Předchozí
Další

Ubytování Lipno DOKY Holiday resort, Lipno nad Vltavou

Lipno nad Vltavou 498, Lipno nad Vltavou, 38278

od 1.890 Kč
apartmán/noc
Zobrazit další ceny
Snídaně není v ceně
Připojení k internetu
Restaurace
Parkování
Centrum 100 m
Možnost koupání Možnost koupání
Domácí zvířata Domácí zvířata
Zjistit dostupnost

O nás

Apartmány Lipno - DOKY Holiday se rozkládají v národním parku Šumava v blízkosti Lipenského jezera v klidném prostředí obce Lipno nad Vltavou v Jižních Čechách.

Spolu s návaznými službami v obci Lipno nad Vltavou poskytují areály apartmánů DOKY Holiday rozmanité možnosti rekreace, odpočinku, sportu a zábavy pro Vaši bezchybnou letní či zimní dovolenou v Jižních Čechách.

Užijte si to, co máte rádi, ať už je to jachting, rafting, kanoistika, pěší turistika, cykloturistika, agroturistika, skalní lezení, celoroční koupání a plavání, letní i zimní bobová dráha, lyžování, golfové hřiště, tenis, rybaření, houbaření či další kulturní a společenské akce.

Další informace

Apartmány Lipno - DOKY Holiday díky skvělé poloze v rámci obce Lipna nad Vltavou jsou velice vhodné pro pobyty rodin s dětmi. Dovolená s dětmi nebo aktivní dovolená sportovně založených hostů je právě zde skvěle zabezpečena. Apartmány Lipno v Jižních Čechách jsou též ideální pro firemní akce nebo podnikové pobyty, spojené například se vzděláváním a stmelováním pracovních kolektivů - teambuilding.

Wellnes Lipno V relaxačním objektu Apartmánů Lipno můžete užívat saunu, ochlazovací bazén, odpočinkovou místnost. Sprchy, toalety a šatny jsou samozřejmostí. Kvalitní ubytování v luxusních apartmánech přímo v Lipně nad Vltavou, sportovní vyžití a komplexní relaxaci nabídneme všem návštěvníkům apartmánů DOKY Holiday.

V areálu DOKY Holiday disponujeme 21 apartmány k pronájmu s jednou či dvěma ložnicemi a obývacím pokojem pro 4 osoby (Blok C) nebo 6 osob (Bloky A a D).

Ceny

Apartmán 1.890 Kč

Služby

Hlídání dětí
Parkoviště
Restaurace
Úschovna kol, lyží
Konferenční možnosti
Připojení k internetu
Sauna
Vstup domácích zvířat
Masáže
Recepce non-stop
Terasa
Wellness služby

Kapacita ubytování a služeb

Čtyřlůžkové pokoje 11
Počet apartmánů 22
Šestilůžkové pokoje 11

Vybavení pokojů

Balkón
Mikrovlnná trouba
Vlastní koupelna
Kuchyňka
Satelit, kabelová TV
WC
Lednička
TV

Firemní akce

Chcete zesílit vazby mezi zaměstnanci v pracovním kolektivu Vaší firmy? Přijali jste nové kolegy a chcete, aby se neformálně seznámili s Vaší společností? Chcete odměnit Váš nejlepší firemní team netradičním zážitkem? Jsme připraveni navrhnout a zrealizovat team building, outdoor training nebo zajímavé školení právě pro Vás. Spolupracujeme s profesionálním organizátorem OUTDOOR-F, který má s pořádáním team buildingových akcí mnohaleté zkušenosti. Přímo v areálu DOKY Holiday resort pro Vás rádi připravíme firemní akci na klíč. Program bude sestaven pro konkrétní pracovní týmy v různé fázi skupinové dynamiky. Účastníci v pracovních týmech plní různé typy cvičení, her a dovedností. Následná reflexe s instruktorem pojmenuje možné nedostatky a společně bude vytvořen plán pro vyšší efektivitu skupiny při další aktivitě. Smyslem programu je rozvoj tvůrčího a výkonového potenciálu uvnitř týmu, který bude aplikovatelný v praxi.

Sportovní možnosti v okolí

Adrenalinové sporty
Běžkařské stopy
Horolezectví
Koupání řeka, jezero
Půjčovna kol
Rybolov
Vodáctví, lodě
Aerobic, cvičení
Bowling, kuželky
In-line bruslení
Kulečník, billiard
Půjčovna lodí
Solárium
Volejbalový kurt
Bazén venkovní
Cyklostezky
Jachting, windsurfing
Lyžařská škola
Půjčovna lyží
Squash
Bazén vnitřní
Golf
Jezdectví, koně
Lyže, snowboard
Půjčovna skútrů
Tenisový kurt

Okolí

Letní dovolená na Lipně * koupání a plážové sporty (blízká pláž u jezera)Jachting na Lipně - oblíbený vodní sport * pěší turistika (Medvědí stezka, Stezka Adalberta Stiftera, atd.) * Nordic Walking * cykloturistika, sjezd na horských kolech * inline bruslení * vodní sporty (jachting,windsurfing,rafting,veslování) * golf (18-tijamkové golfové hřiště) * tenis * jízda na koni * travní lyžování * horolezectví * bobová dráha Lipno Slide Land * bowling * karting a čtyřkolky * aquapark Lipno * animační programy (tand. seskoky, vyhlídkové lety letadlem i balónem, střelba na terč, paintball, atd.) * rybaření a houbaření * Bollo playroom - celodenní programy pro děti Zimní dovolená na Šumavě * Skiareál Lipno - v místě (600 m od apartmánů DOKY Holiday), 6 prodloužených sjezdovek (900-1250m, šířka 45-60m) a 46 km běžeckých stop - lyžování, snowboard, sáňkování atd. * Skiareal Sternstein - 27 kmBruslení na Lipně * Skiareal Hochficht - 53 km * bruslení na zamrzlé přehradě Lipno (hokej, snowkiting, ice surfing atd.) * Noční a denní sáňkování * Sněžnice - výlety po krajině * Bobová dráha Lipno Slide Land * Icesurfing * Snowkiting * Čtyřkolky * Aquapark Lipno * Psí spřežení * Jízda na koni * Tenisová hala * Bowling * Animační programy * Bollo playroom - celodenní programy pro děti

Mapa

Centrum 100 m Autobus 20 m Vlak 1 km
Zjistit dostupnost
zobrazit kontakty

Ubytování Lipno DOKY Holiday resort: kontakty