Ubytování Lipno DOKY Holiday resort, Lipno nad Vltavou

Lipno nad Vltavou 498, Lipno nad Vltavou, 38278

od 1.890 Kč
apartmán/noc
Zobrazit další ceny
Snídaně není v ceně
Připojení k internetu
Restaurace
Parkování
Centrum 100m
Možnost koupání
Domácí zvířata
Zjistit dostupnost

O nás

Apartmány Lipno - DOKY Holiday se rozkládají v národním parku Šumava v blízkosti Lipenského jezera v klidném prostředí obce Lipno nad Vltavou v Jižních Čechách.

Spolu s návaznými službami v obci Lipno nad Vltavou poskytují areály apartmánů DOKY Holiday rozmanité možnosti rekreace, odpočinku, sportu a zábavy pro Vaši bezchybnou letní či zimní dovolenou v Jižních Čechách.

Užijte si to, co máte rádi, ať už je to jachting, rafting, kanoistika, pěší turistika, cykloturistika, agroturistika, skalní lezení, celoroční koupání a plavání, letní i zimní bobová dráha, lyžování, golfové hřiště, tenis, rybaření, houbaření či další kulturní a společenské akce.

Další informace

Apartmány Lipno - DOKY Holiday díky skvělé poloze v rámci obce Lipna nad Vltavou jsou velice vhodné pro pobyty rodin s dětmi. Dovolená s dětmi nebo aktivní dovolená sportovně založených hostů je právě zde skvěle zabezpečena. Apartmány Lipno v Jižních Čechách jsou též ideální pro firemní akce nebo podnikové pobyty, spojené například se vzděláváním a stmelováním pracovních kolektivů - teambuilding.

Wellnes Lipno V relaxačním objektu Apartmánů Lipno můžete užívat saunu, ochlazovací bazén, odpočinkovou místnost. Sprchy, toalety a šatny jsou samozřejmostí. Kvalitní ubytování v luxusních apartmánech přímo v Lipně nad Vltavou, sportovní vyžití a komplexní relaxaci nabídneme všem návštěvníkům apartmánů DOKY Holiday.

V areálu DOKY Holiday disponujeme 21 apartmány k pronájmu s jednou či dvěma ložnicemi a obývacím pokojem pro 4 osoby (Blok C) nebo 6 osob (Bloky A a D).

Ceny

Apartmán 1.890 Kč

Služby

Vstup domácích zvířat
Připojení k internetu
Konferenční možnosti
Parkoviště
Parkoviště
Recepce non-stop
Hlídání dětí
Sauna
Masáže
Terasa
Úschovna kol, lyží
Restaurace
Wellness služby

Kapacita ubytování a služeb

Čtyřlůžkové pokoje 11
Počet apartmánů 22
Šestilůžkové pokoje 11

Vybavení pokojů

Balkón
Vlastní koupelna
Kuchyňka
Lednička
Mikrovlnná trouba
Satelit, kabelová TV
TV
WC

Firemní akce

Chcete zesílit vazby mezi zaměstnanci v pracovním kolektivu Vaší firmy? Přijali jste nové kolegy a chcete, aby se neformálně seznámili s Vaší společností? Chcete odměnit Váš nejlepší firemní team netradičním zážitkem? Jsme připraveni navrhnout a zrealizovat team building, outdoor training nebo zajímavé školení právě pro Vás. Spolupracujeme s profesionálním organizátorem OUTDOOR-F, který má s pořádáním team buildingových akcí mnohaleté zkušenosti. Přímo v areálu DOKY Holiday resort pro Vás rádi připravíme firemní akci na klíč. Program bude sestaven pro konkrétní pracovní týmy v různé fázi skupinové dynamiky. Účastníci v pracovních týmech plní různé typy cvičení, her a dovedností. Následná reflexe s instruktorem pojmenuje možné nedostatky a společně bude vytvořen plán pro vyšší efektivitu skupiny při další aktivitě. Smyslem programu je rozvoj tvůrčího a výkonového potenciálu uvnitř týmu, který bude aplikovatelný v praxi.

Sportovní možnosti v okolí

Aerobic, cvičení Adrenalinové sporty
Bazén venkovní Bazén vnitřní
Běžkařské stopy Bowling, kuželky
Cyklostezky Golf
Horolezectví In-line bruslení
Jachting, windsurfing Jezdectví, koně
Koupání řeka, jezero Kulečník, billiard
Lyže, snowboard Lyžařská škola
Půjčovna lodí Půjčovna kol
Půjčovna skútrů Půjčovna lyží
Rybolov Squash
Solárium Tenisový kurt
Vodáctví, lodě Volejbalový kurt

Okolí

Letní dovolená na Lipně * koupání a plážové sporty (blízká pláž u jezera)Jachting na Lipně - oblíbený vodní sport * pěší turistika (Medvědí stezka, Stezka Adalberta Stiftera, atd.) * Nordic Walking * cykloturistika, sjezd na horských kolech * inline bruslení * vodní sporty (jachting,windsurfing,rafting,veslování) * golf (18-tijamkové golfové hřiště) * tenis * jízda na koni * travní lyžování * horolezectví * bobová dráha Lipno Slide Land * bowling * karting a čtyřkolky * aquapark Lipno * animační programy (tand. seskoky, vyhlídkové lety letadlem i balónem, střelba na terč, paintball, atd.) * rybaření a houbaření * Bollo playroom - celodenní programy pro děti Zimní dovolená na Šumavě * Skiareál Lipno - v místě (600 m od apartmánů DOKY Holiday), 6 prodloužených sjezdovek (900-1250m, šířka 45-60m) a 46 km běžeckých stop - lyžování, snowboard, sáňkování atd. * Skiareal Sternstein - 27 kmBruslení na Lipně * Skiareal Hochficht - 53 km * bruslení na zamrzlé přehradě Lipno (hokej, snowkiting, ice surfing atd.) * Noční a denní sáňkování * Sněžnice - výlety po krajině * Bobová dráha Lipno Slide Land * Icesurfing * Snowkiting * Čtyřkolky * Aquapark Lipno * Psí spřežení * Jízda na koni * Tenisová hala * Bowling * Animační programy * Bollo playroom - celodenní programy pro děti

Mapa

Centrum 100m Autobus 20m Vlak 1km
Velká mapa
Zjistit dostupnost
zobrazit kontakty

Ubytování Lipno DOKY Holiday resort: kontakty

Telefon: 602 102 101