchovým koutem, WC a kompletně vybavená kuchyň se spotřebiči a nádobím. Možnost i přistýlky (4x).


Ceny

Cena za osobu 370 Kč
Přistýlka 220 Kč

ubytování 3 dny a více 320,-Kč za osobu, v zimním období (1.10. - 31.3) je počítána přirážka 50 Kč za osobu/den. Elektronická evidence tržeb je zde prováděna v běžném režimu.

Služby

Garáže
Vstup domácích zvířat
Parkoviště
Zahrada
Terasa

Kapacita ubytování a služeb

Celkový počet lůžek 8
Dvoulůžkové pokoje 4

Vybavení pokojů

Kuchyňka
TV
Lednička
Vlastní koupelna
Mikrovlnná trouba
WC

Sportovní možnosti v okolí

Cyklostezky
Rybolov

Okolí

Umístění v samém srdci Jižních Čech v kraji rybníků přímo mezi třeboňskou a českobudějovickou pánví je ideální k návštěvě okolí, které nabízí nepřeberné možnosti k nejrůznějších výletům pěšky, na kole nebo autem.

Spokojeni budou nejen návštěvníci nároční na poznávání, ale i ti, kteří chtějí strávit příjemnou dovolenou v klidu, pohodě a odpočinku.

V okolí je množství cyklistických tras od nejlehčích, po náročnější v lesním terénu.

K nejznámějším tipům na výlet můžeme vybrat:

Hluboká nad Vltavou ( 12 km ), Třeboň ( 11 km ) a okolí, České Budějovice ( 13 km ), Český Krumlov, Trocnov ( rodiště Jana Žižky z Trocnova s památníkem ) 20 km, Novohradské hory a mnoho dalších.

Vzhledem k poloze je možno podnikat jednodenní výlety zejména na kole do celého okolí, kdy poznáte to nejlepší z Jižních Čech.

 

Rádi Vám pomůžeme a poradíme, kam se vydat za poznáním :-)

Mapa

Zjistit dostupnost
zobrazit kontakty

Ubytování Levínský mlýn: kontakty